Biura sprzedaży Grupy Murapol wyposażone w innowacyjne rozwiązania zwiększające ochronę przed Covid 19

Murapol S.A.

Data publikacji: 12.11.2020, Data aktualizacji: 12.11.2020

Rozwiązania anty COVID-19 w Grupie Murapol
Biura sprzedaży Grupy Murapol wyposażone w innowacyjne rozwiązania zwiększające ochronę przed Covid 19

Wszystkie biura sprzedaży ogólnopolskiego dewelopera w całej Polsce zyskały dodatkową ochronę, która zwiększy poziom bezpieczeństwa podczas spotkań klientów z doradcami. Wśród nowoczesnych rozwiązań, w które zainwestowała Grupa Murapol znalazły się m.in. certyfikowane oczyszczacze jonizujące powietrze, usuwające ponad 90% cząsteczek koronawirusa obecnych w pomieszczeniu.

Grupa Murapol od pierwszych dni pandemii podejmuje szereg działań na rzecz bezpieczeństwa zarówno klientów, jak i pracowników. Wprowadziła m.in. zdalne formy kontaktu, takie jak wideo-rozmowy z doradcami czy możliwość podpisywania umów rezerwacyjnych online. Choć z tych rozwiązań można korzystać nadal, wielu klientów decydujących się na zakup mieszkania woli osobisty kontakt z doradcami w biurach sprzedaży. Dlatego deweloper pozostawia je otwarte, przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa, które postanowił dodatkowo wzmocnić.

Nowoczesne rozwiązania, które zdecydowanie podniosą poziom bezpieczeństwa podczas spotkań zastosowane zostały we wszystkich biurach sprzedaży Grupy Murapol w całej Polsce. W każdym pomieszczeniu, do którego zapraszani są klienci dewelopera zainstalowano nowoczesne oczyszczacze powietrza generujące jony, które skutecznie usuwają bakterie, wirusy i grzyby. Wykorzystana w nich technologia Plasmacluster jest w stanie zredukować liczbę cząsteczek koronawirusa SARS-CoV-2 w powietrzu o ponad 90%, co udowodniły badania przeprowadzone w japońskich ośrodkach naukowych.

Innym nowoczesnym rozwiązaniem, które zastosowano w oczyszczaczach są filtry HEPA pochłaniające z powietrza również drobiny kurzu i innych zanieczyszczeń. O ich skuteczności w walce zarówno z wirusami, jak i groźnymi patogenami stanowią liczne międzynarodowe certyfikaty. Dodatkowo filtry te nawilżają powietrze, co czyni warunki panujące w pomieszczeniu bardziej komfortowymi.

Każdy klient odwiedzający biura Grupy Murapol, proszony jest o dezynfekcję rąk, która połączona jest z pomiarem temperatury ciała. Detektor zainstalowany w dozownikach z płynem odkażającym sygnalizuje jej ewentualne podwyższenie.

Doradcy Grupy Murapol pozostają do dyspozycji klientów w 21 biurach sprzedaży w 14 miastach Polski, tj. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi, Gdyni, Katowicach, Toruniu, Gliwicach, Wieliczce, Mikołowie, Tychach oraz w Siewierzu.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: