+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania na sprzedaż Łańcut

26 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?

  Dopasuj liczbę pokoi

  • 11
  • 22
  • 33
  • 44
  • 5+5+
 • Osiedle Księże Górki IV
  4 kw. 2023
  Blisko miasta, bliżej natury Osiedle Księże Górki IV to idealne miejsce dla tych, którzy szukają swojego mieszkania w atrakcyjnej cenie i dogodnej lokalizacji, ale także w bliskim sąsiedztwie natury. Księże Górki IV to dwa nowoczesne budynki o zróżnicowanej wysokościowo zabudowie. Niższy z budynków będzie posiadał trzy piętra a wyższy cztery piętra. Łącznie powstanie 66 przestronnych mieszkań

  Osiedle Księże Górki IV

  ul. Wyszyńskiego , Łańcut(10.7 km od Rzeszowa)
  ProLan Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Os. Księże Górki
  Oferta archiwalna
  Atuty naszej inwestycji to: - zróżnicowany metraż mieszkań - mieszkania jasne, doświetlone dzięki dużym przeszkleniom - instalacja pod klimatyzację - ogródki oraz przestronne balkony i tarasy dające poczucie prywatności - winda - nowoczesna architektura budynku - garaż podziemny - komórki lokatorskie - indywidualnie opomiarowane media - mieszkania bezczynszowe - na terenie osiedla przedszkole i

  Os. Księże Górki

  od 4 600 zł/m2
  ul. Podwale 2/1 , Łańcut(10.8 km od Rzeszowa)
  ProLan Sp. z o.o.
 • Szeregówki za młynem
  Oferta archiwalna
  Przedstawiamy nowe osiedle domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej w Łańcucie. SZEREGÓWKI ZA MŁYNEM to wyjątkowa inwestycja dla wymagających klientów. Zaprojektowana z myślą o tych, którzy w pobliżu centrum miasta chcą odnaleźć ciszę i spokój. Inwestycja składa się z 12 budynków, zlokalizowanych przy ul. Piłsudskiego. Domy zaprojektowane jako trzy wolnostojące grupy obiektów

  Szeregówki za młynem

  od 3 559 zł/m2
  ul. Piłsudskiego , Łańcut(10 km od Rzeszowa)
  PWA Projekt
image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Nowe mieszkania w Łańcucie – podkarpackim centrum biznesowym

Łańcut to miejscowość w województwie podkarpackim, będąca siedzibą gminy i powiatu. Jej powierzchnia zajmuje 19,42 km², a liczba mieszkańców – według danych GUS z 2021 roku wynosi 17 768.

W lokalizacji występuje podział na 5 osiedli mieszkaniowych – Osiedle Podzwierzyniec-Kąty, Osiedle Przedmieście-Grabskie, Osiedle Południe, Osiedle Śródmieście i Osiedle Wschód.

Skomunikowanie miasta

Miejscowość jest dogodnie skomunikowana – 16 km od Rzeszowa. Przebiega przez nią autostrada A4 i droga krajowa DK94. W lokalizacji wkrótce zostanie otwarta Wschodnia Obwodnica Łańcucha w ciągu drogi wojewódzkiej DW877 Leżajsk-Łańcut-Szklary oraz tunel pod torami. Ważnymi szlakami komunikacyjnymi są również ulice: Moniuszki, Kościuszki i Sikorskiego.

W mieście znajduje się stacja kolejowa, z której odjeżdżają pociągi m.in. w kierunku Rzeszowa, Przemyśla, Legnicy, Katowic, Bochni, Dębicy, Wrocławia, Opola, Gliwic, Zielonej Góry, Stalowej Woli, Zabrze czy Lublina.

Mieszkańcy mogą także korzystać z połączeń autobusowych komunikacji miejskiej, które kursują nie tylko w Łańcucie, lecz także dojeżdżają do okolicznych miejscowości – Rzeszowa, Kraczkowej i Krasnego. Autobusy zatrzymują się na następujących przystankach – Lecznica, Armii Krajowej, Gen. Maczka i Grabskie.

Lokalne warunki dla inwestorów

W lokalizacji swoje siedziby mają przedsiębiorstwa m.in. z branży poligraficznej, odzieżowej, budowlanej, napojów alkoholowych, metalurgicznej, transportowej, meblarskiej i produkcji basenów rekreacyjnych.

Inwestorzy mogą korzystać z uzbrojonych terenów w ramach Podstrefy Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec przy ul. Podzwierzyniec oraz Łańcuckiej Strefy Aktywności Gospodarczej przy ul. Polnej. Działki są przeznaczone pod działalność produkcyjną, magazynową i handlową. Gmina oferuje przedsiębiorcom zwolnienie z podatku od nieruchomości.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Łańcucie

Nowe mieszkania w Łańcucie najczęściej powstają w pobliżu centrum. Deweloperzy budują głównie nieruchomości w 3-5 kondygnacyjnej zabudowie wielorodzinnej. Dominują lokale 2-pokojowe o powierzchni około 50 m².

W ostatnich latach mieszkania w Łańcucie z rynku pierwotnego zostały oddane do użytku m.in. przy ul. Kopernika, Grunwaldzkiej, Wyszyńskiego i Podwale. Lokal można kupić znacznie taniej niż w Rzeszowie.

Dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Nowe mieszkania w Łańcucie cieszą się sporym zainteresowaniem m.in. ze względu na dogodną lokalizację i rozbudowaną infrastrukturę społeczną. Mieszkańcy mogą korzystać z licznych sklepów i centrów handlowych oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych, w tym basenu, siłowni, kortów tenisowych, boisk i lodowiska. Spory jest także wybór przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Łańcucie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Łańcucie

W Łańcucie dostępnych jest 26 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Łańcucie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 47 do 67 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (20 mieszkań).
 • 4-pokojowe (6 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Łańcucie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Oferty w Łańcucie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: