Mała Skandynawia

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 152 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Enklawa Kryształowa(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Zabłockiego 24 (7.8 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 6 200/m2
  Enklawa Kryształowa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 51 - 80 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Platforma Mieszkaniowa
 • Bażantowo Planty(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Zabłockiego 28 (8.2 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 6 036/m2
  Bażantowo Planty
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 35 - 149 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Platforma Mieszkaniowa
 • Park Bażantów - Etap 5(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Bażantów (7.7 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 6 200/m2
  Park Bażantów - Etap 5
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 34 - 88 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Opal Maksimum

Opis Inwestycji

Mieszkanie już od 560 zł/mscWielka Wyprzedaż Mieszkań. O szczegóły pytaj w oddziale!Osiedle Mała Skandynawia to kameralne w nastroju osiedle o wysokim standardzie, odpowiadające zróżnicowanym gustom przyszłych lokatorów. Trzy zróżnicowane pod kątem funkcjonalności części osiedla, łączą się w spójną całość. Architektura osiedla wpasowuje się w otoczenie i charakteryzuje się unikatową, wyróżniającą się jakością.•    Dla młodych rodzin – Mała Skandynawia jest świetnie przystosowana do potrzeb ludzi marzących o swoim pierwszym mieszkaniu. Na samym osiedlu znajdują się dwa miejsca przystosowane pod place zabaw. Sąsiedztwo terenów zielonych powoduje, że dzieci będą dorastać w przyjaznym i czystym środowisku. Niedaleko naszego osiedla znajdują się dobre szkoły i przedszkola, które tworzą solidną bazę edukacyjną. Szeroki dostęp do opieki medycznej daje poczucie bezpieczeństwa, szybko uzyskamy pomoc w razie nagłego wypadku.•    Dla aktywnie spędzających czas – niedaleko osiedla zostanie uruchomione największe centrum sportowe na Śląsku o powierzchni ok. 10 000m2. Trwają prace budowlane związane z budową pierwszego segmentu, w którym będzie sala gimnastyczna wraz z zapleczem, stanowiąca sportowe zaplecze szkoły i przedszkola. Otwarcie tej części obiektu przewiduje się latem 2012 roku, a całość kompleksu sportowego zgodnie z planem ma się zamknąć na koniec 2012 roku.Zaprojektowane obiekty sportowe obejmują: korty tenisowe, basen, jacuzzi, sauny, fitness, korty squash, siłownię, halę sportową, bowling, bilard, hotel oraz restaurację. Z tej oferty będą mogli korzystać mieszańcy naszego osiedla bez względu na wiek i zainteresowania, uczniowie Collegium Scholarum Piarum oraz przedszkolaki.•    Dla ceniących spokój – Mała Skandynawia oferuje mieszkania z widokiem na lasy i łąki, co sprawia, że spokój oraz świeże, rześkie powietrze jest nieodłącznym towarzyszem dnia codziennego mieszkańców. Z drugiej strony, w niewielkiej odległości od naszego osiedla znajdują się gabinety lekarskie, apteki, kościoły, kawiarnie oraz parki i tereny zielone. Osiedle jest również bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta poprzez sieć autobusów komunikacji miejskiej.Terminy oddania poszczególnych budynków:Budynek C – gotowe mieszkaniaBudynek B – gotowe mieszkaniaBudynek A – 05.2012

Inwestycja Mała Skandynawia znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Armii Krajowej 190 B/ 4 (8 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Mała Skandynawia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 106 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mała Skandynawia pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 106 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mała Skandynawia

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mała Skandynawia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Mała Skandynawia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piotrowice Cmentarz.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mała Skandynawia znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologicno - Pedagogiczna Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w odległości 200 m, Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Fundacji In Corpore w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole Dziecięcy Ogród Możliwości w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mała Skandynawia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Zdrowia Kobiety w odległości 110 m, Signum w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mała Skandynawia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Intermarché, w odległości 80 m znajduje się Intermarché, w odległości 200 m znajduje się Carrefour Bażantowo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mała Skandynawia w odległości 490 m znajduje się Bażantowo, w odległości 500 m znajduje się Bażantowo.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie