+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Radomsko

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Nowe domy w Radomsku – popularne lokalizacje

Niewielkie miasto znajduje się w województwie łódzkim. Radomsko leży na Wyżynie Przedborskiej i nad rzeką Radomką. Sąsiaduje z gminą Dobroszyce, Kodrąb oraz Ładzice. Radomsko jest ważnym ośrodkiem przemysłu drzewnego, metalowego, maszynowego i szklarskiego. Przez miasto przebiega linia kolejowa Warszawa-Zawiercie oraz droga krajowa nr 1. Atrakcyjne położenie sprawia, że lokalizacja ta cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów.

Rynek nieruchomości w Radomsku

Od kilkunastu lat systematycznie wzrasta tu zainteresowanie budownictwem mieszkaniowym. Mieszkańcy Radomska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych, bogatej oferty edukacyjnej oraz licznych terenów rekreacyjnych. Nowoczesne osiedla mieszkaniowe składają się w głównej mierze z kameralnych budynków w zabudowie jedno- lub wielorodzinnej. Nowe domy w Radomsku bardzo szybko znajdują swoich nabywców. W porównaniu z Łodzią czy Warszawą, ceny nieruchomości są dość konkurencyjne.

Nowe domy w Radomsku – oferta deweloperska

Większość nowo powstałych inwestycji mieszkaniowych znajduje się w bliskiej odległości od przedszkoli, szkół podstawowych, placówek medycznych, obiektów sportowych czy kulturalnych. Na lokalnym rynku dostępne są zarówno przestronne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, jak i nowoczesne domy w Radomsku. Większość z nich znajduje się na terenie ogrodzonym, w cichym oraz spokojnym miejscu. Oferowane nieruchomości mają funkcjonalny rozkład pomieszczeń i dostęp do wielu udogodnień.

Nowe domy w Radomsku i okolicach

Do popularnych osiedli mieszkaniowych można zaliczyć: Centrum, Tysiąclecia, Kowalowiec, Brzeźnicka, Młodzowy, Kopiec, Miłaczki-Bugaj, Dwunastka, Adama Mickiewicza, Stefana Batorego. Na większości z nich przeważa niska zabudowa domów jednorodzinnych oraz szeregowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza mieszkania w historycznym śródmieściu i nowe domy położone na terenach przyłączonych z dawnych wsi: Folwarki, Bartodzieje Podleśne czy Saniki.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Radomsku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: