+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Nysa

23 oferty w 1 inwestycji

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowa Słodownia - etap II
  gotowe
  Kolejnym etapem inwestycji jest budowa nowoczesnego IV piętrowego budynku z windą o oryginalnym designie wpisujący się w najnowsze trendy architektoniczne, oferujący 33 mieszkania dwu-, trzy i czteropokojowe. Kolejny etap w Nowej Słodowni będzie doskonałym wyborem zarówno w przypadku singli, młodych par, rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. To także znakomita okazja do ulokowania kapitału

  Nowa Słodownia - etap II

  ul. Słowiańska 18 , Nysa(41.3 km od Opola)
  Nowa Słodownia Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Nysie - co je wyróżnia?

Nysa to miasto na prawie powiatu, położone w województwie opolskim. Obok Opola stanowi jeden z najważniejszych ośrodków miejskich w regionie. Niskie bezrobocie, duża ilość miejsc pracy oraz atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że nowe mieszkania w Nysie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i ludności napływowej. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości?

Nowe mieszkania w Nysie – charakterystyka

Położona zaledwie 57,9 km na zachód od Opola Nysa zachęca konkurencyjnymi cenami mieszkań oraz atrakcyjnym położeniem. Miejscowość znajduje się na pograniczu przedgórza Sudeckiego oraz Niziny Śląskiej, dzięki czemu jest świetnie skomunikowana z innymi miastami regionu, a równocześnie jest dobrą bazą wypadową w Sudety lub region Kotliny Kłodzkiej.

Duże zainteresowanie mieszkaniami w Nysie sprawia, że w mieście powstają nowe osiedla oraz kameralne inwestycje deweloperskie. Nowe mieszkania w Nysie można znaleźć zarówno w obrębie ścisłego, zabytkowego centrum, jak i na peryferiach miasta, gdzie powstają zarówno budynki wielomieszkalne, jak i niska, rodzinna zabudowa.

Co oferuje nowym mieszkańcom Nysa? Są to mieszkania deweloperskie oraz domy jednorodzinne o wysokim standardzie wykończenia. Dostępne lokale posiadają zróżnicowaną powierzchnię oraz układ pomieszczeń, dzięki czemu stanowią atrakcyjną propozycję zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli lub seniorów. Nowe inwestycje powstają w spokojnych dzielnicach oraz najczęściej posiadają przynależne ogródki lub zieloną część wspólną.

Nysa – mieszkania i popyt

Mieszkanie deweloperskie Nysa cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców oraz osób, które przyjechały do miasta w poszukiwaniu pracy. Nyski rynek nieruchomości zachęca atrakcyjnymi cenami oraz nie wymaga tak dużego nakładu finansowego, jak zakup mieszkania w Opolu, Katowicach czy Wrocławiu. Z tego powodu mieszkania deweloperskie w Nysie kupowane są także rzez osoby szukające korzystnych inwestycji.

Analizując rynek nieruchomości w Nysie, nie można zapomnieć o turystycznym potencjale regionu. Bliskość Sudetów, Kotliny Kłodzkiej oraz granicy z Czechami sprawia, że w mieście zatrzymują się również turyści, którzy traktują je jako bazę wypadową do eksploracji regionu. Z tego powodu na rynku nieruchomości w Nysie nie brakuje także lokali lub apartamentów o przeznaczeniu na wynajem krótkoterminowy.

Mieszkania deweloperskie Nysa – czy to dobra inwestycja?

Podobnie, jak w innych regionach Polski rynek nieruchomości w Nysie dynamicznie się rozwija, a ceny mieszkań rosną. Zakup mieszkania deweloperskiego pod wynajem lub do późniejszej sprzedaży jest więc dobrą inwestycją.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie opolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Nysie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Nysie

W Nysie dostępne są 23 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Nysie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 36 do 75 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 10 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 12 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 1 lokal

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Nysie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Nysie dostępne w sprzedaży kosztuje 0. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Nysie wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Nysie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Nysa - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Nysie oddali do użytku 23 lokale mieszkalne. 23 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 23 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 23 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Nysie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 2 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 21 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Nysie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: