+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Łomża

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Nowe domy na sprzedaż w Łomży i powiecie łomżyńskim

Łomża to miasto położone na terenie o nieskażonej przyrodzie i unikalnych walorach krajobrazowych. To idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących wygodę miejskiego życia i lubiących aktywny wypoczynek. Sprawdź, jakie domy na sprzedaż oferuje Łomża.  

Urokliwe miasto na prawach powiatu przynależy do województwa podlaskiego. Łomża – bo o niej mowa – położona jest na nadnarwiańskiej skarpie i na obszarze Zielonych Płuc Polski. W sąsiedztwie miasta znajdują się m.in. Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi oraz rezerwat przyrody Rycerski Kierz. Przez Łomżę przebiegają drogi krajowe (DK) 61, 63 i 64. W przyszłości ma powstać obwodnica miasta będąca fragmentem drogi ekspresowej S61. W Łomży znajduje się dworzec autobusowy, skąd można dojechać do innych pobliskich miast.

Domy na sprzedaż – Łomża. Rynek pierwotny

Łomża została podzielona na cztery dzielnice: Stare Miasto, Południe, Łomżyca oraz Kraska, w skład których wchodzi 15 osiedli mieszkaniowych. Miasto rozciąga się na powierzchni ponad 32 km kw. Pochodzące z rynku pierwotnego nieruchomości doskonale wpisują się w potrzeby osób poszukujących wygody, ciszy oraz spokoju. Nowe mieszkania i nowe domy w Łomży są usytuowane w atrakcyjnych lokalizacjach, z dala od miejskiego zgiełku. Mieszkańcy mogą korzystać z bliskości parków narodowych, nieskażonej przyrody oraz malowniczych krajobrazów.

Aktualne domy na sprzedaż – Łomża. Inwestycje deweloperskie

Nowoczesne osiedla mieszkaniowe są budowane w różnych częściach Łomży. Większość inwestycji powstaje pośród zieleni, atrakcyjnych miejsc przeznaczonych do rekreacji, a także blisko dogodnych węzłów komunikacyjnych. W niewielkiej odległości od osiedli deweloperskich usytuowane są przystanki autobusowe, supermarkety, punkty usługowe, przychodnie, placówki edukacyjne, kluby fitness i lokale gastronomiczne. W pobliżu nie brakuje tras spacerowych oraz ścieżek rowerowych. Osiedla deweloperskie są doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta i okolicznymi miejscowościami.

Oferowane przez deweloperów nowe domy w Łomży znajdują się w stosunkowo niewielkiej odległości od ścisłego centrum. Ceny nieruchomości w tym mieście są zdecydowanie atrakcyjniejsze niż w województwie mazowieckim. Rynek pierwotny oferuje spory wybór domów, które bez wątpienia spełnią oczekiwania osób poszukujących atrakcyjnej lokalizacji oraz funkcjonalnej przestrzeni użytkowej. Najczęściej są one położone na przestronnych działkach budowlanych, w otoczeniu rozległych kompleksów zieleni i licznych pomników przyrody. Niedaleko znajdują się tereny rekreacyjne nad rzeką Narew.

Nowe domy na sprzedaż – Łomża i okolice

Dużym powodzeniem cieszą się nieruchomości o metrażu do 120 metrów kwadratowych. Nowe domy w Łomży są funkcjonalnie zaprojektowane, mają przestronne pomieszczenia. Budynki jednorodzinne zostały podłączone do wodociągu miejskiego i wszystkich niezbędnych mediów. Do większości z nich przynależy miejsce postojowe. Na popularności zyskują też domy na sprzedaż, które położone są na peryferiach Łomży. Wiele nowych domów jednorodzinnych powstaje w miejscowościach przynależnych do powiatu łomżyńskiego.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź, jakie nowe domy na sprzedaż oferuje Łomża i jej okolice. Na portalu RynekPierwotny.pl znajdziesz lokale odpowiadające twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: