+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Informacje o Głogowie

Głogów to miasto w zachodniej Polsce w województwie dolnośląskim położone na Dolnym Śląsku. Usytuowane jest na lewym brzegu rzeki Odry. Głogów jest szóstym co do wielkości miastem w województwie. Miasto to należy do Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polski, którego celem jest dbałość o środowisko i rozwój miasta. Głogów składa się z kilkunastu osiedli, w skład których wchodzą m.in. Brzostów, Chrobry, Hutnik, Kościuszki, Kopernik, Krzepów, Piastów Śląski czy Widziszów. W Głogowie znajduje się wiele godnych uwagi zabytków architektonicznych. Stanowią one dobrą bazę wypoczynkowo-rekreacyjną. Na szczególną uwagę zasługują Wzgórza Dalkowskie oraz Dolina Odry, gdzie wielu turystów udaje się na wycieczki rowerowe i piesze. Głogów jest też ważnym regionalnym ośrodkiem naukowym. Mieści się tutaj wiele szkół ponadgimnazjalnych i policealnych. Na terenie miasta funkcjonuje kilkanaście szkół podstawowych oraz kilka szkół średnich i policealnych.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: