Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Nowe mieszkania w Nysie - co je wyróżnia?

Nysa to miasto na prawie powiatu, położone w województwie opolskim. Obok Opola stanowi jeden z najważniejszych ośrodków miejskich w regionie. Niskie bezrobocie, duża ilość miejsc pracy oraz atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że nowe mieszkania w Nysie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i ludności napływowej. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości?

Nowe mieszkania w Nysie – charakterystyka

Położona zaledwie 57,9 km na zachód od Opola Nysa zachęca konkurencyjnymi cenami mieszkań oraz atrakcyjnym położeniem. Miejscowość znajduje się na pograniczu przedgórza Sudeckiego oraz Niziny Śląskiej, dzięki czemu jest świetnie skomunikowana z innymi miastami regionu, a równocześnie jest dobrą bazą wypadową w Sudety lub region Kotliny Kłodzkiej.

Duże zainteresowanie mieszkaniami w Nysie sprawia, że w mieście powstają nowe osiedla oraz kameralne inwestycje deweloperskie. Nowe mieszkania w Nysie można znaleźć zarówno w obrębie ścisłego, zabytkowego centrum, jak i na peryferiach miasta, gdzie powstają zarówno budynki wielomieszkalne, jak i niska, rodzinna zabudowa.

Co oferuje nowym mieszkańcom Nysa? Są to mieszkania deweloperskie oraz domy jednorodzinne o wysokim standardzie wykończenia. Dostępne lokale posiadają zróżnicowaną powierzchnię oraz układ pomieszczeń, dzięki czemu stanowią atrakcyjną propozycję zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli lub seniorów. Nowe inwestycje powstają w spokojnych dzielnicach oraz najczęściej posiadają przynależne ogródki lub zieloną część wspólną.

Nysa – mieszkania i popyt

Mieszkanie deweloperskie Nysa cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców oraz osób, które przyjechały do miasta w poszukiwaniu pracy. Nyski rynek nieruchomości zachęca atrakcyjnymi cenami oraz nie wymaga tak dużego nakładu finansowego, jak zakup mieszkania w Opolu, Katowicach czy Wrocławiu. Z tego powodu mieszkania deweloperskie w Nysie kupowane są także rzez osoby szukające korzystnych inwestycji.

Analizując rynek nieruchomości w Nysie, nie można zapomnieć o turystycznym potencjale regionu. Bliskość Sudetów, Kotliny Kłodzkiej oraz granicy z Czechami sprawia, że w mieście zatrzymują się również turyści, którzy traktują je jako bazę wypadową do eksploracji regionu. Z tego powodu na rynku nieruchomości w Nysie nie brakuje także lokali lub apartamentów o przeznaczeniu na wynajem krótkoterminowy.

Mieszkania deweloperskie Nysa – czy to dobra inwestycja?

Podobnie, jak w innych regionach Polski rynek nieruchomości w Nysie dynamicznie się rozwija, a ceny mieszkań rosną. Zakup mieszkania deweloperskiego pod wynajem lub do późniejszej sprzedaży jest więc dobrą inwestycją.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie opolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Nysie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Nysie

Nysa to miasto położone w województwie opolskim na Przedgórzu Sudeckim. Leży na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych, dzięki czemu zapewnia dogodne połączenie z dużymi ośrodkami Dolnego i Górnego Śląska oraz Republiką Czeską. Miasto usytuowane jest w głębokiej kotlinie dwóch rzek - Nysy Kłodzkiej i Białej Głuchołaskiej. Dzięki wspaniałym zabytkom, głównie architektury sakralnej, Nysa zyskała miano "Śląskiego Rzymu" czy "Śląskich Aten". Najbardziej charakterystycznym punktem jest Rynek - główny plac miasta, przy którym usytuowane są ciekawe zabytki.Ponadto w mieście znajduję się wieża widokowa, co dla turystów, jest dużą atrakcją, ponieważ mogą podziwiać panoramę miasta.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: