Murapol Nowa Jabłoniowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 458 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Voda Apartamenty(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Jasień, ul. Eugeniusza Węgrzyna 4 (5.7 km od centrum Gdańska)
  Voda Apartamenty
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 25 - 104 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Lawendowe Wzgórza(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Jasień, ul. Jabłoniowa (5.7 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 6 100 brutto/m2
  Lawendowe Wzgórza
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 38 - 80 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Robyg Grupa Deweloperska
 • Stacja Nowy Gdańsk(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Jasień, ul. Lawendowe Wzgórza (5.9 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 6 400 brutto/m2
  Stacja Nowy Gdańsk
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 90
  Powierzchnia: 31 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Robyg Grupa Deweloperska

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Planowane daty oddania do użytku:IQ2020Mieszkanie GdańskMurapol Nowa JabłoniowaKwadrans od centrum Gdańska, w zielonym otoczeniu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień, najpopularniejsze metraże mieszkań - to osiedle Murapol Nowa Jabłoniowa.Murapol Nowa Jabłoniowa to kameralne osiedle zlokalizowane w południowej części Gdańska – przy ulicy Jabłoniowej. W spokojnym otoczeniu zaprojektowaliśmy trzy niewysokie budynki. Zaplanowane w nich zostały 224 mieszkania - kawalerki, dwu, trzy oraz czteropokojowe.Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej - oraz możliwości indywidualnej aranżacji - lokatorzy wprowadzą się do przestronnych oraz funkcjonalnych wnętrz. Metraże lokali kształtują się od 23 do 56 mkw. Dla osób, które poszukują większej powierzchni, przygotowano możliwość ich łączenia. Większość lokali na parterze posiada ogródki i tarasy wybrukowane kostką, natomiast wszystkie mieszkania na piętrach mają duże balkony. Budynki będą wyposażone w szybkie i cichobieżne windy. Dla wygody osób zmotoryzowanych na terenie podziemnej kondygnacji zaprojektowano parking.Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami, co umożliwi mieszkańcom wypoczynek bez konieczności opuszczania osiedla. Budynki będą ogrodzone i podłączone do miejskiej sieci ciepłowniczej Gdańska. Z myślą o najmłodszych lokatorach zaplanowano plac zabaw.

Inwestycja Murapol Nowa Jabłoniowa znajduje się na Jasieniu, ul. Jabłoniowa (5.4 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Nowa Jabłoniowa jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 224 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Nowa Jabłoniowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 56 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 224 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murapol Nowa Jabłoniowa

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

W odległości 200 metrów od inwestycji Murapol Nowa Jabłoniowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Jabłoniowa (n/ż).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Nowa Jabłoniowa znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Mali Przyjaciele w odległości 650m, Przedszkole Niepubliczne Artystyczno-Językowe w odległości 850m, Przedszkole Mądry Miś w odległości 1000m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m znajduje się Apteka Jabłoniowa, w odległości 1050 m znajduje się Apteka Częstochowska, w odległości 1250 m znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medycyna Rodzinna sp.k..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 900 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. bł. Doroty z Mątów, w odległości 1150 m znajduje się Passa. Wyspa twórczej edukacji, w odległości 1150 m znajduje się Punkt przedszkolny Mali Odkrywcy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Just Dance - Szkoła tańca, w odległości 900 m znajduje się Dojo Kosodan - Klub sportów walki, fitness, siłownia, sauna, w odległości 950 m znajduje się Good Luck Club.

Data publikacji: 28.09.2018

Data aktualizacji: 18.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie