Murapol Apartamenty Słubicka

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Wrocław, Stare Miasto, Szczepin, ul. Słubicka
Murapol Apartamenty Słubicka

3 zdjęcia

Murapol Apartamenty Słubicka
Murapol Apartamenty Słubicka
Murapol Apartamenty Słubicka

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Murapol Apartamenty Słubicka dostępne są 3 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Inwestycja Murapol Apartamenty Słubicka to kompleks mieszkalno-usługowy przy ul. Słubickiej w dzielnicy Stare Miasto. To jedna z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych lokalizacji, którymi może pochwalić się Wrocław. Nowe lokale użytkowe znajdują się na parterze zrealizowanego i w całości zamieszkanego budynku. Tylko 5 minut od Rynku i w sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych powstało 7 lokali użytkowych w szerokiej gamie powierzchni i układów. Lokale są dostępne na sprzedaż.

Dlaczego warto?

Lokale użytkowe wyeksponowane na parterze zrealizowanego budynku z ponad 100 mieszkaniami.

Wiele miejsc postojowych na dużym parkingu zewnętrznym - blisko lokali oraz w garażu podziemnym.

Duże i przeszklone witryny zapewnia optymalne nasłonecznienie lokali i dają możliwość umieszczenia dobrze widocznej reklamy.

Możliwość aranżacji lokali według indywidualnych potrzeb odpowiadającym specyfice prowadzonej działalności.

Dostępne lokale

W ofercie na sprzedaż dostępnych jest 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 36 do 50 mkw. Ich wnętrza można indywidualnie aranżować i wydzielić w nich dodatkowe pomieszczenia przeznaczone np. na magazyny, poczekalnie, sale konferencyjne. Aktualnie w ofercie znajdują się lokale, które mogą być zaadaptowane na potrzeby m.in.:

stylowego salonu fryzjerskiego,

modnego salonu kosmetycznego,

funkcjonalnego biura.

Inwestycja Murapol Apartamenty Słubicka znajduje się na Szczepinie, ul. Słubicka (2.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Apartamenty Słubicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Apartamenty Słubicka pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 36 do 51 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 7 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 36 do 51 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zrealizowana przy ul. Słubickiej, w popularnej wśród mieszkańców i turystów dzielnicy Stare Miasto. Dojazd do Śródmieścia Wrocławia zajmuje tylko 5 minut. W sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych - gwarancja stałego napływu klientów. Łatwy dojazd samochodem lub autobusem - dogodne połączenie drogowe, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Apartamenty Słubicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Murapol Apartamenty Słubicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Głogowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Słubicka znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Mały Twórca" w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Junior we Wrocławiu w odległości 110 m, Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Junior we Wrocławiu w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Apartamenty Słubicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się TGG, w odległości 190 m znajduje się Odido, w odległości 200 m znajduje się Astra.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Słubicka w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.12.2018
Data aktualizacji: 15.12.2020
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul.Dożynkowa 8-10 (na terenie boiska) 52-311 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
  • Wtorek: 09:00 - 17:00
  • Środa: 09:00 - 17:00
  • Czwartek: 09:00 - 17:00
  • Piątek: 09:00 - 17:00

W trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów wprowadziliśmy możliwość wideo- rozmowy z klientem i zawarcia umowy przez internet.

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: