+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Rymanowskie Wzgórze
  Oferta archiwalna
  Zaprojektowany przez nas budynek mieszkalny składać się będzie z 50 mieszkań o powierzchni od 25m2 do 83m2. Zapraszamy do zapoznania się z wizualizacją i wyboru optymalnego dla Państwa rozwiązania. Nadmieniamy, że do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska, istnieje również możliwość zakupu dodatkowej komórki znajdującej się w piwnicy budynku. Dla najszybszych możliwość zakupu

  Osiedle Rymanowskie Wzgórze

  ul. Kalwaria , Rymanów(10 km od Krosna)
  Zakład Budowlano-Remontowy Later

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Zamieszkaj w Rymanowie

Rymanów to miasto w województwie podkarpackim, jego powierzchnia to 12,39 km², a liczba ludności wynosi około 4 tysięcy osób. Niedaleko stąd do granicy ze Słowacją oraz przepięknych bieszczadzkich szlaków, a największe miasta w okolicy to Sanok i Krosno. Miasto otaczają Wzgórza Rymanowskie o wysokości do 615 m n.p.m., a przez Rymanów przepływa rzeka Tabor. Jak jednak wygląda tutejszy rynek nieruchomości?

Mieszkania Rymanów - oferta

W mieście nie brakuje zarówno niskiej zabudowy jednorodzinnej, jak i osiedli niedużych bloków. Nowe inwestycje są przede wszystkim nastawione na komfort mieszkańców, dlatego nieruchomości mają ogrodzony teren, rozległe tereny zielone, a także szereg udogodnień, jak miejsca postojowe naziemne i podziemne, przestronne tarasy i balkony czy place zabaw dla najmłodszych. Potencjalni klienci zwracają też coraz większą uwagę na jakość wykończenia, dlatego deweloperzy oferują podwyższony standard, a do budowy nieruchomości używane są dobrej jakości materiały. Coraz częściej pojawiają się także nowoczesne technologie, które poza wygodą, mają zapewnić bezpieczeństwo, ekologię i oszczędność. W ofercie deweloperskiej pojawiają się zarówno kompaktowe kawalerki od 25 metrów kwadratowych, jak i przestronne mieszkania 2- czy 3-pokojowe o powierzchni 60 - 70 metrów kwadratowych.

Mieszkania Rymanów - dla kogo?

Rymanów to spokojne miasteczko, w którym czas płynie zdecydowanie wolniej, niż w największych aglomeracjach w Polsce. Jednocześnie w mieście i okolicy nie brakuje wszelkich podstawowych punktów handlowych, usługowych czy gastronomicznych. Mieszkanie w Rymanowie będzie więc odpowiednie dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i roztaczający się widok gór. Co dodatkowo zachęca do zakupu nieruchomości w tej okolicy, to przystępne ceny za metr kwadratowy.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań/domów w Rymanowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: