Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Park Residence
  Oferta archiwalna
  Kameralne osiedle składające się z pięciu ekskluzywnych  rezydencji o unikalnej architekturze położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Piastowskiego. Całość stanowi zamknięty, ogrodzony  kompleks  z drogami dojazdowymi, podjazdami i indywidualnymi ogrodzeniami. Do budowy przeznaczone są wysokiej klasy materiały, dachówka ceramiczna, drewniane panoramiczne okna i drzwi tarasowe. Dostępna pozostała jedna rezydencja. Powierzchnia całkowita domu: 832m2Powierzchnia użytkowa domu: 540m2 Piwnica (292m2): hala garażowa o powierzchni 200m2, trzy osobne pomieszczenia piwniczne oraz wcParter (293m2): salon połączony z kuchnią, jadalnią i salonikiem, gabinet, spiżarnia, wc oraz dodatkowo obszerny taras.Piętro (246m2): 5 sypialni, 2 garderoby, 3 łazienki oraz holl główny Powierzchnia gruntu: około 2000m2Cena: informacja u dewelopera

  Park Residence

  ul. Ptasia , Zielona Góra(1.2 km od centrum)
  EBF Development

Wiadomości na temat Zielonej Góry:

Nowe domy w Zielonej Górze - co je wyróżnia?

Położona w sercu województwa lubuskiego Zielona Góra należy do najmniejszych miast wojewódzkich, ale zapewnia całkiem duże możliwości. Jest znana jako przyjazne miejsce do życia, oferując zarówno wielkomiejskie rozrywki czy prężnie rozwinięty rynek pracy, jak i spokój oraz wiele miejsc do wypoczynku. Sprawdź, czym charakteryzują się nowe domy w Zielonej Górze i gdzie szukać okazji cenowych.

Zielona Góra atrakcyjnym miejscem dla rodzin

Zielona Góra to nowoczesne miasto, które przyciąga wiele młodych osób. Zagraniczni inwestorzy dbają o wysoką podaż miejsc pracy, a dzięki obecności uczelni wyższych (w tym Uniwersytetu Zielonogórskiego) można tutaj zaznać również studenckiego życia. Jednocześnie w mieście nie brakuje ani zabytków, ani zieleni czy miejsc rekreacji. Wszystko to sprawia, że chętnie wybierają je młode osoby szukające przyjaznego miejsca dla rodziny.

Stosunkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że poruszanie się po mieście nie jest trudne, a mieszkańcy mają ułatwiony dostęp do wszelkich potrzebnych usług. Ponadto koszty życia są umiarkowane. To dlatego nowe domy w Zielonej Górze cieszą się niemałym zainteresowaniem.

Jak wygląda rynek nieruchomości w Zielonej Górze?

Dynamiczny rozwój miasta sprawia, że zapotrzebowanie na nowe lokale mieszkalne jest duże. Większość prowadzonych inwestycji oferuje mieszkania i apartamenty – najczęściej w niskich, kameralnych budynkach. Osoby poszukujące większej przestrzeni i prywatności wybierają jednak nowe domy. Tych w Zielonej Górze nie powstaje aż tak dużo, dlatego nabywcy muszą się liczyć z koniecznością szybkiego podejmowania decyzji. Najatrakcyjniejsze oferty nowych domów na sprzedaż znikają bowiem z rynku dość szybko.

Średnia cena za m2 domu jest zbliżona do ceny m2 mieszkania. Trzeba jednak brać pod uwagę, że nowe domy w Zielonej Górze powstają na obrzeżach miasta lub wręcz w okolicznych miejscowościach. W skali kraju ceny nieruchomości pozostają bardzo atrakcyjne – stawki są niższe niż w większości miast wojewódzkich w Polsce.

Nowe domy w Zielonej Górze – atrakcyjne nieruchomości

Interesują Cię nowe domy w Zielonej Górze? Budowle powstające w ramach inwestycji deweloperskich zapewniają komfortowe warunki do życia. Osiedla są w większości kameralne i mimo oddalenia od centrum zapewniają do niego szybki, wygodny dojazd. Największą popularnością cieszą się nowe domy szeregowe oraz w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od ok. 100 do 130 m2 i co najmniej 4 lub 5 pokojach. Trzeba jednak pamiętać, że zainteresowanie tego typu ofertami jest duże.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubuskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Zielonej Górze na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Zielonej Górze

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: