Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy w Radomsku – popularne lokalizacje

Niewielkie miasto znajduje się w województwie łódzkim. Radomsko leży na Wyżynie Przedborskiej i nad rzeką Radomką. Sąsiaduje z gminą Dobroszyce, Kodrąb oraz Ładzice. Radomsko jest ważnym ośrodkiem przemysłu drzewnego, metalowego, maszynowego i szklarskiego. Przez miasto przebiega linia kolejowa Warszawa-Zawiercie oraz droga krajowa nr 1. Atrakcyjne położenie sprawia, że lokalizacja ta cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów.

Rynek nieruchomości w Radomsku

Od kilkunastu lat systematycznie wzrasta tu zainteresowanie budownictwem mieszkaniowym. Mieszkańcy Radomska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych, bogatej oferty edukacyjnej oraz licznych terenów rekreacyjnych. Nowoczesne osiedla mieszkaniowe składają się w głównej mierze z kameralnych budynków w zabudowie jedno- lub wielorodzinnej. Nowe domy w Radomsku bardzo szybko znajdują swoich nabywców. W porównaniu z Łodzią czy Warszawą, ceny nieruchomości są dość konkurencyjne.

Nowe domy w Radomsku – oferta deweloperska

Większość nowo powstałych inwestycji mieszkaniowych znajduje się w bliskiej odległości od przedszkoli, szkół podstawowych, placówek medycznych, obiektów sportowych czy kulturalnych. Na lokalnym rynku dostępne są zarówno przestronne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, jak i nowoczesne domy w Radomsku. Większość z nich znajduje się na terenie ogrodzonym, w cichym oraz spokojnym miejscu. Oferowane nieruchomości mają funkcjonalny rozkład pomieszczeń i dostęp do wielu udogodnień.

Nowe domy w Radomsku i okolicach

Do popularnych osiedli mieszkaniowych można zaliczyć: Centrum, Tysiąclecia, Kowalowiec, Brzeźnicka, Młodzowy, Kopiec, Miłaczki-Bugaj, Dwunastka, Adama Mickiewicza, Stefana Batorego. Na większości z nich przeważa niska zabudowa domów jednorodzinnych oraz szeregowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza mieszkania w historycznym śródmieściu i nowe domy położone na terenach przyłączonych z dawnych wsi: Folwarki, Bartodzieje Podleśne czy Saniki.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Radomsku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023