+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy w Olkuszu – stan deweloperski

Miasto położone jest na pograniczu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, na południe od Pustyni Błędowskiej. Olkusz należy do jednych z najważniejszych ośrodków górnictwa rud cynkowo-ołowianych w Polsce. To niewielkie miasto zajmuje powierzchnię ok. 26 kilometrów kwadratowych. Olkusz znajduje się w bliskiej odległości od Dąbrowy Górniczej, Katowic czy Krakowa. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 94 oraz linia kolejowa nr 65.

Rynek nieruchomości w Olkuszu

Malownicze miasteczko na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów. Składa się na to wiele czynników, m.in.  nowoczesna infrastruktura drogowa, sportowo-rekreacyjna oraz edukacyjna. Zakup nieruchomości w Olkuszu jest bardzo opłacalną inwestycją w przyszłość i bezpieczną formą ulokowania posiadanego kapitału. Na popularności zyskują zwłaszcza nowe domy w Olkuszu zlokalizowane w cichej oraz spokojnej okolicy. Ceny nieruchomości są tu znacznie niższe niż w stolicy Małopolski.

Nowe domy w Olkuszu – osiedla deweloperskie

Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe powstają w zacisznym miejscu oraz bardzo dogodnych lokalizacjach. Nowe osiedla deweloperskie znajdują się w bliskiej odlegości od placówek edukacyjnych i medycznych, instytucji użyteczności publicznej, sklepów czy punktów usługowych. Ogromnym powodzeniem cieszą się zwłaszcza przestronne apartamenty o funkcjonalnym rozkładzie oraz domy w zabudowie szeregowej. Większość z nich znajduje się na osiedlach zlokalizowanych w pobliżu terenów zielonych, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Nowe domy w Olkuszu – popularne lokalizacje

Miasto podzielone jest na kilkanaście osiedli mieszkaniowych. Do najpopularniejszych można zaliczyć Śródmieście, Centrum, Pakuska, Czarna Góra, Pomorzany czy Glinianki. Bardzo szybko wyprzedają się nieruchomości położone w samym sercu miasta o powierzchni do 90 metrów kwadratowych. Młode rodziny z dziećmi najczęściej wybierają domy wolnostojące, które usytuowane są poza granicami miasta.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Olkuszu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: