+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Kamienna
  Oferta archiwalna

  Kamienna

  od 3 453 /m2
  Kamienna , Kamienna, namysłowski(40.3 km od Wrocławia)
  Kosikowski Nieruchomości
 • Aleje Diamentowe
  Oferta archiwalna
  Zielony zakątek Namysłowa z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury. Oto wyczekiwane namysłowskie osiedle Aleje Diamentowe, gdzie aktualnie są w trakcie budowy 4 domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Dwukondygnacyjne domy o powierzchni prawie 120 m2 wyróżniają się atrakcyjnym układem pomieszczeń, dającym ciekawe możliwości personalizacji. Piękne i nowoczesne domy o wysokim standardzie,

  Aleje Diamentowe

  od 2 908 /m2
  ul. Brzeska , Smarchowice Wielkie, namysłowski(37.5 km od Wrocławia)
  DEWICON Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy w Namysłowie niedaleko Opola

Namysłów to miasto położone w województwie opolskim, na Równinie Oleśnickiej i nad rzeką Widawą. Siedziba powiatu namysłowskiego. Powierzchnia miejscowości wynosi 22,62 km², a liczba mieszkańców 16 942 osoby.

Lokalizacja dzieli się na 6 osiedli mieszkaniowych – Osiedle nr I (Osiedle Śródmieście), Osiedle nr II (Osiedle za Widawą), Osiedle nr III (Osiedle Majowe), Osiedle nr IV (Osiedle Ogrodowe), Osiedle nr V (Osiedle Reymonta) i Osiedle nr VI (Osiedle Leśne).

Jak wygląda komunikacja w mieście?

Miejscowość jest dogodnie zlokalizowana i znajduje się w pobliżu rozwiniętej sieci drogowych szlaków komunikacyjnych. Przebiegają przez nią drogi krajowe DK42 i DK39, a także drogi wojewódzkie DW454 Opole-Namysłów i DW451 Oleśnica-Namysłów. Odległość od autostrady A4 wynosi około 45 km, a najbliższy port lotniczy znajduje się we Wrocławiu (około 60 km). Planowana jest budowa małej obwodnicy Namysłowa.

Mieszkańcy mogą korzystać z licznych połączeń kolejowych. Pociągi ze stacji Namysłów dojeżdżają m.in. do Wrocławia, Oleśnicy, Lublińca, Częstochowy i Kluczborka.

Infrastruktura społeczna w lokalizacji

Namysłów jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania m.in. ze względu na bogatą ofertę dydaktyczną. Do dyspozycji mieszkańców są m.in. przedszkola, żłobki, szkoły ponadpodstawowe oraz Państwowa Szkoła Muzyczna. W lokalizacji znajduje się również basen, stadion miejski, liczne place zabaw, placówki medyczne i supermarkety.

Klimat inwestycyjny w miejscowości

Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w skali województwa. Swoje siedziby mają tutaj duże firmy z wielu branż, w tym spożywczej, obuwniczej, metalowej, elektrotechnicznej, okiennej i piwowarskiej.

W lokalizacji znajduje się Podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Do dyspozycji inwestorów są 2 w pełni uzbrojone tereny inwestycyjne – Teren nr 1 przy ulicy Oleśnickiej i Teren nr 2 przy ulicy Łączańskiej. Miasto oferuje również przedsiębiorcom zwolnienia z podatków od nieruchomości oraz bezpłatne wsparcie dotyczące załatwiania formalności inwestycyjnych. Nowe domy w Namysłowie mogą być opłacalną inwestycją, ponieważ ich zakupem i wynajmem są zainteresowani pracownicy miejscowych firm.

Domy na sprzedaż w Namysłowie

Deweloperzy sporadycznie budują nowe domy w tej lokalizacji. Nieruchomości z rynku pierwotnego najczęściej mają 5 pokoi i powierzchnię około 120 m². Aktualne domy na sprzedaż w Namysłowie to głównie budynki w zabudowie jednorodzinnej – szeregowej i bliźniaczej. Inwestycje deweloperskie w ostatnich latach są realizowane m.in. przy ulicach Staromiejskiej, Brzeskiej, Wileńskiej i Łączańskiej.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie opolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Namysłowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź budynek odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: