Królewskie Tarasy

9 zdjęć

Królewskie Tarasy
Królewskie Tarasy
Królewskie Tarasy
Królewskie Tarasy

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Królewskie Tarasy dostępnych jest 27 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (27)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Promocja

  5000 zł od Grupy Murapol! Wybierz sobie sąsiada

  Dobry sąsiad to skarb! A możesz zyskać jeszcze więcej! Poleć ofertę mieszkań Murapol swoim znajomym, bliskim i odbierz nawet 5000 zł. Dowiedz się więcej o programie i rekomendacji. Szczegóły na stronie dewelopera.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 15 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 710 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 27 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 61 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Królewskie Tarasy to kameralne osiedle położone w sercu Wieliczki, z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa. Osoby pracujące w stolicy Małopolski coraz częściej przenoszą się pod miasto, ponieważ to tu można kupić atrakcyjne domy i mieszkania. Wieliczka, nie bez powodu, staje się coraz popularniejszą lokalizacją.

Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:

budynki 1.1-1.5, 2.1, 2.2, 3.1 i 7 - oddane do użytku,

budynek 2.3, 3.3 i 4.1 - oddane do użytku,

budynek 3.2, 4.2- oddane do użytku,

budynek 6 - oddany do użytkowania.

Dlaczego warto?

• Osiedle oferuje zróżnicowane układy i metraże – od 25-metrowych kawalerek, po 4-pokojowe o powierzchni 63 mkw.

• Do mieszkań na parterze przynależą wybrukowane kostką tarasy, natomiast na piętrach – obszerne balkony.

• W ramach inwestycji powstaną liczne miejsca parkingowe.

• Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz elementami małej architektury.

• Najmłodsi spędzą czas na placu zabaw zaprojektowanym specjalnie dla nich.

• Monitoring wizyjny obejmuje nie tylko klatki schodowe, hale garażu, ale również wszystkie części wspólne – place, dojścia do budynku, wejścia na osiedle.

Co jeszcze zyskujesz?

• Opcja Murapol Appartme – dostępna w 5 budynkach tej inwestycji to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.

• Mieszkania w najnowszych budynkach tego osiedla są wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy. W każdym lokalu znajdują się nowoczesne filtry powietrza, które zatrzymują nie tylko kurz, smog czy mikroorganizmy, lecz również owady.

Inwestycja Królewskie Tarasy znajduje się w Wieliczce, ul. Bolesława Chrobrego null (1.2 km od Krakowa), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Królewskie Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 710 nowych mieszkań znajdujących się w 15 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Królewskie Tarasy w sprzedaży jest 27 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 61 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne null
 • miejsca postojowe naziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

• Dogodna komunikacja: autem do centrum Krakowa dojedziemy w zaledwie 20 minut. Dla osób, które traktują Wieliczkę jako bazę wypadową do stolicy Małopolski, atutem jest bliskość dworca PKP i dogodnych, ekonomicznych, połączeń kolejowych. Na miejscu są szkoły i żłobki, przychodnie, apteki oraz liczne sklepy. • Zielona okolica: Inwestycja jest zlokalizowana w atrakcyjnej części Wieliczki. Tuż obok znajduje się Park im. Adama Mickiewicza, co pozwala mieszkańcom zażyć relaksu i odnaleźć ciszę pośród przyrody. W okolicy są liczne miejsca zachęcające do sportowej aktywności. W pobliżu znajduje się również cichy i urokliwy Las Krzyszkowicki. • Infrastruktura dla aktywnych: zaledwie kilka minut na piechotę od apartamentów znajduje się centrum rekreacyjne z siłownią i basenem. Dla aktywnych zaletą z pewnością będą ścieżki parkowe idealne do uprawiania joggingu czy jazdy na rowerze w okolicach mieszkania. Gmina Wieliczka słynie z idealnej infrastruktury dla aktywnych. • Zakupy w okolicy: W najbliższym sąsiedztwie działa wiele punktów handlowo-usługowych (m.in. Lidl oraz Biedronka). Mniej niż kwadrans zajmuje dojechanie do centrum handlowego Bonarka City Center.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną, gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa wiele klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biegnie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Królewskie Tarasy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Królewskie Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Królewskie Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Krzyszkowice Kościół.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Królewskie Tarasy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Królewskie Tarasy znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczno - Językowe "Puchatkowo" w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Wieliczce w odległości 520 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Królewskie Tarasy w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Wieliczanka, w odległości 460 m znajduje się Wieliczanka.

Data publikacji: 17.08.2015
Data aktualizacji: 20.01.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Wieliczce

Oferty w Wieliczce

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: