Królewskie Tarasy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bolesława Chrobrego, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Wieliczka, ul. Bolesława Chrobrego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 71 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Królewskie TarasyKrólewskie Tarasy

9 zdjęć

Królewskie Tarasy
Królewskie Tarasy
Królewskie Tarasy
Królewskie Tarasy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 15 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 710 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Królewskie Tarasy to kameralne osiedle położone w sercu Wieliczki, z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa. Osoby pracujące w stolicy Małopolski coraz częściej przenoszą się pod miasto, ponieważ to tu można kupić atrakcyjne domy i mieszkania. Wieliczka, nie bez powodu, staje się coraz popularniejszą lokalizacją.

Inwestycja oddana do użytkowania.

Dlaczego warto?

• Osiedle oferuje zróżnicowane układy i metraże – od 25-metrowych kawalerek, po 4-pokojowe o powierzchni 63 mkw.

• Do mieszkań na parterze przynależą wybrukowane kostką tarasy, natomiast na piętrach – obszerne balkony.

• W ramach inwestycji powstaną liczne miejsca parkingowe.

• Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz elementami małej architektury.

• Najmłodsi spędzą czas na placu zabaw zaprojektowanym specjalnie dla nich.

• Monitoring wizyjny obejmuje nie tylko klatki schodowe, hale garażu, ale również wszystkie części wspólne – place, dojścia do budynku, wejścia na osiedle.

Co jeszcze zyskujesz?

• Opcja Murapol Appartme – dostępna w 5 budynkach tej inwestycji to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.

• Mieszkania w najnowszych budynkach tego osiedla są wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy. W każdym lokalu znajdują się nowoczesne filtry powietrza, które zatrzymują nie tylko kurz, smog czy mikroorganizmy, lecz również owady.

Inwestycja Królewskie Tarasy znajduje się w Wieliczce, ul. Bolesława Chrobrego (1.2 km od Krakowa), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Królewskie Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 710 nowych mieszkań znajdujących się w 15 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Królewskie Tarasy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

• Dogodna komunikacja: autem do centrum Krakowa dojedziemy w zaledwie 20 minut. Dla osób, które traktują Wieliczkę jako bazę wypadową do stolicy Małopolski, atutem jest bliskość dworca PKP i dogodnych, ekonomicznych, połączeń kolejowych. Na miejscu są szkoły i żłobki, przychodnie, apteki oraz liczne sklepy.

• Zielona okolica: Inwestycja jest zlokalizowana w atrakcyjnej części Wieliczki. Tuż obok znajduje się Park im. Adama Mickiewicza, co pozwala mieszkańcom zażyć relaksu i odnaleźć ciszę pośród przyrody. W okolicy są liczne miejsca zachęcające do sportowej aktywności. W pobliżu znajduje się również cichy i urokliwy Las Krzyszkowicki.

• Infrastruktura dla aktywnych: zaledwie kilka minut na piechotę od apartamentów znajduje się centrum rekreacyjne z siłownią i basenem. Dla aktywnych zaletą z pewnością będą ścieżki parkowe idealne do uprawiania joggingu czy jazdy na rowerze w okolicach mieszkania. Gmina Wieliczka słynie z idealnej infrastruktury dla aktywnych.

• Zakupy w okolicy: W najbliższym sąsiedztwie działa wiele punktów handlowo-usługowych (m.in. Lidl oraz Biedronka). Mniej niż kwadrans zajmuje dojechanie do centrum handlowego Bonarka City Center.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną, gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa wiele klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Królewskie Tarasy?

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biegnie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Królewskie Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1016 metrów od inwestycji Królewskie Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Park tor 3.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Królewskie Tarasy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Królewskie Tarasy znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 123 m, Niepubliczne przedszkole Puchatkowo w odległości 137 m, Przedszkole samorzadowe nr 4 w odległości 203 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Królewskie Tarasy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Solimed w odległości 437 m, POZ w odległości 676 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medcor" w odległości 945 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Królewskie Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 382 m znajduje się Intermarché Super, w odległości 400 m znajduje się Sklep spożywczy "Kiwi", w odległości 416 m znajduje się Sklep "U Jędrusia".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Królewskie Tarasy w odległości 326 m znajduje się boisko / kort, w odległości 363 m znajduje się Wieliczanka, w odległości 442 m znajduje się Wieliczanka.

Data publikacji: 17.08.2015
Data aktualizacji: 20.06.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: