Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Jeżówka
  Oferta archiwalna
  Osiedle Jeżówka to osiedle składające się z czternastu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Lokalizacja osiedla to piękne, leśne tereny Jeżowa Sudeckiego. Gmina Jeżów Sudecki położona jest na wzgórzach Gór Kaczawskich, otaczających z północy Kotlinę Jeleniogórską. Sąsiedztwo terenów zielonych oraz cudowny widok na panoramę Karkonoszy spodoba się miłośnikom ciszy i krajobrazów. Osiedle

  Osiedle Jeżówka

  ul. Polna, Jeżów Sudecki, karkonoski(0.2 km od Jeleniej Góry)
  HB Deweloper
 • Osiedle Podgórze
  Oferta archiwalna
  Osiedle Podgórze to kameralne osiedle czterech domów jednorodzinnych, zlokalizowane u zbocza Wzgórza Partyzantów, blisko centrum Jeleniej Góry. Inwestycja składa się z czterech budynków jednorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Skalnej w Jeleniej Górze (boczna ul. Podgórze). Lokalizacja nie jest przypadkowa – inwestycja graniczy bezpośrednio ze Wzgórzem Partyzantów (do którego ma bezpośredni

  Osiedle Podgórze

  od 4 997 /m2
  ul. Skalna, Jelenia Góra(2.5 km od centrum)
  ECA Design
 • Lutosławskiego
  Oferta archiwalna

  Lutosławskiego

  od 3 527 /m2
  ul. Paderewskiego, Jelenia Góra(2.8 km od centrum)
  Krysiak Deweloper
 • Żeromskiego
  Oferta archiwalna
  Przy ulicy Żeromskiego w Jeleniej Górze powstały nowe domy w zabudowie szeregowej. Kompleks złożony jest z sześciu budynków. Każdy z domów ma trzy poziomy parter, pierwsze piętro plus mieszkalne poddasze. Lokale o powierzchni ok. 109 m² posiadają także ogród z tyłu budynku i balkon, do każdego mieszkania przynależy jedno miejsca parkingowe przed domem oraz miejsce postojowe na parkingu

  Żeromskiego

  od 3 486 /m2
  ul. Żeromskiego 13, Jelenia Góra(1.5 km od centrum)
  Kova Developer

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Jeleniej Góry:

Nowe domy Jelenia Góra - nieruchomości na Dolnym Śląsku

Jelenia Góra znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, w śródgórskiej Kotlinie Jeleniogórskiej. Jest to spore miasto o powierzchni ponad 100 kilometrów kwadratowych, o liczbie ludności około 80 tys. mieszkańców. Jelenia Góra graniczy z Czechami, a część jej powierzchni pokrywa Karkonoski Park Narodowy.

Ze względu na otoczenie gór, miejscowość jest nieco turystyczna - choć nie jest to na pewno pierwszy, obierany przez turystów kierunek. Dom w górach to jednak marzenie wielu. Jak zatem wyglądają nowe nieruchomości w Jeleniej Górze? Czym charakteryzują się domy na sprzedaż? Jelenia Góra i okolice to świetna lokalizacja na zakup własnej chaty - niekoniecznie góralskiej.

Domy na sprzedaż - okolice Jeleniej Góry

Widok gór, piesze wycieczki, świeże powietrze -  czego można chcieć więcej? Dla miłośników takich krajobrazów, spełnieniem marzeń byłby tutaj dom. Jelenia Góra to miejsce, w którym niemal każdy poczuje się dobrze. Wiedzą to również deweloperzy, którzy coraz chętniej budują w górach nowe domy. Jelenia Góra może więc liczyć na coraz nowsze inwestycje. Czy warto? Oferty deweloperów są zróżnicowane - powstają zarówno domy wolnostojące, jak i te w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej.

Najpopularniejszy metraż to około 100-150 metrów kwadratowych, idealny dla rodzin 2+2 lub 2+3, jednak pojawiają się także większe powierzchnie, sięgające ponad 200 m2. Standardem jest na pewno ogród, który okala każdy z domów i pozwala mieszkańcom na chwilę relaksu po dniu pełnym wrażeń. Własna aranżacja przydomowego terenu zielonego daje za to ogrom możliwości - od klasycznych krzewów ozdobnych, po nawet ogródek warzywny. Własny ogród i przestrzeń z tego wynikająca, to jeden z głównych powodów, przez które kupujący decydują się znaleźć dom na sprzedaż. Jelenia Góra dobrze o tym wie, a nowe inwestycje są wyposażone we wspólne oraz indywidualne tereny zielone.

Nowe domy Jelenia Góra - ceny i sytuacja na rynku nieruchomości

Ceny za metr kwadratowy domu w Jeleniej Górze są nieco niższe niż średnie koszty 1 m2 w Polsce. Przystępne ceny to ogromna zaleta, dla której kupujący chcą tutaj znaleźć domy na sprzedaż. Jelenia Góra bez pośredników oznacza zakup z rynku pierwotnego, bezpośrednio od dewelopera. To wygodne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Przede wszystkim ze względu na czas, wygodę oraz łatwość znalezienia nieruchomości dostosowanej do potrzeb i oczekiwań. Zakup od dewelopera to także pewność jakości wykonania oraz wykorzystania najnowszych technologii. W mieście powstają różne budynki, jednak popularne zaczęły być domy szkieletowe. Jelenia Góra ma już na swoim koncie realizacje z wykorzystaniem tego systemu budownictwa. Tym bardziej warto rozważyć zakup nieruchomości w tej okolicy - może się okazać, że będzie to prosta (choć górzysta) droga do wymarzonego domu.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Jeleniej Górze na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023