Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Murapol Trzy Lipki

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Muszlowa, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Bielsko-Biała, ul. Muszlowa

Murapol Trzy LipkiMurapol Trzy Lipki

10 zdjęć

Murapol Trzy Lipki
Murapol Trzy Lipki
Murapol Trzy Lipki
Murapol Trzy Lipki
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

26 - 98/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

4

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (85)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  Od 8797 zł/m2 mieszkania w Bielsku-Białej

  Skorzystaj z majowej promocji, która obejmuje mieszkania od 8797 zł/m2 w Murapol Trzech Lipkach w Bielsku-Białej. Wybierz mieszkanie objęte promocją i zyskaj rabat, a w przypadku wybranych lokali również miejsce postojowe w promocyjnej cenie.

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Stacja kolejowa - Bielsko-Biała Północ - 1547 m

Przystanek Autobusowy - 432 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 13 placówek edukacyjnych, 5 sklepów, 6 obiektów sportowych, 3 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 143 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejski węzeł cieplny

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne i wewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 85 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 98 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Trzy Lipki to inwestycja zaprojektowana na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki, które jest ulubionym miejscem spotkań, spacerów i spędzania wolnego czasu przez bielszczan. Wzgórze zachwyca widokiem na górskie pasma Beskidu Małego, Beskidu Śląskiego, a nawet Tatr. Poza zapierającym dech w piersiach krajobrazem na góry, miasto i okolicę miejsce to niesie za sobą kilkusetletnią historię i legendę związaną z porastającym tutaj niegdyś lasem lipowym.

Inwestycja jest również położona w świetnym punkcie komunikacyjnym, w rejonie Sarniego Stoku, jednocześnie blisko drogi wylotowej z miasta, jak i centrum Bielska-Białej. W ramach Murapol Trzech Lipek powstanie łącznie 279 lokali mieszkalnych w czterech 3-piętrowych budynkach wraz z ponad 400 miejscami postojowymi. Specjalnie dla mieszkańców zaprojektowano także strefę rekreacyjną. Z uwagi na lokalizację i kompaktowe mieszkania liczące od jednego do nawet pięciu pokoi jest to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi, par, singli, seniorów czy inwestorów chcących zabezpieczyć swój kapitał w nieruchomościach.

Zamieszkaj w Murapol Trzy Lipki – 400 metrów od słynnego wzgórza

• Wdrożenie systemu HMS w budynkach pozwala korzystać w mieszkaniach z urządzeń inteligentnego domu i sterować oświetleniem, elektrycznością, ogrzewaniem oraz zaworami wody przy pomocy funkcji hotelowej lub aplikacji mobilnej.

• Mieszkańcy mają zagwarantowany stały dopływ czystego powietrza do wnętrza mieszkania dzięki filtrom antysmogowym zamontowanym w nawiewnikach okiennych. Poza zanieczyszczeniami filtry eliminują alergeny czy nawet owady.

• Przestrzeń klatek schodowych i części wspólnych została starannie zaaranżowana, korzystając z trwałych gresów o delikatnym i stonowanym wzornictwie, laminowanych paneli meblowych w naturalnym, złotym odcieniu oraz eleganckiego i wysokiej jakości tynku mozaikowego. W holu wejściowym zaprojektowano również duże lustro oraz estetyczne skrzynki pocztowe, dodając wyjątkowego uroku.

• Oświetlenie LED części wspólnych w budynkach wspiera wspólnotę mieszkaniową i generuje niższe opłaty za zużycie energii elektrycznej.

• Wszystkie mieszkania na 1-, 2- i 3-piętrze posiadają balkony zaprojektowane z wykorzystaniem termoizolacyjnych łączników Isokorb, zapobiegających utracie ciepła z mieszkania.

• Ciche i szybkie windy wewnątrz budynku pozwolą sprawnie poruszać się między piętrami

• Lokale mieszkalne rozmieszczone w parterach budynków otrzymują dodatkową przestrzeń plenerową w formie tarasów wybrukowanych kostką i zielonych ogródków o łącznej powierzchni nawet 62 mkw.

• Na terenie osiedla przewidziano również stację ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe dla użytkowników niskoemisyjnych środków transportu

• Teren zagospodarowany zielenią i elementami małej architektury

• Na osiedlu powstanie teren rekreacyjny, a dla najmłodszych lokatorów zaprojektowano plac zabaw

• Osiedle będzie ogrodzone

• Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego

Data oddania do użytkowania:

bud. 1 i 4 III Q 2024 r.

Inwestycja Murapol Trzy Lipki znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Muszlowa (2.9 km od centrum Bielska-Białej), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 143 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Trzy Lipki w sprzedaży jest 85 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 98 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bielsko-Biała leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż rzeki Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XX w., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu liczne szpitale i szkoły. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Trzy Lipki?

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży kilkanaście stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Trzy Lipki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1547 metrów od inwestycji Murapol Trzy Lipki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielsko-Biała Północ.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Trzy Lipki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Trzy Lipki znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 56 w odległości 386 m, Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej w odległości 466 m, szkoła w odległości 501 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Trzy Lipki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Euroklinika w odległości 845 m, Polfra-Med Laboratorium Analityczne w odległości 944 m, Przychodnia Salutaris w odległości 979 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Trzy Lipki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 356 m znajduje się Mini Market Ania II, w odległości 619 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 702 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Trzy Lipki w odległości 457 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 635 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 643 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.06.2023
Data aktualizacji: 23.05.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Muszlowa 43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023