Mała Skandynawia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Armii Krajowej 190 B/, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Armii Krajowej 190 B/ 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Mała Skandynawia

12 zdjęć

Mała Skandynawia
Mała Skandynawia
Mała Skandynawia
Mała Skandynawia

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Zbożowa
  od: 7 890 zł/m2

  Apartamenty Zbożowa

  Dom Inwestor Sp. z o.o.

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Południowych, Katowice
  ul. Zbożowa 20H
  6.3 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 33-228 m2
  • Mieszkań: 8
  • Pokoje: 1-5
 • Malownik

  Malownik

  New Construction Concept

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Południowych, Katowice
  ul. Sołtysia 40
  9.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 66-79 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 4
 • Kostuchna Park
  od: 4 050 zł/m2

  Kostuchna Park

  Kostuchna Park sp. z o.o.

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Południowych, Katowice
  ul. Jana Kściuczyka
  9.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 37-55 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 2-3

Opis Inwestycji

Mieszkanie już od 560 zł/msc

Wielka Wyprzedaż Mieszkań. O szczegóły pytaj w oddziale!

Osiedle Mała Skandynawia to kameralne w nastroju osiedle o wysokim standardzie, odpowiadające zróżnicowanym gustom przyszłych lokatorów. Trzy zróżnicowane pod kątem funkcjonalności części osiedla, łączą się w spójną całość. Architektura osiedla wpasowuje się w otoczenie i charakteryzuje się unikatową, wyróżniającą się jakością.•    Dla młodych rodzin – Mała Skandynawia jest świetnie przystosowana do potrzeb ludzi marzących o swoim pierwszym mieszkaniu. Na samym osiedlu znajdują się dwa miejsca przystosowane pod place zabaw. Sąsiedztwo terenów zielonych powoduje, że dzieci będą dorastać w przyjaznym i czystym środowisku. Niedaleko naszego osiedla znajdują się dobre szkoły i przedszkola, które tworzą solidną bazę edukacyjną. Szeroki dostęp do opieki medycznej daje poczucie bezpieczeństwa, szybko uzyskamy pomoc w razie nagłego wypadku.•    Dla aktywnie spędzających czas – niedaleko osiedla zostanie uruchomione największe centrum sportowe na Śląsku o powierzchni ok. 10 000m2. Trwają prace budowlane związane z budową pierwszego segmentu, w którym będzie sala gimnastyczna wraz z zapleczem, stanowiąca sportowe zaplecze szkoły i przedszkola. Otwarcie tej części obiektu przewiduje się latem 2012 roku, a całość kompleksu sportowego zgodnie z planem ma się zamknąć na koniec 2012 roku.Zaprojektowane obiekty sportowe obejmują: korty tenisowe, basen, jacuzzi, sauny, fitness, korty squash, siłownię, halę sportową, bowling, bilard, hotel oraz restaurację. Z tej oferty będą mogli korzystać mieszańcy naszego osiedla bez względu na wiek i zainteresowania, uczniowie Collegium Scholarum Piarum oraz przedszkolaki.•    Dla ceniących spokój – Mała Skandynawia oferuje mieszkania z widokiem na lasy i łąki, co sprawia, że spokój oraz świeże, rześkie powietrze jest nieodłącznym towarzyszem dnia codziennego mieszkańców. Z drugiej strony, w niewielkiej odległości od naszego osiedla znajdują się gabinety lekarskie, apteki, kościoły, kawiarnie oraz parki i tereny zielone. Osiedle jest również bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta poprzez sieć autobusów komunikacji miejskiej.

Terminy oddania poszczególnych budynków:

Budynek C – gotowe mieszkaniaBudynek B – gotowe mieszkaniaBudynek A – 05.2012

Inwestycja Mała Skandynawia znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Armii Krajowej 190 B/ 4 (8 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Mała Skandynawia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 106 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mała Skandynawia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 106 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mała Skandynawia?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mała Skandynawia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Mała Skandynawia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piotrowice Cmentarz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mała Skandynawia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mała Skandynawia znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologicno - Pedagogiczna Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w odległości 200 m, Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Fundacji In Corpore w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole Dziecięcy Ogród Możliwości w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mała Skandynawia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Zdrowia Kobiety w odległości 110 m, Signum w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mała Skandynawia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Intermarché, w odległości 80 m znajduje się Intermarché, w odległości 200 m znajduje się Carrefour Bażantowo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mała Skandynawia w odległości 490 m znajduje się Bażantowo, w odległości 500 m znajduje się Bażantowo.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: