Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Batorego 14
  Oferta archiwalna
  Batorego 14 W Raciborzu prace modernizacyjne idą pełną parą! Cieszymy się obserwując zachodzące zmiany. Inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych w metrażu od 30 do 63 m. kw. o loftowym charakterze. Przekazanie apartamentów nowym nabywcom planujemy już w IV kwartale 2021 r. Mieszkania wykończone będą w stanie deweloperskim. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców przekazane zostaną miejsca

  Batorego 14

  od 5 029 /m2
  ul. Batorego 14, Racibórz(26.4 km od Jastrzębia-Zdroju)
  Deveprom Sp. z o.o. Sp. k.
 • Osiedle Przy Fontannach
  Oferta archiwalna
  Realizacja III-go etapu "Osiedla przy fontannach" położona przy ulicy Bema w Raciborzu rozpocznie się z początkiem lipca 2015 r. Mieszkania o ciekawej architekturze i rozkładzie usytuowane na poziomie parteru posiadać będą wydzielone ogródki przydomowe, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach będą posiadały przestronne tarasy. Ponadto dla wszystkich mieszkań przewidziano miejsce

  Osiedle Przy Fontannach

  od 4 363 /m2
  ul. Bema, Racibórz(26.4 km od Jastrzębia-Zdroju)
  PRBO Arkadiusz Wójcicki

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania. Racibórz – gdzie znaleźć wymarzone M?

Racibórz to atrakcyjnie położone i dobrze skomunikowane miasto leżące na Śląsku. Od lat cieszy się sporym zainteresowaniem inwestorów. Dowiedz się, jakie mieszkania na sprzedaż oferuje Racibórz.

Racibórz to centralne miasto powiatu raciborskiego. Położone jest w południowo-zachodniej części województwa śląskiego. Miasto to znajduje się w dorzeczu Odry, w stosunkowo bliskiej odległości od Ostrawy, Katowic i Opola. Racibórz usytuowany jest częściowo na Płaskowyżu Głubczyckim i w Kotlinie Raciborskiej. Przez obszar gminy przebiegają ważne szlaki komunikacyjne, m.in. droga krajowa 45 oraz kilka dróg wojewódzkich. Do 2028 roku ma być odbudowana linia kolejowa stanowiąca bezpośrednie połączenie z Racławicami Śląskimi.

Nowe mieszkania. Racibórz – rynek pierwotny

W skład Raciborza wchodzą następujące jednostki administracyjne: Brzezie, Centrum, Markowice, Miedonia, Nowe Zagrody, Obora, Ocice, Ostróg, Płonia, Stara Wieś, Studzienna, Sudół. Atrakcyjne położenie sprawia, że miasto to cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów, turystów oraz osób poszukujących atrakcyjnej nieruchomości dla siebie. Mieszkania w Raciborzu, pochodzące z rynku pierwotnego, są położone na kameralnych osiedlach. Wiele z nich znajduje się na ogrodzonym terenie, do którego nie mają dostępu osoby postronne.

Mieszkania na sprzedaż. Racibórz – oferta deweloperska

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Raciborzu składają się głównie z kilku budynków wielorodzinnych. Są oddawane do użytkowania w stanie deweloperskim. W otoczeniu nowoczesnych osiedli mieszkaniowych nie brakuje miejsc stwarzających idealne warunki do uprawiania aktywności fizycznych i odpoczynku na świeżym powietrzu. W pobliżu zlokalizowane są obiekty sportowe,  boiska wielofunkcyjne oraz supermarkety. Oprócz tego znajduje się wiele placówek medycznych, sklepów osiedlowych, szkół dla dzieci i młodzieży.

Nowe mieszkania w Raciborzu mają zróżnicowaną powierzchnię użytkową. Do lokali położonych na parterze przylegają zazwyczaj wydzielone ogródki przydomowe. Natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach mają z reguły dostęp do przestronnych tarasów lub balkonów. W większości inwestycji deweloperskich wybudowano komórki lokatorskie oraz kondygnacje podziemne, w których zlokalizowane są miejsca postojowe. Dodatkowo zastosowane zostały proekologiczne rozwiązania, pozwalające na wykorzystanie odnawialnych zasobów. W niektórych budynkach (zwykle na parterze) znajdują się lokale o przeznaczeniu komercyjnym.

Mieszkania na sprzedaż w Raciborzu – bezczynszowe i tanie

Na lokalnym rynku największe zapotrzebowanie jest na nieruchomości pochodzące bezpośrednio od deweloperów. Dużym powodzeniem cieszą się mieszkania przy Łąkowej w Raciborzu o metrażu od 30 do 60 metrów kwadratowych. Ceny nieruchomości są tutaj atrakcyjniejsze niż w Katowicach czy Opolu. Na popularności zyskują zwłaszcza przestronne mieszkania bezczynszowe, które znajdują się w kameralnych oraz niskokondygnacyjnych budynkach mieszkalnych. Na wyróżnienie zasługują nowo powstałe osiedla w Raciborzu położone w sąsiedztwie terenów zielonych i w niedalekiej odległości od doliny górnej Odry.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź, jakie nowe mieszkania oferuje Racibórz. Na portalu RynekPierwotny.pl znajdziesz lokal odpowiadający twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023