Murapol Apartamenty Słubicka

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Murapol Apartamenty Słubicka dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A1.00.L1
35,84 m²
Parter
A1.00.L2
47,86 m²
Parter
A1.00.L3
39,14 m²
Parter
A1.00.L4
50,17 m²
Parter
A1.00.L7
50,92 m²
Parter

Oferty specjalne

  • Dni otwarte

    Ogólnopolski Dzień Otwarty - Skorzystaj z promocji już w sobotę 26 października 2019 r.

    I Kupisz mieszkanie lub apartament inwestycyjny bez kosztów notarialnych II. Skorzystasz z bezpłatnej obsługi doradcy kredytowego III. Wybierzesz spośród ponad 4 tys. lokali w naszej ofercie w 14 miastach Polski

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Lokale usługowe w nowoczesnym i stylowym budynku w centrum zabytkowego Wrocławia, biznes w sąsiedztwie kilkuset mieszkańców, podziemny garaż - to lokale handlowo-usługowe Murapol Apartamenty SłubickaMurapol Apartamenty Słubicka to nowoczesna inwestycja w otoczeniu wrocławskiego Starego Miasta. To 5-piętrowy, nowoczesny budynek, którego architektura koresponduje z zabytkowym sąsiedztwem. Wyjątkowego charakteru nadaje elewacja z ozdobnym tynkiem w ceglanym stylu. W budynku powstało 106 funkcjonalnych mieszkań, natomiast w parterowej części zaprojektowano 7 lokali handlowo-usługowych o pow. od 35 do 51 mkw. Wszystkie lokale aktualnie dostępne, znajdują się zarówno w ofercie sprzedażowej, jak i z możliwością ich wynajmu.Układ pomieszczeń sprawia, że idealnie nadają się do prowadzenia biznesu. Atutem inwestycji, który z pewnością docenią klienci, jest możliwość zaparkowania samochodu w podziemnym garażu. Solidną podstawę do prowadzenia działalności stanowią mieszkańcy budynku, a także klienci zamieszkujący osiedla w najbliższym sąsiedztwie.

Inwestycja Murapol Apartamenty Słubicka znajduje się na Szczepinie, ul. Słubicka (2.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Apartamenty Słubicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Murapol Apartamenty Słubicka pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 36 do 51 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 36 do 51 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murapol Apartamenty Słubicka

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

W odległości 450 metrów od inwestycji Murapol Apartamenty Słubicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wrocław Mikołajów.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Słubicka znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Mały Twórca" w odległości 100m, Przedszkole Specjalne Dla Dzieci Upośledzonych Umysłowo w odległości 150m, NIEPUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY "MAŁY TWÓRCA" w odległości 150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Vitrum. Apteka, w odległości 550 m znajduje się Pod Akacjami. Apteka. Leki gotowe i recepturowe, w odległości 600 m znajduje się Hetmańska. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 8, w odległości 450 m znajduje się Św. Rocha , w odległości 650 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 10.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Tai Chi Chuan, w odległości 800 m znajduje się Finezja. Fitness, w odległości 1150 m znajduje się Basen AZS. Klub środowiskowy.

Data publikacji: 05.12.2018

Data aktualizacji: 02.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie