Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty Mickiewicza
  Oferta archiwalna
  Inwestycja APARTAMENTY MICKIEWICZA to nowoczesny 2 klatkowy 5 piętrowy budynek wielorodzinny z miejscami parkingowymi w garażu podziemnym o konstrukcji w technologii tradycyjnej. Pod względem rozwiązań architektonicznych projekt nawiązuje do zabudowy w sąsiedztwie. Projekt obejmuje 91 mieszkań o powierzchniach od 32m2 do 130m2 i 82 miejsc parkingowych w podziemiu. Budynek wyposażono w windy. Na

  Apartamenty Mickiewicza

  pl. Mickiewicza, Jarosław(22 km od Przemyśla)
  MD Grupa Deweloper Sp. z o.o.
 • Osiedle „Zielone Wzgórze”
  Oferta archiwalna
  Przy ul. K. Skarbowskiego w Jarosławiu powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa, będąca doskonałym miejscem do życia dla wszystkich tych osób, którzy cenią sobie doskonałą lokalizację, dobrze rozplanowane mieszkania, nowoczesną architekturę, bezpieczeństwo i bliską odległość od terenów zielonych. Blok budowany będzie z nowoczesnych materiałów i klasycznym delikatnym wykończeniem. Klatka schodowa

  Osiedle „Zielone Wzgórze”

  od 4 600 /m2
  ul. Skarbowskiego, Jarosław(23.2 km od Przemyśla)
  Kurpiel Nieruchomości

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Mieszkania na sprzedaż - Jarosław przyciąga ofertą 

Jarosław to liczące niespełna 40 tysięcy mieszkańców miasto w województwie podkarpackim. Jest położone pomiędzy dwoma ważnymi ośrodkami przemysłowymi i kulturowymi regionu – Rzeszowem i Przemyślem, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Przez miejscowość przebiega droga krajowa DK77 Lipnik-Przemyśl, trzy drogi wojewódzkie – DW870, DW865 i DW880, autostrada A4 oraz trasa europejska E40. Najbliższe lotnisko w Jasionce jest oddalone o około 60 km. W mieście funkcjonuje także linia kolejowa na trasie Przemyśl-Wrocław. Nowe mieszkania w Jarosławiu cieszą się sporym zainteresowaniem. Dlaczego? Sprawdź razem z portalem rynekpierwotny.pl. 

Mieszkanie w Jarosławiu - potencjał okolicy 

Miejscowość należy do Podstrefy Jarosław Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec, której powierzchnia wynosi 14,5 ha. Inwestorzy mogą kupować działki pod inwestycje w działalność przemysłową, usługową i produkcyjną. Są one uzbrojone m.in. w kanalizację deszczową i sanitarną, telekomunikację i przyłącze gazowe. W mieście funkcjonują liczne instytucje wspierające przedsiębiorców. Wiodącymi branżami są przemysł spożywczy, cukierniczy, szklarski, elektroniczny, budowlany i motoryzacyjny.

Nowe mieszkania w Jarosławiu - oferta deweloperska 

Deweloperzy zapewniają zróżnicowaną ofertę nowych mieszkań. Gdzie powstają mieszkania na sprzedaż w Jarosłwiu? W ostatnich latach inwestycje powstają m.in. przy ulicy Konfederackiej, Reymonta, Szarych Szeregów, Poniatowskiego i K. Skarbowskiego. Najwięcej na rynku jest lokali 3-pokojowych o metrażu około 60-70 m2 w zabudowie wielorodzinnej. Takie mieszkani w Jarosławiu cieszą się największą popularnością.

Mieszkanie na sprzedaż w Jarosławiu może być traktowane w kategoriach inwestycyjnych, jako lokata kapitału. Istnieje spory popyt na mieszkania z rynku pierwotnego, które błyskawicznie znajdują nabywców. Opłacalną inwestycją jest ich zakup pod wynajem, np. pracownikom lokalnych firm lub studentom Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej. Ceny mieszkań w Jarosławiu są przeciętne w skali województwa, jednak niższe niż w Rzeszowie i Przemyślu.

Miasto przyjazne mieszkańcom

Nowe mieszkania w Jarosławiu cieszą się sporym popytem m.in. ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną. W lokalizacji tej znajdują się liczne szkoły, przedszkola, parki miejskie, zespoły ogródków działkowych, apteki, pogotowie ratunkowe, przychodnie, a także obiekty rekreacyjne i sportowe.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Jarosławiu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023