+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania na sprzedaż Kalisz

70 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 320 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?

  Dopasuj liczbę pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
 • RiverSide
  4 kw. 2023
  RiverSide to apartamentowiec szyty na miarę XXI wieku. Nowoczesna bryła i najwyższa jakość wykonania idzie w parze z bliskością przyrody. Piękny zielony dziedziniec, wspaniałe widoki, a także bliskość tras rowerowych i szlaków turystycznych będą zachętą do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. RiverSide to oferta dla osób, które cenią miejskie życie, a jednocześnie chcą aktywnie

  RiverSide

  ul. Towarowa 2 , Kalisz(2 km od centrum)
  Firma Budowlana Antczak Marek
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Legionów 40
  Oferta archiwalna
  Wymarzona przestrzeń mieszkalna Inwestycja Cieślak-International Sp. z o.o. zakłada realizację dwóch budynków, przebudowę i zmianę sposobu użytkowania budynku mieszkalnego wielorodzinnego w celu jego przeznaczenia na funkcję handlowo-usługową oraz budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym. Jakość bez kompromisów Realizowany budynek mieszkalny wielorodzinny to obiekt

  Legionów 40

  od 6 200 zł/m2
  ul. Legionów 40 , Kalisz(0.9 km od centrum)
  Cieślak International Sp. z o.o.
 • Nowy Korczak
  Oferta archiwalna
  Nowy Korczak to nowy projekt mieszkaniowy kaliskiego dewelopera FB Antczak. Inwestycja docelowo dostarczy na kaliski rynek blisko 330 mieszkań. Jesienią 2015 roku rozpoczęto prace na placu budowy i realizację pierwszego budynku, którego zakończenie planowane jest na II kwartał 2017 roku. Osiedle Nowy Korczak to nowoczesny projekt odpowiadający na potrzeby mieszkańców Kalisza i okolic, którzy

  Nowy Korczak

  ul. Korczak , Kalisz(2.1 km od centrum)
  FB Antczak
image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Wiadomości na temat Kalisza:

Dogodnie zlokalizowane nowe mieszkania w Kaliszu

Kalisz to drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w województwie wielkopolskim. Jest uznawane za ważny ośrodek kulturalny, edukacyjny i biznesowy. Miasto dynamicznie się rozwija i inwestuje spore środki w modernizację oraz unowocześnianie lokalnej infrastruktury. Znajduje się w niedalekiej odległości od ważnych polskich aglomeracji – Wrocławia, Poznania i Łodzi. Przez miasto przebiegają trzy drogi wojewódzkie (nr 470, 450 i 442) oraz dwie drogi krajowe (nr 25 i nr 12). Mieszkańcy mogą korzystać z 25 linii autobusowych oraz licznych połączeń kolejowych.

Miasto dzieli się na 23 osiedla: Osiedle Asnyka, Osiedle Chmielnik, Osiedle Czaszki, Osiedle Dobro, Osiedle Dobrzec Południe, Osiedle Dobrzec Wschód, Osiedle Kaliniec, Osiedle Korczak, Osiedle Majków, Osiedle Ogrody, Osiedle Piskorzewie, Osiedle Piwonice, Osiedle Rajsków, Osiedle Rogatka, Osiedle Rypinek, Osiedle Szczypiorno, Osiedle Śródmieście I, Osiedle Śródmieście II, Osiedle Tyniec, Osiedle Widok, Osiedle Winiary, Osiedle Serbinów i Osiedle Zagorzynek.

Potencjał biznesowy lokalizacji

W Kaliszu swoje siedziby zakłada wiele przedsiębiorstw – od małych firm jednoosobowych, po duże międzynarodowe korporacje. Wśród wiodących branż znajduje się przemysł spożywczy, meblarski i lotniczy. Swoje siedziby w tej miejscowości mają również znane podmioty z sektora logistycznego, IT, elektromaszynowego, AGD, odzieżowego oraz nieruchomości przemysłowych. Firmy inwestują w tej lokalizacji m.in. ze względu na sporą powierzchnię terenów inwestycyjnych i prężnie działające ośrodki akademickie, które kształcą specjalistów z różnych branż, w tym nowoczesnych usług. Miasto należy do podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego. Inwestujące tutaj firmy mogą korzystać ze wsparcia Instytucji Otoczenia Biznesu.

Dlaczego warto mieszkać w Kaliszu?

Miejscowość ta jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania m.in. ze względu na sporą liczbę atrakcyjnych miejsc pracy, placówek zdrowotnych, klubów sportowych, a także przedszkoli, szkół podstawowych, średnich i wyższych. Chętnie wynajmują nowe mieszkania w Kaliszu studenci lokalnych uczelni oraz młodzi pracownicy, którzy nie mogą sobie jeszcze pozwolić na zakup nowego mieszkania w Kaliszu.

Sytuacja na pierwotnym rynku nieruchomości

W Kaliszu nowe mieszkania błyskawicznie znajdują nowych nabywców, a jednocześnie można zaobserwować ich sporą podaż na rynku pierwotnym. Dominują lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe w zabudowie wielorodzinnej, a średni metraż wynosi około 50-70 m2. Mieszkania są znacznie droższe niż średnia dla województwa wielkopolskiego, lecz tańsze w porównaniu do Poznania. Można zaobserwować dynamiczny wzrost cen.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Kaliszu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Kaliszu

W Kaliszu dostępnych jest 70 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Kaliszu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 29 do 123 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (12 mieszkań).
 • 2-pokojowe (29 mieszkań).
 • 3-pokojowe (28 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Kaliszu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: