Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Łapach – zamieszkaj w sercu Podlasia!

Łapy to miasto w województwie podlaskim w powiecie białostockim. Położone na Nizinie Północnopodlaskiej nad rzeką Narew zachwyca malowniczym krajobrazem. Miasto jest także ważnym ośrodkiem edukacyjnym i medycznym dla regionu. Nowych mieszkańców przyciąga miejscami pracy i ofertą nowych nieruchomości.

Zamieszkiwane przez blisko 16-tysięcy mieszkańców Łapy, podzielone są na dziewięć dzielnic. Są to: Barwiki, Bociany, Goździki, Leśniki, Osse, Popłoniec, Wity, Wygwizdowo i Zięciuki. Dominuje tu niska zabudowa wielorodzinna oraz osiedla domów jednorodzinnych. Rozwojowy charakter miasta sprawia, że jego władze regularnie i chętnie przeznaczają fundusze na rozbudowę realizowaną przez firmy deweloperskie.

W ten sposób powstają nowe osiedla, które nawiązują architekturą do kameralnej zabudowy miasta. Szeroka i zróżnicowana oferta adresowana jest dla różnych grup odbiorców, dzięki czemu mieszkania chętnie kupowane są przez pary, singli, rodziny z dziećmi oraz seniorów. Osobną grupą stanowią inwestorzy kupujący mieszkanie w celach inwestycyjnych lub pod wynajem dla turystów, odwiedzających pobliski Narwiański Park Narodowy.

Mieszkania na sprzedaż w Łapach – zakup, który się opłaca

Mieszkania na sprzedaż w Łapach wyróżniają się jednymi z najniższych cen za metr kwadratowy w województwie podlaskim. Stopniowy wzrost wartości sprawia, że taki zakup jest dobrą i opłacalną inwestycją na przyszłość. Jakie mieszkania na sprzedaż znajdziemy w Łapach? Ogłoszenia to przede wszystkim lokale w 2-, 3-kondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych. Największym zainteresowaniem cieszą się kilkupokojowe mieszkania o metrażu 50-60 m kw.

Dlaczego warto wybrać mieszkanie w Łapach?

Łapy to wciąż dość niedoceniana miejscowość, która pozostaje w cieniu większego Białegostoku. Miasto położone jest jednak w atrakcyjnej i dogodnej lokalizacji, a dzięki drogom krajowym s8 i s19 oraz linii kolejowej E75 posiada połączenia z Warszawą, Kownem, Rygą i Tallinem. Zaletą lokalizacji jest także bliskość rynków wschodnich. Tylko 70 km dzieli Łapy od granicy z Białorusią, co zachęca do inwestowania w mieście przedsiębiorstwa handlowe i transportowe. Atutem miejscowości jest także bliskość Narwiańskiego Parku Narodowego, co przekłada się na komfort życia mieszkańców oraz atrakcyjność miejscowości wśród turystów.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Łapach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023