Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Wiadomości na temat Jarosławia:

Dogodnie zlokalizowane nowe mieszkania w Jarosławiu

Jarosław to liczące niespełna 40 tysięcy mieszkańców miasto w województwie podkarpackim. Jest położone pomiędzy dwoma ważnymi ośrodkami przemysłowymi i kulturowymi regionu – Rzeszowem i Przemyślem, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Przez miejscowość przebiega droga krajowa DK77 Lipnik-Przemyśl, trzy drogi wojewódzkie – DW870, DW865 i DW880, autostrada A4 oraz trasa europejska E40. Najbliższe lotnisko w Jasionce jest oddalone o około 60 km. W mieście funkcjonuje także linia kolejowa na trasie Przemyśl-Wrocław.

Dlaczego warto inwestować w tej lokalizacji?

Miejscowość należy do Podstrefy Jarosław Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec, której powierzchnia wynosi 14,5 ha. Inwestorzy mogą kupować działki pod inwestycje w działalność przemysłową, usługową i produkcyjną. Są one uzbrojone m.in. w kanalizację deszczową i sanitarną, telekomunikację i przyłącze gazowe. W mieście funkcjonują liczne instytucje wspierające przedsiębiorców. Wiodącymi branżami są przemysł spożywczy, cukierniczy, szklarski, elektroniczny, budowlany i motoryzacyjny.

Lokalna oferta deweloperska

Deweloperzy zapewniają zróżnicowaną ofertę nowych mieszkań w Jarosławiu. W ostatnich latach inwestycje powstają m.in. przy ulicy Konfederackiej, Reymonta, Szarych Szeregów, Poniatowskiego i K. Skarbowskiego. Najwięcej na rynku jest lokali 3-pokojowych o metrażu około 60-70 m2 w zabudowie wielorodzinnej.

Istnieje spory popyt na mieszkania z rynku pierwotnego, które błyskawicznie znajdują nabywców. Opłacalną inwestycją jest ich zakup pod wynajem, np. pracownikom lokalnych firm lub studentom Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej. Ceny lokali są przeciętne w skali województwa, lecz niższe niż w Rzeszowie i Przemyślu.

Miasto przyjazne mieszkańcom

Nowe mieszkania w Jarosławiu cieszą się sporym popytem m.in. ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną. W lokalizacji tej znajdują się liczne szkoły, przedszkola, parki miejskie, zespoły ogródków działkowych, apteki, pogotowie ratunkowe, przychodnie, a także obiekty rekreacyjne i sportowe.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Jarosławiu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Jarosławiu

Jarosław to miasto położone w województwie podkarpackim na pograniczu dwóch krain geograficznych: Doliny Dolnego Sanu i Podgórza Rzeszowskiego. Jarosław zajmuje obszar ok 35 km2, z czego aż 72% stanowią użytki rolne. W Jarosławiu nie brakuje instytucji kultury. Dużą popularnością cieszy się Miejski Ośrodek Kultury, Kino “Ikar”, Miejska Biblioteka Publiczna, Galeria Rynek oraz Klub Fotograficzny. Miasto zapewnia bogatą ofertę edukacyjną - funkcjonuje tu 8 szkół podstawowych, 9 szkół ponadgimnazjalnych oraz 3 szkoły artystyczne, w tym szkoła muzyczna.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: