Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Rymanowskie Wzgórze
  Oferta archiwalna
  Zaprojektowany przez nas budynek mieszkalny składać się będzie z 50 mieszkań o powierzchni od 25m2 do 83m2. Zapraszamy do zapoznania się z wizualizacją i wyboru optymalnego dla Państwa rozwiązania. Nadmieniamy, że do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska, istnieje również możliwość zakupu dodatkowej komórki znajdującej się w piwnicy budynku. Dla najszybszych możliwość zakupu

  Osiedle Rymanowskie Wzgórze

  ul. Kalwaria , Rymanów(10 km od Krosna)
  Zakład Budowlano-Remontowy Later

Zamieszkaj w Rymanowie

Rymanów to miasto w województwie podkarpackim, jego powierzchnia to 12,39 km², a liczba ludności wynosi około 4 tysięcy osób. Niedaleko stąd do granicy ze Słowacją oraz przepięknych bieszczadzkich szlaków, a największe miasta w okolicy to Sanok i Krosno. Miasto otaczają Wzgórza Rymanowskie o wysokości do 615 m n.p.m., a przez Rymanów przepływa rzeka Tabor. Jak jednak wygląda tutejszy rynek nieruchomości?

Mieszkania Rymanów - oferta

W mieście nie brakuje zarówno niskiej zabudowy jednorodzinnej, jak i osiedli niedużych bloków. Nowe inwestycje są przede wszystkim nastawione na komfort mieszkańców, dlatego nieruchomości mają ogrodzony teren, rozległe tereny zielone, a także szereg udogodnień, jak miejsca postojowe naziemne i podziemne, przestronne tarasy i balkony czy place zabaw dla najmłodszych. Potencjalni klienci zwracają też coraz większą uwagę na jakość wykończenia, dlatego deweloperzy oferują podwyższony standard, a do budowy nieruchomości używane są dobrej jakości materiały. Coraz częściej pojawiają się także nowoczesne technologie, które poza wygodą, mają zapewnić bezpieczeństwo, ekologię i oszczędność. W ofercie deweloperskiej pojawiają się zarówno kompaktowe kawalerki od 25 metrów kwadratowych, jak i przestronne mieszkania 2- czy 3-pokojowe o powierzchni 60 - 70 metrów kwadratowych.

Mieszkania Rymanów - dla kogo?

Rymanów to spokojne miasteczko, w którym czas płynie zdecydowanie wolniej, niż w największych aglomeracjach w Polsce. Jednocześnie w mieście i okolicy nie brakuje wszelkich podstawowych punktów handlowych, usługowych czy gastronomicznych. Mieszkanie w Rymanowie będzie więc odpowiednie dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i roztaczający się widok gór. Co dodatkowo zachęca do zakupu nieruchomości w tej okolicy, to przystępne ceny za metr kwadratowy.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań/domów w Rymanowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Rymanowie

Województwo podkarpackie powstało w wyniku scalenia dawnego województwa rzeszowskiego oraz części krośnieńskiego, tarnobrzeskiego i tarnowskiego. Zajmuje powierzchnię 7 846 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż jest to najdalej wysunięta na południe część kraju. Na terenie województwa przeważa ją wyżyny i góry - średnia wysokość wynosi 308,5 m. n. p. m., a najwyższym punktem jest wierzchołek Tarnicy, którego wysokość wynosi 1346 m. n. p. m.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: