Murapol Osiedle Akademickie

Mieszkania na sprzedaż ul. Akademicka, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Bydgoszcz, ul. Akademicka

Murapol Osiedle Akademickie

12 zdjęć

Murapol Osiedle Akademickie
Murapol Osiedle Akademickie
Murapol Osiedle Akademickie
Murapol Osiedle Akademickie

Termin oddania

1 kw. 2024

Powierzchnie

26 - 64/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

8

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (240)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  Ostatnia okazja mieszkaniowa w 2023 w Bydgoszczy! Oszczędź nawet 72 tys. zł

  Masz ostatnią szansę w tym roku na zakup mieszkania w promocyjnej cenie z 2023! Wybierz mieszkanie z puli 20 lokali w promocji na Murapol Osiedlu Akademickim przy ul. Akademickiej. A 16 grudnia przyjdź na Mieszkaniowy Dzień Otwarty.

 • Promocja

  5000 zł od Grupy Murapol! Wybierz sobie sąsiada

  Dobry sąsiad to skarb! A możesz zyskać jeszcze więcej! Poleć ofertę mieszkań Murapol swoim znajomym, bliskim i odbierz nawet 5000 zł. Dowiedz się więcej o programie i rekomendacji. Szczegóły na stronie dewelopera.

Stacja kolejowa - Bydgoszcz Brdyujście - 1060 m

Przystanek Tramwajowy - 220 m

Przystanek Autobusowy - 230 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

22 placówki medyczne, 11 placówek edukacyjnych, 6 kawiarni i restauracji, 6 sklepów, 4 obiekty sportowe, 5 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 680 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 240 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 64 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Murapol Osiedle Akademickie znajdują się 92 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Murapol Osiedle Akademickie jest położone w urokliwym miejscu w centrum Nowego Fordonu, w pobliżu Lasu Gdańskiego i kampusu Politechniki Bydgoskiej. Otoczenie inwestycji stanowią rozległe zielone tereny wraz z fordońskimi akwenami, które wkrótce mają przejść kompleksową rewitalizację i przeistoczyć się w Park Akademicki. W nowym miejskim zieleńcu mają powstać pomosty wokół zbiorników wodnych, promenada, wieża widokowa, strefa sportowo-rekreacyjna i wiele więcej. To wyjątkowe miejsce przeznaczone jest dla osób ceniących sobie zarówno bliskość terenów zielonych, jak i dostęp do wszelkich udogodnień metropolii. W ramach inwestycji łącznie zaprojektowano 680 lokali mieszkalnych w 8 budynkach o pięciu kondygnacjach naziemnych. Miejsca parkingowe są dostępne w halach garażowych oraz na zewnątrz budynków. Wybierać można spośród zróżnicowanych układów mieszkań – kawalerek, 2-, 3- lub 4-pokojowych lokali.

Bud. 1-3 oddane do użytku.

Dlaczego warto zamieszkać na Murapol Osiedlu Akademickim?

• Technologia Home Management System zastosowana w budynkach pozwala na korzystanie z urządzeń smart home, w tym zdalne zarządzanie temperaturą, oświetleniem i zaworami wody przy użyciu aplikacji mobilnej. Mediami można sterować również manualnie za pomocą funkcji hotelowej.

• Standardowo mieszkania są wyposażone w pakiet antysmogowy, który zapewnia dopływ czystego powietrza do domu. Zastosowane filtry z warstwami nanowłókien zabezpieczają mieszkanie przed smogiem, alergenami, kurzem czy owadami.

• W przestrzeni klatek schodowych i części wspólnych zastosowano trwałe gresy o delikatnym, stonowanym wzornictwie, laminowane panele ścienne w naturalnym, złotym kolorze oraz wysokogatunkowy tynk mozaikowy, tworząc harmonijną kompozycję. W holu wejściowym umieszczono duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe, nadając tym pomieszczeniom elegancji i wyrafinowania.

• W budynkach zastosowano oświetlenie LED części wspólnych, dzięki czemu wspólnota mieszkaniowa zaoszczędzi na rachunkach za prąd.

• Tradycyjna technologia budowy zapewnia dobrą izolację termiczną oraz akustyczną mieszkania

• Ciche i szybkie windy wewnątrz budynku pozwolą sprawnie poruszać się między piętrami.

• Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą przestronne balkony wykonane w technologii Isokorb, zapobiegającej utracie ciepła z mieszkania i pozwalającej zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

• Mieszkania na parterze mają dodatkową powierzchnię w postaci zielonych ogródków oraz tarasów wybrukowanych kostką.

• Dla osób ekologicznie zmotoryzowanych zapewniono stację do ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe dla miłośników jednośladów.

• Dla najmłodszych lokatorów zaprojektowano plac zabaw

• Deweloper pokryje koszty notarialne zawarcia umowy deweloperskiej, jeżeli zostanie ona zawiązana do 3 dni od podpisania umowy rezerwacyjnej.

Inwestycja Murapol Osiedle Akademickie znajduje się w Bydgoszczy, ul. Akademicka (7.8 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 680 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Akademickie w sprzedaży jest 240 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 64 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Doskonała infrastruktura daje wiele możliwości. Rozwinięta infrastruktura drogowa w dzielnicy Nowy Fordon zapewnia szybki dojazd do centrum autem lub komunikacją publiczną. Sieć dróg rowerowych zadowoli także fanów jednośladów. Sprawdź najbliższe otoczenie!

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Osiedle Akademickie?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Osiedle Akademickie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1060 metrów od inwestycji Murapol Osiedle Akademickie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Brdyujście.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Osiedle Akademickie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Akademickie znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: uczelnia w odległości 370 m, Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 im. Generała Stanisława Maczka Dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej w odległości 430 m, Innowacyjne Forum Medyczne w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Osiedle Akademickie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Onkologii w odległości 310 m, Dom Sue Ryder w odległości 400 m, Regionalne Centrum Onkologii w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Osiedle Akademickie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 580 m znajduje się Auchan, w odległości 680 m znajduje się Leroy-Merlin, w odległości 900 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Akademickie w odległości 680 m znajduje się boisko / kort, w odległości 730 m znajduje się Basen - Centrum PARIS, w odległości 770 m znajduje się Centrum PARIS.

Data publikacji: 03.09.2020
Data aktualizacji: 04.12.2023
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Akademicka 13D, 85-791 Bydgoszcz

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: