Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Nowe domy w Radomsku – popularne lokalizacje

Niewielkie miasto znajduje się w województwie łódzkim. Radomsko leży na Wyżynie Przedborskiej i nad rzeką Radomką. Sąsiaduje z gminą Dobroszyce, Kodrąb oraz Ładzice. Radomsko jest ważnym ośrodkiem przemysłu drzewnego, metalowego, maszynowego i szklarskiego. Przez miasto przebiega linia kolejowa Warszawa-Zawiercie oraz droga krajowa nr 1. Atrakcyjne położenie sprawia, że lokalizacja ta cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów.

Rynek nieruchomości w Radomsku

Od kilkunastu lat systematycznie wzrasta tu zainteresowanie budownictwem mieszkaniowym. Mieszkańcy Radomska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych, bogatej oferty edukacyjnej oraz licznych terenów rekreacyjnych. Nowoczesne osiedla mieszkaniowe składają się w głównej mierze z kameralnych budynków w zabudowie jedno- lub wielorodzinnej. Nowe domy w Radomsku bardzo szybko znajdują swoich nabywców. W porównaniu z Łodzią czy Warszawą, ceny nieruchomości są dość konkurencyjne.

Nowe domy w Radomsku – oferta deweloperska

Większość nowo powstałych inwestycji mieszkaniowych znajduje się w bliskiej odległości od przedszkoli, szkół podstawowych, placówek medycznych, obiektów sportowych czy kulturalnych. Na lokalnym rynku dostępne są zarówno przestronne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, jak i nowoczesne domy w Radomsku. Większość z nich znajduje się na terenie ogrodzonym, w cichym oraz spokojnym miejscu. Oferowane nieruchomości mają funkcjonalny rozkład pomieszczeń i dostęp do wielu udogodnień.

Nowe domy w Radomsku i okolicach

Do popularnych osiedli mieszkaniowych można zaliczyć: Centrum, Tysiąclecia, Kowalowiec, Brzeźnicka, Młodzowy, Kopiec, Miłaczki-Bugaj, Dwunastka, Adama Mickiewicza, Stefana Batorego. Na większości z nich przeważa niska zabudowa domów jednorodzinnych oraz szeregowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza mieszkania w historycznym śródmieściu i nowe domy położone na terenach przyłączonych z dawnych wsi: Folwarki, Bartodzieje Podleśne czy Saniki.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Radomsku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Radomsku

Radomsko to miasto położone w województwie łódzkim, siedziba powiatu radomszczańskiego. Jego powierzchnia zajmuje 51,43 km2 i zamieszkuje je ok. 46 tysięcy mieszkańców. Radomsko oddalone jest o 90 km od Łodzi. Leży na Wyżynie Przedborskiej. Miasto jest pełne wspaniałych zabytków i miejsc wartych odwiedzenia. Do najciekawszych z nich należy Muzeum Drukarstwa Rodziny Kamińskich. To miejsce z 50-letnią tradycją. Znajduje się tutaj także zabytkowa Zagroda Tatarska, stadnina koni (posiadająca certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego) oraz Muzeum Regionalne. Miasto posiada dwa parki: Park Solidarności mieszczący się w samym centrum oraz Park Świętojański, przez który przepływa Radomka. Bogata oferta edukacyjna, przyciąga zarówno mieszkańców tego obszaru, jak i osoby z innych miast, pragnące kształcić się właśnie w Radomsku. Znajdują się tutaj liczne przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, szkoły policealne i trzy szkoły wyższe, w tym jedna muzyczna.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: