+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Łańcut

1 oferta w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 5 960 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Konfigurator mieszkania
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Księże Górki IV
  gotowe
  Blisko miasta, bliżej natury Osiedle Księże Górki IV to idealne miejsce dla tych, którzy szukają swojego mieszkania w atrakcyjnej cenie i dogodnej lokalizacji, ale także w bliskim sąsiedztwie natury. Księże Górki IV to dwa nowoczesne budynki o zróżnicowanej wysokościowo zabudowie. Niższy z budynków będzie posiadał trzy piętra a wyższy cztery piętra. Łącznie powstanie 66 przestronnych mieszkań

  Osiedle Księże Górki IV

  ul. Wyszyńskiego , Łańcut(10.7 km od Rzeszowa)
  ProLan Sp. z o.o.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Łańcut

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Os. Księże Górki
  Oferta archiwalna
  Atuty naszej inwestycji to: - zróżnicowany metraż mieszkań - mieszkania jasne, doświetlone dzięki dużym przeszkleniom - instalacja pod klimatyzację - ogródki oraz przestronne balkony i tarasy dające poczucie prywatności - winda - nowoczesna architektura budynku - garaż podziemny - komórki lokatorskie - indywidualnie opomiarowane media - mieszkania bezczynszowe - na terenie osiedla przedszkole i

  Os. Księże Górki

  od 4 600 /m2
  ul. Podwale 2/1 , Łańcut(10.8 km od Rzeszowa)
  ProLan Sp. z o.o.
 • Szeregówki za młynem
  Oferta archiwalna
  Przedstawiamy nowe osiedle domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej w Łańcucie. SZEREGÓWKI ZA MŁYNEM to wyjątkowa inwestycja dla wymagających klientów. Zaprojektowana z myślą o tych, którzy w pobliżu centrum miasta chcą odnaleźć ciszę i spokój. Inwestycja składa się z 12 budynków, zlokalizowanych przy ul. Piłsudskiego. Domy zaprojektowane jako trzy wolnostojące grupy obiektów

  Szeregówki za młynem

  od 3 559 /m2
  ul. Piłsudskiego , Łańcut(10 km od Rzeszowa)
  PWA Projekt

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Łańcucie – podkarpackim centrum biznesowym

Łańcut to miejscowość w województwie podkarpackim, będąca siedzibą gminy i powiatu. Jej powierzchnia zajmuje 19,42 km², a liczba mieszkańców – według danych GUS z 2021 roku wynosi 17 768.

W lokalizacji występuje podział na 5 osiedli mieszkaniowych – Osiedle Podzwierzyniec-Kąty, Osiedle Przedmieście-Grabskie, Osiedle Południe, Osiedle Śródmieście i Osiedle Wschód.

Skomunikowanie miasta

Miejscowość jest dogodnie skomunikowana – 16 km od Rzeszowa. Przebiega przez nią autostrada A4 i droga krajowa DK94. W lokalizacji wkrótce zostanie otwarta Wschodnia Obwodnica Łańcucha w ciągu drogi wojewódzkiej DW877 Leżajsk-Łańcut-Szklary oraz tunel pod torami. Ważnymi szlakami komunikacyjnymi są również ulice: Moniuszki, Kościuszki i Sikorskiego.

W mieście znajduje się stacja kolejowa, z której odjeżdżają pociągi m.in. w kierunku Rzeszowa, Przemyśla, Legnicy, Katowic, Bochni, Dębicy, Wrocławia, Opola, Gliwic, Zielonej Góry, Stalowej Woli, Zabrze czy Lublina.

Mieszkańcy mogą także korzystać z połączeń autobusowych komunikacji miejskiej, które kursują nie tylko w Łańcucie, lecz także dojeżdżają do okolicznych miejscowości – Rzeszowa, Kraczkowej i Krasnego. Autobusy zatrzymują się na następujących przystankach – Lecznica, Armii Krajowej, Gen. Maczka i Grabskie.

Lokalne warunki dla inwestorów

W lokalizacji swoje siedziby mają przedsiębiorstwa m.in. z branży poligraficznej, odzieżowej, budowlanej, napojów alkoholowych, metalurgicznej, transportowej, meblarskiej i produkcji basenów rekreacyjnych.

Inwestorzy mogą korzystać z uzbrojonych terenów w ramach Podstrefy Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec przy ul. Podzwierzyniec oraz Łańcuckiej Strefy Aktywności Gospodarczej przy ul. Polnej. Działki są przeznaczone pod działalność produkcyjną, magazynową i handlową. Gmina oferuje przedsiębiorcom zwolnienie z podatku od nieruchomości.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Łańcucie

Nowe mieszkania w Łańcucie najczęściej powstają w pobliżu centrum. Deweloperzy budują głównie nieruchomości w 3-5 kondygnacyjnej zabudowie wielorodzinnej. Dominują lokale 2-pokojowe o powierzchni około 50 m².

W ostatnich latach mieszkania w Łańcucie z rynku pierwotnego zostały oddane do użytku m.in. przy ul. Kopernika, Grunwaldzkiej, Wyszyńskiego i Podwale. Lokal można kupić znacznie taniej niż w Rzeszowie.

Dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Nowe mieszkania w Łańcucie cieszą się sporym zainteresowaniem m.in. ze względu na dogodną lokalizację i rozbudowaną infrastrukturę społeczną. Mieszkańcy mogą korzystać z licznych sklepów i centrów handlowych oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych, w tym basenu, siłowni, kortów tenisowych, boisk i lodowiska. Spory jest także wybór przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Łańcucie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Łańcucie

W Łańcucie dostępna jest 1 oferta nowych mieszkań znajdująca się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Łańcucie mają w sprzedaży nowe mieszkanie o powierzchni 65 m², w tym:

 • mieszkania 3-pokojowe - 1 lokal

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Łańcucie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Łańcucie dostępne w sprzedaży kosztuje 0. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Łańcucie wynosi 5 960 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Łańcucie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Łańcut - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Łańcucie oddali do użytku 1 lokal mieszkalny. 1 lokal mieszkalny zostanie oddany do 3 miesięcy. 1 lokal mieszkalny zostanie oddany do 6 miesięcy. 1 lokal mieszkalny zostanie oddany do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Łańcucie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 0 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 1 lokal
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Łańcucie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: