+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Chrzanów

171 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 112 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle przy ul. Partyzantów
  4 kw. 2023
  Osiedle stanowi I etap budowy mieszkań pamiędzy ulicami Partyzantów , Leśną a Śląską. Kompleks składa się z 3 budynków sześciokondygnacyjnych . Każdy z tych budynków posiada windę oraz ciąg garaży pod każdym z segmentów. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w cenie mieszkania. Mieszkania liczą od 39 m2 do 59 m2 powierzchni a dla właścicieli mieszkań

  Osiedle przy ul. Partyzantów

  od 5 978 /m2
  ul. Partyzantów , Chrzanów(1.6 km od centrum)
  Dombud S.A.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Inwestycja przy ul. Botanicznej – III etap
  Oferta archiwalna
  Kameralne osiedle położone w atrakcyjnej dzielnicy Chrzanowa – Kościelec – przy ul. Botanicznej (równoległa do ul. Szpitalnej). Lokalizacja inwestycji umożliwia szybki dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Wyjazd na autostradę A4 zapewnia dogodne połączenie z Krakowem i Katowicami. W pobliżu rozległe tereny zielone, szkoła podstawowa, szpital oraz kościół. III

  Inwestycja przy ul. Botanicznej – III etap

  ul. Botaniczna , Chrzanów(2.3 km od centrum)
  Dombud S.A.
 • Inwestycja przy ul. Botanicznej
  Oferta archiwalna
  OSTATNI DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - 350.000,00 ZŁ BRUTTO Kameralne osiedle położone w atrakcyjnej dzielnicy Chrzanowa – Kościelec – przy ul. Szpitalnej i Transportowców. Lokalizacja inwestycji umożliwia szybki dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Wyjazd na autostradę A4 zapewnia dogodne połączenie z Krakowem i Katowicami. W pobliżu rozległe tereny zielone,

  Inwestycja przy ul. Botanicznej

  ul. Botaniczna , Chrzanów(2.3 km od centrum)
  Dombud S.A.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Mieszkania na sprzedaż w Chrzanowie - oferta 

Chrzanów to miasto położone w województwie małopolskim, na terenie powiatu chrzanowskiego. Liczy 35 091 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 38,32 km². Znajduje się w południowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Leży na granicy dwóch regionów o dużym potencjale ekonomiczno-kulturowym – Śląska i Małopolski. Dzieli się na 10 części: Kościelec, Kąty, Borowiec, Osiedle Rospontowa, Osiedle Północ-Tysiąclecie, Osiedle Młodości (Południe), Stara Huta, Osiedle Śródmieście, Stella i Osiedle Niepodległości.

Nowe mieszkania w Chrzanowie 

Miasto jest atrakcyjnym miejscem do inwestowania. Zalicza się do Krakowskiego Okręgu Przemysłowego, a obecnie powstaje tu strefa inwestycyjna o powierzchni około 280 ha – w pobliżu autostrady A4.

W miejscowości swoje siedziby ma wiele krajowych i zagranicznych firm, m.in. z branży automotive, spożywczej, konstrukcyjno-budowlanej, chemicznej, elektroenergetycznej oraz metalurgicznej. Inwestorzy budują tutaj swoje magazyny, biura, linie produkcyjne czy centra badawczo-rozwojowe. Zapewniają zatrudnienie wielu mieszkańcom, w tym absolwentom lokalnych szkół wyższych.

Komunikacja w miejscowości

Chrzanów jest świetnie skomunikowany z dużymi miastami,  a zwłaszcza Katowicami, Krakowem, Rzeszowem oraz Wrocławiem, za sprawą autostrady A4 i drogi krajowej nr 79. Przez miasto przebiegają także drogi wojewódzkie – 933 i 781, którymi można dotrzeć samochodem m.in. do Pszczyny, Wodzisławia Śląskiego, Oświęcimia, Babic czy Andrychowa.

Mieszkańcy mogą również korzystać z linii kolejowych nr 93 i 133. Mają możliwość dotarcia pociągiem do Krakowa, Dąbrowy Górniczej, Wieliczki, Oświęcimia i Bohumina. W mieście znajdują się dwie stacje kolejowe – Chrzanów Śródmieście i Chrzanów. Kursują także autobusy miejskie i dalekobieżne w kierunku Katowic oraz Krakowa.

Mieszkania na sprzedaż w Chrzanowie

W ostatnich latach powstają liczne nowe mieszkania w Chrzanowie. Sporo inwestycji jest realizowanych zwłaszcza na Osiedlu Śródmieście i Południe. W ostatnim czasie budynki mieszkalne powstają m.in. w rejonach ulic Borowcowej, Śląskiej, Partyzantów, Kusocińskiego, Leśnej, Witosa, Lwowskiej i Botanicznej.

Mieszkania w Chrzanowie są znacznie tańsze niż w Krakowie, dlatego błyskawicznie znajdują nabywców. Ceny pozostają na stosunkowo stabilnym poziomie. Dominuje wielorodzinna zabudowa szeregowa, lecz Kościelec, Borowiec, Stara Huta i Kąty niezmiennie uchodzą za willowe części miasta. W lokalizacji można także zauważyć trendy związane z powstawaniem ekodzielnic oraz kupowaniem mieszkań z przeznaczeniem na wynajem.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Chrzanowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Chrzanowie

W Chrzanowie dostępnych jest 171 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Chrzanowie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 39 do 60 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 91 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 80 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Chrzanowie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Chrzanowie dostępne w sprzedaży kosztuje 351 000 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Chrzanowie wynosi 6 112 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Chrzanowie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Chrzanów - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Chrzanowie nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec IV kwartału 2023.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Chrzanowie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 19 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 138 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 14 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Chrzanowie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: