Murapol Osiedle Akademickie

Mieszkania na sprzedaż ul. Akademicka, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Bydgoszcz, ul. Akademicka
Murapol Osiedle Akademickie

10 zdjęć

Murapol Osiedle Akademickie
Murapol Osiedle Akademickie
Murapol Osiedle Akademickie
Murapol Osiedle Akademickie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Akademickie dostępne są 204 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2.A.3.12
1
27,61 m²
3
2.A.4.12
1
27,47 m²
4
3.A.1.02
1
28,97 m²
1
3.A.2.02
1
28,86 m²
2
3.A.4.02
1
28,55 m²
4
4.A.0.12
1
27,81 m²
Parter
4.A.1.12
1
27,83 m²
1
4.A.2.12
1
27,69 m²
2
4.A.3.12
1
27,55 m²
3
4.A.4.12
1
27,42 m²
4
5.A.0.01
1
26,99 m²
Parter
5.A.0.02
1
28,88 m²
Parter
5.A.1.01
1
27,01 m²
1
5.A.1.02
1
28,92 m²
1
5.A.2.01
1
26,87 m²
2
5.A.2.02
1
28,78 m²
2
5.A.3.01
1
26,68 m²
3
5.A.3.02
1
28,63 m²
3
5.A.4.01
1
26,55 m²
4
5.A.4.02
1
28,49 m²
4

Promocje

 • Promocja

  Mieszkaniowe Black Weeks w Grupie Murapol! 45 lokali z pakietem bonusów

  Nawet 67 tys. zł możesz oszczędzić wybierając nowe mieszkanie z listopadowej puli promocyjnej. Kup lokal na Murapol Osiedlu Akademickim z pakietem bonusów, m.in. rabat w cenie, smart home w wersji premium i miejsce postojowe. Sprawdź listę mieszkań!

 • Promocja

  5000 zł od Grupy Murapol! Wybierz sobie sąsiada

  Dobry sąsiad to skarb! A możesz zyskać jeszcze więcej! Poleć ofertę mieszkań Murapol swoim znajomym, bliskim i odbierz nawet 5000 zł. Dowiedz się więcej o programie i rekomendacji. Szczegóły na stronie dewelopera w zakładce strefa klienta.

Opis Inwestycji

Murapol Osiedle Akademickie to nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy. Powstaje przy ul. Akademickiej w dzielnicy Nowy Fordon, pomiędzy kampusem Politechniki Bydgoskiej, a terenami rekreacyjnymi przyszłego Parku Akademickiego. Oferujemy tu 340 komfortowych mieszkań zaprojektowanych w czterech kameralnych, 4-piętrowych budynkach. Dostępne w ramach inwestycji innowacyjne rozwiązania - pakiet antysmogowy i smart home, podnoszą codzienną wygodę lokatorów. Szeroka gama zróżnicowanych układów oraz metraży w ofercie pozwala wybrać mieszkanie, które idealnie odpowiada indywidualnym preferencjom każdego klienta.

Planowane daty oddania do użytku:

budynek 2 i 3 - IIQ2022

budynek 4 i 5 - IQ2023

• Wszystkie mieszkania na piętrach posiadać będą obszerne balkony, a zaprojektowane na parterze – tarasy wybrukowane kostką oraz zielone ogródki.

• Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy.

• Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano optymalną liczbę miejsc postojowych na terenie osiedla i w podziemnych halach garażowych.

• Teren osiedla zagospodarowany będzie starannie wyselekcjonowaną roślinnością i elementami małej architektury.

Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców, a także w trosce o środowisko wprowadziliśmy w tej inwestycji pakiet eco. To szereg innowacyjnych rozwiązań dostępnych zarówno w mieszkaniach, jak również na terenie osiedla. Pakiet eco zawiera:

• Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.

• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

• Stację ładowania samochodów elektrycznych powstającą w ramach inwestycji, stojaki rowerowe oraz energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych.

Nasz smart home wyróżnia:

• sterowanie manualne lub z aplikacją mobilną, czyli możliwość zarządzania mediami w mieszkaniu na dwa sposoby: za pomocą aplikacji mobilnej, lub manualnego przycisku - tzw. funkcji hotelowej.

• pełna kontrola nad dopływem wody - chroń swoje mieszkanie przed zalaniem dzięki systemowi sterowania głównymi zaworami wody. Możesz zamykać i otwierać jej dopływ nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.

• niezawodność działania - zintegrowane systemy automatyki mieszkaniowej oznaczają, że nasz smart home działa równolegle w formie bezprzewodowej, jak i przewodowej.

Inwestycja Murapol Osiedle Akademickie znajduje się w Bydgoszczy, ul. Akademicka (7.5 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 340 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Akademickie w sprzedaży 204 nowe mieszkania o powierzchni od 27 do 64 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 29 m2 (20 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 33 do 55 m2 (139 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 55 m2 (22 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 58 do 64 m2 (23 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (68 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 340 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (68 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc): w hali garażowej.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 204 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 27 do 64 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

• Inwestycja jest realizowana przy ul. Akademickiej w dzielnicy Nowy Fordon. Dojazd autem do centrum Bydgoszczy zajmuje tylko 15 minut. • Zaledwie 5 minut od Parku Milenijnego oraz w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów zielonych, na których zaplanowano stworzenie nowego miejskiego zieleńca - Parku Akademickiego z licznymi miejscami do wypoczynku na świeżym powietrzu. Taka lokalizacja sprzyja aktywności fizycznej i rodzinnym spacerom - z dala od zgiełku miasta. • Codzienna wygoda dzięki bogatej infrastrukturze. Zaledwie 2 minuty od osiedla znajduje się centrum handlowe ze sklepami Auchan, Leroy Merlin, Decathlon. 5 minut od osiedla oddalona jest zaś IKEA. • Rozwinięta komunikacja miejska: tuż przy osiedlu znajdują się przystanek autobusowy, dzięki czemu codzienne dojazdy do szkoły czy pracy nie wymagają korzystania z samochodu. • Dogodna lokalizacja w rejonie ul. Akademickiej i Fordońskiej sprawia, że łatwo stąd dojechać do centrum Bydgoszczy, a drogami krajowymi nr 10 lub 80 sprawnie dotrzeć do węzła autostrady A1.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Osiedle Akademickie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Osiedle Akademickie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Murapol Osiedle Akademickie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Akademicka / Romanowskiej.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Osiedle Akademickie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Akademickie znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej w odległości 540 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna Nr 12 dla Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej w odległości 540 m, Gimnazjum Nr 45 Specjalne dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej w odległości 540 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Osiedle Akademickie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 440 m, Dom Sue Ryder w odległości 450 m, Centrum Onkologii w odległości 660 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Osiedle Akademickie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 560 m znajduje się Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz.

Data publikacji: 03.09.2020
Data aktualizacji: 26.11.2021
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Akademicka 13d 85-791 Bydgoszcz

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: