Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Czym zachwyca pomorskie miasto - Słupsk? 

Słupsk to jedno z bardziej rozpoznawalnych miast w województwie pomorskim. Zajmuje 43,15 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 90 tysięcy osób. Słupsk kojarzony jest szczególnie jako ośrodek turystyczny, natomiast w tym mieście dynamicznie rozwija się także rynek nieruchomości. Ze względu na atrakcyjne położenie i bliskość morza, co roku przyjeżdża tu wielu turystów. Szczególnie w okresie letnim wiele osób decyduje się na krótkoterminowy wynajem domu w Słupsku. Niewątpliwie także mieszkańcy Pomorza nie mają na co narzekać, gdyż mają dostęp do bogatej oferty kulturalno-sportowej, a także wielu punktów handlowo-usługowych. Warto wspomnieć również o tym, że miasto wciąż rozwija się i przyciąga coraz to liczniejsze grono inwestorów, szczególnie związanych z branżą turystyczną. Dzięki temu mieszkańcy mają dostęp do licznych udogodnień. Jak kształtuje się rynek nieruchomości w Słupsku?

Rynek nieruchomości w Słupsku

Rynek nieruchomości w mieście określany jest jako dynamiczny. W ostatnich kilku latach systematycznie wzrasta ilość nowych lokali z rynku pierwotnego. Ponadto warto wspomnieć, że do użytku zostały oddane zarówno nowe domy w Słupsku, jak i mieszkania na sprzedaż lub wynajem. Ponad połowa została przeznaczona na użytek własny, natomiast w ciągu dalszym dużą popularnością cieszą się nieruchomości na wynajem lub sprzedaż. Pozostałe lokale - deweloperzy w Słupsku od razu zdecydowali się wynająć, bądź sprzedać. Tak więc o wiele większą popularnością cieszą się nowe inwestycje z rynku pierwotnego - szczególnie przeznaczone pod wynajem. Dodatkowo do miasta przybywa również wiele osób w celach zarobkowych, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym. Zatem takie rozwiązanie zdecydowanie napędza słupski rynek nieruchomości. 

Nowe domy - Słupsk

Większość nowych domów w Słupsku usytuowanych jest w spokojnej i cichej lokalizacji w pobliżu Parku Krajobrazowego Doliny Słupi. Czym charakteryzują się nieruchomości na sprzedaż z rynku pierwotnego? Wyróżniane są domy szeregowe, które posiadają różnorodny metraż. Dodatkowo do dyspozycji przyszłych mieszkańców są przestronne ogrody a dla osób posiadających własny transport garaże. Nowe domy w Słupsku charakteryzują się przede wszystkim funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dbałością o detale. Inwestycje od dewelopera w Słupsku zyskują na popularności ze względu na atrakcyjne położenie. Lokalizacja, a także wyjątkowa architektura są niezwykłymi jego zaletami. Miasto zdecydowanie zachęca do odwiedzania, a także do zainwestowania w nieruchomości a w szczególności w nowe domy w Słupsku.

Pomorskie atrakcje 

Na terenie miasta znajduje się wiele ośrodków kulturalnych m.in. Muzeum Pomorza Środkowego, który posiada największą kolekcję prac Witkacego, a przy okazji można zwiedzić wiele zabytków z ciekawą historią. W pobliżu mieści się także siedziba Bałtyckiej Biblioteki Cyfrowej, w której mieszczą się w formie cyfrowej zbiory dotyczące całego regionu. Dzięki bliskości do morza, co roku do miasta zjeżdża się coraz więcej turystów, którzy pragną spędzić wakacje właśnie nad morzem. Warto wspomnieć również o tym, że nieopodal usytuowane są liczne kurorty nadmorskie. Dodatkowo turyści i mieszkańcy Słupska mają blisko także do Słowińskiego Parku Narodowego, który został wpisany na listę UNESCO. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego domu w Słupsku? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Słupsku

W Słupsku dostępnych jest 38 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Słupsku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 88 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (8 mieszkań).
 • 2-pokojowe (21 mieszkań).
 • 3-pokojowe (8 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Słupsku nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Słupsku kosztuje 191 012 zł.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: