Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Wiadomości na temat Radomska:

Nowe domy w Radomsku – popularne lokalizacje

Niewielkie miasto znajduje się w województwie łódzkim. Radomsko leży na Wyżynie Przedborskiej i nad rzeką Radomką. Sąsiaduje z gminą Dobroszyce, Kodrąb oraz Ładzice. Radomsko jest ważnym ośrodkiem przemysłu drzewnego, metalowego, maszynowego i szklarskiego. Przez miasto przebiega linia kolejowa Warszawa-Zawiercie oraz droga krajowa nr 1. Atrakcyjne położenie sprawia, że lokalizacja ta cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów.

Rynek nieruchomości w Radomsku

Od kilkunastu lat systematycznie wzrasta tu zainteresowanie budownictwem mieszkaniowym. Mieszkańcy Radomska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych, bogatej oferty edukacyjnej oraz licznych terenów rekreacyjnych. Nowoczesne osiedla mieszkaniowe składają się w głównej mierze z kameralnych budynków w zabudowie jedno- lub wielorodzinnej. Nowe domy w Radomsku bardzo szybko znajdują swoich nabywców. W porównaniu z Łodzią czy Warszawą, ceny nieruchomości są dość konkurencyjne.

Nowe domy w Radomsku – oferta deweloperska

Większość nowo powstałych inwestycji mieszkaniowych znajduje się w bliskiej odległości od przedszkoli, szkół podstawowych, placówek medycznych, obiektów sportowych czy kulturalnych. Na lokalnym rynku dostępne są zarówno przestronne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, jak i nowoczesne domy w Radomsku. Większość z nich znajduje się na terenie ogrodzonym, w cichym oraz spokojnym miejscu. Oferowane nieruchomości mają funkcjonalny rozkład pomieszczeń i dostęp do wielu udogodnień.

Nowe domy w Radomsku i okolicach

Do popularnych osiedli mieszkaniowych można zaliczyć: Centrum, Tysiąclecia, Kowalowiec, Brzeźnicka, Młodzowy, Kopiec, Miłaczki-Bugaj, Dwunastka, Adama Mickiewicza, Stefana Batorego. Na większości z nich przeważa niska zabudowa domów jednorodzinnych oraz szeregowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza mieszkania w historycznym śródmieściu i nowe domy położone na terenach przyłączonych z dawnych wsi: Folwarki, Bartodzieje Podleśne czy Saniki.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Radomsku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Radomsku

Radomsko to miasto położone w województwie łódzkim, siedziba powiatu radomszczańskiego. Jego powierzchnia zajmuje 51,43 km2 i zamieszkuje je ok. 46 tysięcy mieszkańców. Radomsko oddalone jest o 90 km od Łodzi. Leży na Wyżynie Przedborskiej. Miasto jest pełne wspaniałych zabytków i miejsc wartych odwiedzenia. Do najciekawszych z nich należy Muzeum Drukarstwa Rodziny Kamińskich. To miejsce z 50-letnią tradycją. Znajduje się tutaj także zabytkowa Zagroda Tatarska, stadnina koni (posiadająca certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego) oraz Muzeum Regionalne. Miasto posiada dwa parki: Park Solidarności mieszczący się w samym centrum oraz Park Świętojański, przez który przepływa Radomka. Bogata oferta edukacyjna, przyciąga zarówno mieszkańców tego obszaru, jak i osoby z innych miast, pragnące kształcić się właśnie w Radomsku. Znajdują się tutaj liczne przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, szkoły policealne i trzy szkoły wyższe, w tym jedna muzyczna.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: