Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe mieszkania na sprzedaż Kwidzyn

52 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 700 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle OdNowa K4
  3 kw. 2025
  OdNowa to nowe osiedle, które znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy mieszkaniowej Kwidzyna, u zbiegu ulic Toruńskiej, Południowej i Łużyckiej. Położone blisko centrum miasta, z dobrym dostępem do miejskiej infrastruktury, gwarantuje jego mieszkańcom wygodę i komfort życia. Zaś dogodny dojazd do centrum pozwala w krótkim czasie znaleźć się w sercu miasta. To idealne miejsce do wypoczynku i

  Osiedle OdNowa K4

  ul. Toruńska, Kwidzyn(22.9 km od Grudziądza)
  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Kwidzyn

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Kwidzyn - oferta nowych mieszkań 

Kwidzyn to malownicze miasto w województwie pomorskim nad rzeką Liwą. Historyczna architektura, atrakcyjna lokalizacja względem wybrzeża, Wisły i mazurskich jezior sprawia, że miejscowość chętnie wybierana jest turystyczna baza wypadowa. Równocześnie miasto na prawie powiatu zapewnia wiele miejsc pracy, które przyciągają nowych mieszkańców z pobliskich miejscowości. Rosnący popyt na mieszkania sprzyja powstawaniu nowych inwestycji deweloperskich.

Początki Kwidzyna sięgają XI wieku, kiedy powstało tu pierwsze grodzisko o nazwie Kwedis. Osada rozwinęła się w XIII wieku pod wpływem Zakonu Krzyżackiego, aby wkrótce stać się stolicą biskupstwa Pomezańskiego. Jako jedno z ważniejszych miast Państwa Pruskiego, miejscowość stopniowo zwiększała swoje znaczenie oraz rozwijała się pod względem powierzchni. Współcześnie Kwidzyn posiada 21,54 km² powierzchni oraz 38 179 ludności. Odwiedzający miasto ciągle pomogą podziwiać liczne zabytki oraz okazały zespół zamkowo-katedralny, który stał się wizytówką pomorskiego miasta. To także dobra baza wypadowa na pobliskie Mazury oraz nad morze. Na mieszkańców czekają także liczne miejsca pracy w fabrykach i zakładach przemysłowych, zlokalizowanych w Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Mieszkania Kwidzyn –  gdzie najlepiej zamieszkać?

Kwidzyn został podzielony na 16 dzielnic mieszkaniowych o różnym charakterze. Historyczne serce miejscowości stanowi Stare Miasta, w którym dominuje zabytkowa architektura oraz mieszkania pochodzące z rynku wtórnego. Dużą popularnością wśród osób szukających mieszkania cieszy się dzielnica Hallera, Zatorze II oraz Zacisze. Wszystkie trzy dzielnice znajdują się między zabytkowym centrum a Specjalną Strefą Ekonomiczną, oferującą liczne miejsca pracy. Osoby, które cenią sobie spokój i ciszę, mogą podstawić na dzielnicę Miłosna. Nieco oddalony od centrum obszar jest miejscem wielu inwestycji deweloperskich, wśród których dominuje kameralna, podmiejska architektura. Nowe osiedla powstają także w północnych granicach miasta.

Deweloperzy Kwidzyn – jak wyglądają nowe inwestycje?

Nowe mieszkania Kwidzyn wyróżniają się wysokim standardem wykończenia oraz ciekawą architekturą nawiązująca do zabytkowego charakteru miejscowości i zielonego otoczenia. Dostępne sprzedaży lokale posiadają zróżnicowaną powierzchnie i układ pomieszczeń, dzięki czemu są atrakcyjną propozycją dla rodzin z dziećmi, par, singli oraz seniorów. Mieszkańcy mogą korzystać z rekreacyjnej części wspólnej oraz dostępu do infrastruktury handlowo-usługowej.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Kwidzyniu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Kwidzynie

W Kwidzynie dostępne są 52 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Kwidzynie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 37 do 67 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 16 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 36 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Kwidzynie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Kwidzynie dostępne w sprzedaży kosztuje 0. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Kwidzynie wynosi 6 700 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Kwidzynie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Kwidzyn - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Kwidzynie nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec III kwartału 2025.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Kwidzynie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 13 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 39 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 13 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Kwidzynie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023