Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Wiadomości na temat Bielska Podlaskiego:

Nowe domy w ofercie Bielska Podlaskiego 

Bielsk Podlaski to kameralne miasteczko położone około 45 km od Białegostoku oraz 2,5 godziny jazdy od Warszawy. Korzystne położenie oraz dobra komunikacja sprawiają, że chętnie szukają tu domu lub możliwości budowy osoby, które chcą zamieszkać w spokojniejszej miejscowości. Zielony charakter okolicy sprzyja jednorodzinnej i szeregowej zabudowie.

Bielsk Podlaski to malownicza miejscowość na prawach powiatu położone w województwie podlaskim. Miasto znajduje się w zakolu rzeki Białej na równinie bielskiej. Miejscowość posiadana 27,01 km² wielkości oraz 25 938 ludności. Aż 72% powierzchni miasta stanowią użytki rolne oraz leśne. Takie proporcje przesądzają o zielonym i przyjaznym mieszkańcom charakterze miejscowości. Kameralne miasteczko posiada także bogatą przeszłość. Miejscowość może się poszczycić prawami miejskimi nadanymi w 1495 roku oraz statusem miasta królewskiego. O historycznym rodowodzie miejscowości przypominają liczne zabytki, ciągle widoczne w architekturze miasteczka. W Bielsku Podlaskim znajdują się także ważne dla regionu ośrodki przemysłu budowlanego, metalowego oraz włókienniczego, które zapewniają wiele miejsc pracy. Na mieszkańców czekają także liczne ścieżki rowerowe oraz turystyczne.

Domy Bielsk Podlaski – rynek pierwotny i wtórny

Oferta nieruchomości Bielska Podlaskiego jest zróżnicowana. Znajdują się w niej zarówno mieszkania, jak i działki budowlane i gotowe domy na sprzedaż. Wśród tej ostatniej grupy przyszli mieszkańcy mogą wybierać między nieruchomościami pochodzącymi z rynku wtórnego oraz nowymi inwestycjami deweloperskimi. Domy znajdują się w spokojnych dzielnicach Bielska Podlaskiego. Kameralny charakter miejscowości sprawia jednak, że również nowe osiedla budowane są blisko historycznego centrum. Wszystkie dostępne w sprzedaży nieruchomości wyróżniają się atrakcyjną ceną oraz zielonym otoczeniem, które sprzyja wypoczynkowi. Dobra komunikacja drogą krajową 19, czyni domy w Bielsku Podlaskim ciekawą alternatywą dla nieruchomości w Białymstoku.

Nowe domy w Bielsku Podlaskim

Nowe domy w Bielsku Podlaskim to wolnostojące obiekty jednorodzinne lub niska zabudowa szeregowa. Każda z nieruchomości posiada przynależny ogródek oraz miejsce do zaparkowania samochodu. Osiedla są ogrodzone oraz zapewniają zieloną przestrzeń wspólną dla mieszkańców. Nowe inwestycje cechują się wysokim standardem wykończenia. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać między domami o zróżnicowanej powierzchni i układzie pomieszczeń. Nowe osiedla mają dostęp do wszelkiej niezbędnej infrastruktury, co korzystnie wpływa na komfort życia mieszkańców.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim ? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Bielsku Podlaskim na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Bielsku Podlaskim

Bielsk Podlaski to miasto położone w województwie podlaskim, około 50 km na południe od Białegostoku. To duży ośrodek przemysłu budowlanego, wyróżniane są m.in. zakłady metalowe, włókiennicze, czy przetwórstwa rybnego. Miasto może pochwalić się bogatą ofertą edukacyjną. Znajduje się tutaj jedyne w Polsce Policealne Studium Ikonograficzne. Wizytówką miasta jest Ratusz, zlokalizowany w samym centrum, pomiędzy dwoma parkami: Królowej Heleny oraz Skwerem Izabeli Branickiej. Parki te tworzą wyjątkowy, zadbany, zielony zakątek miasta.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: