+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Tarnowskie Góry
  Oferta archiwalna
  Funkcjonalny i nowoczesny segment, 85.95m2 Idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać z dala od zgiełku miasta przy jednoczesnym, bliskim i dogodnym dojeździe do centrum Tarnowskich Gór. Sąsiedztwo lasu, szkół oraz placówek usługowych sprawia, że jest to idealne miejsce dla całej rodziny. Głównym atutem lokalizacji jest bliskość do terenów zielonych Parku Repeckiego, kompleksu lasów

  Tarnowskie Góry

  ul. Czołgistów , Tarnowskie Góry(9.6 km od Zabrza)
  Freedom Nieruchomości
 • Osiedle Sielanka - Tarnowskie Góry
  Oferta archiwalna
  Zbudowane tu domy oferują o wiele więcej niż powszechne standardy, zawierają rozwiązania godne XXI wieku. Wielkość naszego projektu pozwala zaoferować Państwu niespotykane gdzie indziej rozwiązania. Zadbaliśmy o wszystkie detale zaprojektowanego osiedla, w trosce o jego przyszłych mieszkańców. Byli dla nas ważni zarówno piesi, jak i kierowcy, dorośli i dzieci. Wszystko po to, by stworzyć z

  Osiedle Sielanka - Tarnowskie Góry

  od 3 348 /m2
  ul. Sielanka , Tarnowskie Góry(7.6 km od Zabrza)
  II-Inwestycje CL S.A.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Tarnowskie Góry - atrakcyjną lokalizacją inwestycyjną?

 

Tarnowskie Góry to miasto położone w województwie śląskim, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Tarnowskie Góry zajmują 83,88 km² a ich obszar został podzielony na 11 dzielnic administracyjnych: Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne, Lasowice, Opatowice, Osada Jana, Pniowiec, Repty Śląskie, Rybna, Sowice, Stare Tarnowice, Strzybnica, Śródmieście-Centrum. Tarnowskie Góry, według Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową zostały uznane za atrakcyjną lokalizację inwestycyjną. Jednak to nie jedyne walory miasta. Dlaczego warto kupić tu mieszkanie?

Tarnowskie Góry - miasto inwestorów i turystów

Tarnowskie Góry leżące w odległości około 12 km od Bytomia, 22 km od Gliwic i 25 km od Katowic, jeszcze w XVI wieku były największym ośrodkiem górnictwa kruszcowego na Dolnym Śląsku. Gmina, podobnie tak jak cały region, związana jest historycznie z przemysłem ciężkim. W mieście rozwinął się przemysł dostarczający maszyny i urządzenia dla przedsiębiorstw z branży górniczej, hutniczej i chemicznej. U boku dużych firm w latach 90-tych prężnie rozwijały się małe i średnie przedsiębiorstwa, które przejęły rolę motoru lokalnej gospodarki.

Jednak nie tylko rynek pracy przyciąga specjalistów i przyszłych mieszkańców do miasta. Położenie i mikroklimat również wpływają na atrakcyjność Tarnowskich Gór. Ukształtowanie terenu jest tu różnorodne - najwyższymi wzniesieniami są Sucha (352 m n.p.m.) i Srebrna Góra (347 m n.p.m.), najniżej położone są: dolina Stoły (254 m n.p.m.) oraz dolina Granicznej Wody (255 m n.p.m.). Liczne szlaki turystyczne (Husarii Polskiej, Stulecia Turystyki, Powstańców Śląskich, Gwarków, Segiecki) sprzyjają pieszym wędrówkom. Parki (Miejski, Kunszt, Redena, Strzelecki, Ojców Kamilianów, Piny, Hutnika, Dolina rzeki Dramy, Doły Piekarskie) i rezerwaty (Segiet) zachęcają do odpoczynku w bliskim sąsiedztwie natury. Wszystkie te czynniki sprawiają, że Tarnowskie Góry uważane są za region dużych możliwości.

Domy na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Nowe domy w Tarnowskich Górach cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Konkurencyjne ceny, przestronne metraże, dobrze zaprojektowana infrastruktura osiedli, wysoka jakość wykończenia i dbałość o detale - to tylko niektóre ich zalety. Inwestorzy nowych domów w Tarnowskich Górach szczególną uwagę przykładają do bezpieczeństwa. To właśnie dlatego realizowane projekty uwzględniają nie tylko budowę budynków mieszkalnych, ale również całe zaplecze - drogi dojazdowe, podjazdy, chodniki, ścieżki rowerowe, które tworzą rozwiązania umożliwiające bezproblemowe korzystanie z przestrzeni osiedla. Średnia cena za metr kwadratowy domu w Tarnowskich Górach wynosi 3 245 zł/mkw, z kolei przeciętna wartość nieruchomości - 540 000 zł. Podane ceny, na tle innych województw, zdają się być bardzo atrakcyjne. Na uwagę zasługuje również wykorzystanie szeregu nowoczesnych rozwiązań, jak zastosowanie kotłów kondensacyjnych czy ogrzewania podłogowego. Ponadto tarnowskie osiedla domów jednorodzinnych powstają z dbałością o dużą ilość zieleni: drzew, krzewów, dziedzińców z rabatkami.

Tarnowskie Góry - komunikacja

Komunikacja w Tarnowskich Górach, podobnie jak w całym województwie nie stanowi żadnego problemu. Przez Śląsk przebiega około 20 dróg krajowych, międzynarodowych autostrad i obwodnic. Doliczając do tego drogi wojewódzkie i lokalne okaże się, że siatka komunikacyjna jest na tyle rozwinięta, że umożliwia dotarcie niemal w każde miejsce. Niezmotoryzowani mieszkańcy mogą korzystać z komunikacji publicznej - autobusy miejskie i podmiejskie codziennie przewożą tysiące pasażerów. Sprawnie działa również transport kolejowy, obsługiwany przez PKP Intercity, Koleje Śląskie, Przewozy Regionalne. Stale modernizowane są również składowe elementy przestrzeni publicznej. w 2013 roku oddano do użytku nowy dworzec autobusowy z zadaszonym peronem, placem manewrowym oraz parkingiem dla kilkunastu autobusów, zaś wzdłuż ul. Częstochowskiej wytyczono miejsca parkingowe pozwalające na zastosowanie systemu P&R.

Województwo śląskie - co warto o nim wiedzieć?

Województwo śląskie to wbrew powszechnie przyjętej opinii bardzo atrakcyjny region, oferujący dużą liczbę miejsc do rekreacji i kontaktu z naturą. Park Krajobrazowy Beskidu Śląskiego, Park Śląski, Park Krajobrazowy Orlich Gniazd oraz Rezerwat Żubrów „Żubrowisko” - są odwiedzane - nie tylko w sezonie - przez tłumy zwiedzających. Fani wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej również nie będą zawiedzeni. Na Śląsku można bowiem bez przeszkód uprawiać sporty zarówno letnie, jak i zimowe. Warto wspomnieć również o lokalnych zabytkach - Spodek, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, Muzeum Śląskie - to miejsca, które warto odwiedzić. Na Śląsku odbywa się wiele znanych imprez, w tym Rawa Blues Festival, Off Festival, Mayday Festiwal, Festiwal Nowa Muzyka. Wszystkie te atrakcje sprawiają, że województwo śląskie jawi się jako doskonałe miejsce do życia.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: