Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Dom Syntia
  Oferta archiwalna
  Dom Syntia to inwestycja skierowana do osób, którym zależy na spokojnej, rodzinnej okolicy.Inwestycja położona jest przy ul. Bałuckiego w Chojnicach, leżąca niedaleko (ok. 300 m) ul. Człuchowskiej. Charakterystyczną cechą lokalizacji jest sąsiedztwo nowopowstałych domów jednorodzinnych, zaś w okolicy znajdą Państwo między innymi market i przedszkole.Charakter zabudowy oraz zagospodarowanie przestrzenne pozwala na korzystanie ze spacerów, wycieczek rowerowych niedaleko centrum miasta.Zamysł architektonicznyMetraż oraz rozmieszczenie pomieszczeń jest idealny dla 4-6 osobowej rodziny.Zagospodarowanie terenu inwestycji, zieleń, ciągi komunikacyjne wpisane zostaną w istniejący układ terenu. Ogrodzenie terenu inwestycji z wjazdem zdalnie sterowanym, aranżacja ścieżek oraz zieleni automatycznie nawadnianej pozwoli na wygodne korzystanie z terenu wokół domu.Syntia to wygodny parterowy, niepodpiwniczony dom z użytkowym poddaszem i wbudowanym garażem.Zaletą domu jest prosty układ funkcjonalny i konstrukcyjny, co sprawia, że Syntia zapewniać będzie swym właścicielom komfort i wygodę, przy jednoczesnym bardzo atrakcyjnym wyglądzie.Część dzienna na parterze składa się z przedsionka, hallu, gabinetu od strony wejściowej, dużej kuchni otwartej na salon i spiżarni zlokalizowanej pod schodami. Od frontu zlokalizowano wygodny jednostanowiskowy garaż i kotłownię.Część nocną na poddaszu tworzą: cztery sypialnie i łazienka, doświetlone oknami połaciowymi.Istnieje możliwość zamiany usytuowania kuchni w miejsce gabinetu, a także innego podziału funkcjonalnego pomieszczeń na poddaszu, wygospodarowanie garderoby lub wykorzystanie pomieszczenia nad garażem na pralnię i suszarnię.Dodatkowym atutem Domu Syntia jest metraż pozwalający na skorzystanie z rządowego dofinansowania RODZINA NA SWOIM.

  Dom Syntia

  Ul. Bałuckiego , Chojnice(2.2 km od centrum)
  ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY Józef Urbaniak
 • Dom Stylowy
  Oferta archiwalna
  Dom Stylowy to inwestycja skierowana do osób, które cenią piękno nowoczesnej architektury połączeniu z funkcjonalnością pomieszczeń.Inwestycja położona jest przy ul. Jastruna w Chojnicach, leżąca niedaleko (ok. 300m) ul. Człuchowskiej. Charakterystyczna cechą lokalizacji jest sąsiedztwo nowopowstałych domów jednorodzinnych, zaś w okolicy znajdą Państwo między innymi market i przedszkole.Charakter zabudowy oraz zagospodarowanie przestrzenne pozwala na korzystanie ze spacerów, wycieczek rowerowych niedaleko centrum miasta.Zagospodarowanie terenu inwestycji, zieleń, ciągi komunikacyjne wpisane zostaną w istniejący układ terenu. Ogrodzenie terenu inwestycji z wjazdem zdalnie sterowanym, aranżacja ścieżek oraz zieleni automatycznie nawadnianej pozwoli na wygodne korzystanie z terenu wokół domu.Nowatorskie rozwiązania w dziedzinie zagospodarowania przestrzeni budynku, otwarte przestrzenie, funkcjonalny układ pomieszczeń, to cechy charakterystyczne projektu Stylowy 3. Zastosowanie naturalnych materiałów wykończeniowych – drewno, kamień oraz ciepłej, stonowanej kolorystyki sprawia, że czujemy się naturalnie komfortowo.

  Dom Stylowy

  Ul. Jastruna , Chojnice(2 km od centrum)
  ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY Józef Urbaniak

Informacje o Chojnicach

Miasto i gmina, w woj. pomorskim, stolica powiatu chojnickiego. Według danych z 31 marca 2011 roku miasto miało 40 447 mieszkańców

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: