+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Jelenia Góra

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Jeżówka
  Oferta archiwalna
  Osiedle Jeżówka to osiedle składające się z czternastu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Lokalizacja osiedla to piękne, leśne tereny Jeżowa Sudeckiego. Gmina Jeżów Sudecki położona jest na wzgórzach Gór Kaczawskich, otaczających z północy Kotlinę Jeleniogórską. Sąsiedztwo terenów zielonych oraz cudowny widok na panoramę Karkonoszy spodoba się miłośnikom ciszy i krajobrazów. Osiedle

  Osiedle Jeżówka

  ul. Polna , Jeżów Sudecki, karkonoski(0.2 km od Jeleniej Góry)
  HB Deweloper
 • Osiedle Podgórze
  Oferta archiwalna
  Osiedle Podgórze to kameralne osiedle czterech domów jednorodzinnych, zlokalizowane u zbocza Wzgórza Partyzantów, blisko centrum Jeleniej Góry. Inwestycja składa się z czterech budynków jednorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Skalnej w Jeleniej Górze (boczna ul. Podgórze). Lokalizacja nie jest przypadkowa – inwestycja graniczy bezpośrednio ze Wzgórzem Partyzantów (do którego ma bezpośredni

  Osiedle Podgórze

  od 4 997 zł/m2
  ul. Skalna , Jelenia Góra(2.5 km od centrum)
  ECA Design
 • Lutosławskiego
  Oferta archiwalna

  Lutosławskiego

  od 3 527 zł/m2
  ul. Paderewskiego , Jelenia Góra(2.8 km od centrum)
  Krysiak Deweloper
 • Żeromskiego
  Oferta archiwalna
  Przy ulicy Żeromskiego w Jeleniej Górze powstały nowe domy w zabudowie szeregowej. Kompleks złożony jest z sześciu budynków. Każdy z domów ma trzy poziomy parter, pierwsze piętro plus mieszkalne poddasze. Lokale o powierzchni ok. 109 m² posiadają także ogród z tyłu budynku i balkon, do każdego mieszkania przynależy jedno miejsca parkingowe przed domem oraz miejsce postojowe na parkingu

  Żeromskiego

  od 3 486 zł/m2
  ul. Żeromskiego 13 , Jelenia Góra(1.5 km od centrum)
  Kova Developer

Wiadomości na temat Jeleniej Góry:

Nowe domy Jelenia Góra - nieruchomości na Dolnym Śląsku

Jelenia Góra znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, w śródgórskiej Kotlinie Jeleniogórskiej. Jest to spore miasto o powierzchni ponad 100 kilometrów kwadratowych, o liczbie ludności około 80 tys. mieszkańców. Jelenia Góra graniczy z Czechami, a część jej powierzchni pokrywa Karkonoski Park Narodowy.

Ze względu na otoczenie gór, miejscowość jest nieco turystyczna - choć nie jest to na pewno pierwszy, obierany przez turystów kierunek. Dom w górach to jednak marzenie wielu. Jak zatem wyglądają nowe nieruchomości w Jeleniej Górze? Czym charakteryzują się domy na sprzedaż? Jelenia Góra i okolice to świetna lokalizacja na zakup własnej chaty - niekoniecznie góralskiej.

Domy na sprzedaż - okolice Jeleniej Góry

Widok gór, piesze wycieczki, świeże powietrze -  czego można chcieć więcej? Dla miłośników takich krajobrazów, spełnieniem marzeń byłby tutaj dom. Jelenia Góra to miejsce, w którym niemal każdy poczuje się dobrze. Wiedzą to również deweloperzy, którzy coraz chętniej budują w górach nowe domy. Jelenia Góra może więc liczyć na coraz nowsze inwestycje. Czy warto? Oferty deweloperów są zróżnicowane - powstają zarówno domy wolnostojące, jak i te w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej.

Najpopularniejszy metraż to około 100-150 metrów kwadratowych, idealny dla rodzin 2+2 lub 2+3, jednak pojawiają się także większe powierzchnie, sięgające ponad 200 m2. Standardem jest na pewno ogród, który okala każdy z domów i pozwala mieszkańcom na chwilę relaksu po dniu pełnym wrażeń. Własna aranżacja przydomowego terenu zielonego daje za to ogrom możliwości - od klasycznych krzewów ozdobnych, po nawet ogródek warzywny. Własny ogród i przestrzeń z tego wynikająca, to jeden z głównych powodów, przez które kupujący decydują się znaleźć dom na sprzedaż. Jelenia Góra dobrze o tym wie, a nowe inwestycje są wyposażone we wspólne oraz indywidualne tereny zielone.

Nowe domy Jelenia Góra - ceny i sytuacja na rynku nieruchomości

Ceny za metr kwadratowy domu w Jeleniej Górze są nieco niższe niż średnie koszty 1 m2 w Polsce. Przystępne ceny to ogromna zaleta, dla której kupujący chcą tutaj znaleźć domy na sprzedaż. Jelenia Góra bez pośredników oznacza zakup z rynku pierwotnego, bezpośrednio od dewelopera. To wygodne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Przede wszystkim ze względu na czas, wygodę oraz łatwość znalezienia nieruchomości dostosowanej do potrzeb i oczekiwań. Zakup od dewelopera to także pewność jakości wykonania oraz wykorzystania najnowszych technologii. W mieście powstają różne budynki, jednak popularne zaczęły być domy szkieletowe. Jelenia Góra ma już na swoim koncie realizacje z wykorzystaniem tego systemu budownictwa. Tym bardziej warto rozważyć zakup nieruchomości w tej okolicy - może się okazać, że będzie to prosta (choć górzysta) droga do wymarzonego domu.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Jeleniej Górze na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: