+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Jarosław

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle „Zielone Wzgórze”
  Oferta archiwalna
  Przy ul. K. Skarbowskiego w Jarosławiu powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa, będąca doskonałym miejscem do życia dla wszystkich tych osób, którzy cenią sobie doskonałą lokalizację, dobrze rozplanowane mieszkania, nowoczesną architekturę, bezpieczeństwo i bliską odległość od terenów zielonych. Blok budowany będzie z nowoczesnych materiałów i klasycznym delikatnym wykończeniem. Klatka schodowa

  Osiedle „Zielone Wzgórze”

  od 4 600 zł/m2
  ul. Skarbowskiego , Jarosław(23.2 km od Przemyśla)
  Kurpiel Nieruchomości

Mieszkania na sprzedaż - Jarosław przyciąga ofertą 

Jarosław to liczące niespełna 40 tysięcy mieszkańców miasto w województwie podkarpackim. Jest położone pomiędzy dwoma ważnymi ośrodkami przemysłowymi i kulturowymi regionu – Rzeszowem i Przemyślem, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Przez miejscowość przebiega droga krajowa DK77 Lipnik-Przemyśl, trzy drogi wojewódzkie – DW870, DW865 i DW880, autostrada A4 oraz trasa europejska E40. Najbliższe lotnisko w Jasionce jest oddalone o około 60 km. W mieście funkcjonuje także linia kolejowa na trasie Przemyśl-Wrocław. Nowe mieszkania w Jarosławiu cieszą się sporym zainteresowaniem. Dlaczego? Sprawdź razem z portalem rynekpierwotny.pl. 

Mieszkanie w Jarosławiu - potencjał okolicy 

Miejscowość należy do Podstrefy Jarosław Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec, której powierzchnia wynosi 14,5 ha. Inwestorzy mogą kupować działki pod inwestycje w działalność przemysłową, usługową i produkcyjną. Są one uzbrojone m.in. w kanalizację deszczową i sanitarną, telekomunikację i przyłącze gazowe. W mieście funkcjonują liczne instytucje wspierające przedsiębiorców. Wiodącymi branżami są przemysł spożywczy, cukierniczy, szklarski, elektroniczny, budowlany i motoryzacyjny.

Nowe mieszkania w Jarosławiu - oferta deweloperska 

Deweloperzy zapewniają zróżnicowaną ofertę nowych mieszkań. Gdzie powstają mieszkania na sprzedaż w Jarosłwiu? W ostatnich latach inwestycje powstają m.in. przy ulicy Konfederackiej, Reymonta, Szarych Szeregów, Poniatowskiego i K. Skarbowskiego. Najwięcej na rynku jest lokali 3-pokojowych o metrażu około 60-70 m2 w zabudowie wielorodzinnej. Takie mieszkani w Jarosławiu cieszą się największą popularnością.

Mieszkanie na sprzedaż w Jarosławiu może być traktowane w kategoriach inwestycyjnych, jako lokata kapitału. Istnieje spory popyt na mieszkania z rynku pierwotnego, które błyskawicznie znajdują nabywców. Opłacalną inwestycją jest ich zakup pod wynajem, np. pracownikom lokalnych firm lub studentom Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej. Ceny mieszkań w Jarosławiu są przeciętne w skali województwa, jednak niższe niż w Rzeszowie i Przemyślu.

Miasto przyjazne mieszkańcom

Nowe mieszkania w Jarosławiu cieszą się sporym popytem m.in. ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną. W lokalizacji tej znajdują się liczne szkoły, przedszkola, parki miejskie, zespoły ogródków działkowych, apteki, pogotowie ratunkowe, przychodnie, a także obiekty rekreacyjne i sportowe.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Jarosławiu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: