+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Łapy

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Nowe Mieszkanie w Łapach – zamieszkaj w sercu Podlasia!

Łapy to miasto w województwie podlaskim w powiecie białostockim. Położone na Nizinie Północnopodlaskiej nad rzeką Narew zachwyca malowniczym krajobrazem. Miasto jest także ważnym ośrodkiem edukacyjnym i medycznym dla regionu. Nowych mieszkańców przyciąga miejscami pracy i ofertą nowych nieruchomości.

Zamieszkiwane przez blisko 16-tysięcy mieszkańców Łapy, podzielone są na dziewięć dzielnic. Są to: Barwiki, Bociany, Goździki, Leśniki, Osse, Popłoniec, Wity, Wygwizdowo i Zięciuki. Dominuje tu niska zabudowa wielorodzinna oraz osiedla domów jednorodzinnych. Rozwojowy charakter miasta sprawia, że jego władze regularnie i chętnie przeznaczają fundusze na rozbudowę realizowaną przez firmy deweloperskie.

W ten sposób powstają nowe osiedla, które nawiązują architekturą do kameralnej zabudowy miasta. Szeroka i zróżnicowana oferta adresowana jest dla różnych grup odbiorców, dzięki czemu mieszkania chętnie kupowane są przez pary, singli, rodziny z dziećmi oraz seniorów. Osobną grupą stanowią inwestorzy kupujący mieszkanie w celach inwestycyjnych lub pod wynajem dla turystów, odwiedzających pobliski Narwiański Park Narodowy.

Mieszkania na sprzedaż w Łapach – zakup, który się opłaca

Mieszkania na sprzedaż w Łapach wyróżniają się jednymi z najniższych cen za metr kwadratowy w województwie podlaskim. Stopniowy wzrost wartości sprawia, że taki zakup jest dobrą i opłacalną inwestycją na przyszłość. Jakie mieszkania na sprzedaż znajdziemy w Łapach? Ogłoszenia to przede wszystkim lokale w 2-, 3-kondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych. Największym zainteresowaniem cieszą się kilkupokojowe mieszkania o metrażu 50-60 m kw.

Dlaczego warto wybrać mieszkanie w Łapach?

Łapy to wciąż dość niedoceniana miejscowość, która pozostaje w cieniu większego Białegostoku. Miasto położone jest jednak w atrakcyjnej i dogodnej lokalizacji, a dzięki drogom krajowym s8 i s19 oraz linii kolejowej E75 posiada połączenia z Warszawą, Kownem, Rygą i Tallinem. Zaletą lokalizacji jest także bliskość rynków wschodnich. Tylko 70 km dzieli Łapy od granicy z Białorusią, co zachęca do inwestowania w mieście przedsiębiorstwa handlowe i transportowe. Atutem miejscowości jest także bliskość Narwiańskiego Parku Narodowego, co przekłada się na komfort życia mieszkańców oraz atrakcyjność miejscowości wśród turystów.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Łapach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: