Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zamieszkaj w Rymanowie

Rymanów to miasto w województwie podkarpackim, jego powierzchnia to 12,39 km², a liczba ludności wynosi około 4 tysięcy osób. Niedaleko stąd do granicy ze Słowacją oraz przepięknych bieszczadzkich szlaków, a największe miasta w okolicy to Sanok i Krosno. Miasto otaczają Wzgórza Rymanowskie o wysokości do 615 m n.p.m., a przez Rymanów przepływa rzeka Tabor. Jak jednak wygląda tutejszy rynek nieruchomości?

Mieszkania Rymanów - oferta

W mieście nie brakuje zarówno niskiej zabudowy jednorodzinnej, jak i osiedli niedużych bloków. Nowe inwestycje są przede wszystkim nastawione na komfort mieszkańców, dlatego nieruchomości mają ogrodzony teren, rozległe tereny zielone, a także szereg udogodnień, jak miejsca postojowe naziemne i podziemne, przestronne tarasy i balkony czy place zabaw dla najmłodszych. Potencjalni klienci zwracają też coraz większą uwagę na jakość wykończenia, dlatego deweloperzy oferują podwyższony standard, a do budowy nieruchomości używane są dobrej jakości materiały. Coraz częściej pojawiają się także nowoczesne technologie, które poza wygodą, mają zapewnić bezpieczeństwo, ekologię i oszczędność. W ofercie deweloperskiej pojawiają się zarówno kompaktowe kawalerki od 25 metrów kwadratowych, jak i przestronne mieszkania 2- czy 3-pokojowe o powierzchni 60 - 70 metrów kwadratowych.

Mieszkania Rymanów - dla kogo?

Rymanów to spokojne miasteczko, w którym czas płynie zdecydowanie wolniej, niż w największych aglomeracjach w Polsce. Jednocześnie w mieście i okolicy nie brakuje wszelkich podstawowych punktów handlowych, usługowych czy gastronomicznych. Mieszkanie w Rymanowie będzie więc odpowiednie dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i roztaczający się widok gór. Co dodatkowo zachęca do zakupu nieruchomości w tej okolicy, to przystępne ceny za metr kwadratowy.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań/domów w Rymanowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Rymanowie

Województwo podkarpackie powstało w wyniku scalenia dawnego województwa rzeszowskiego oraz części krośnieńskiego, tarnobrzeskiego i tarnowskiego. Zajmuje powierzchnię 7 846 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż jest to najdalej wysunięta na południe część kraju. Na terenie województwa przeważa ją wyżyny i góry - średnia wysokość wynosi 308,5 m. n. p. m., a najwyższym punktem jest wierzchołek Tarnicy, którego wysokość wynosi 1346 m. n. p. m.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: