+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Kalisz

87 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 350 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Tarasy Bernardyńskie
  3 kw. 2024
  Nad Kanałem Bernardyńskim, w miejscu dawnej tkalni Mullerów powstaje nowoczesne śródmiejskie osiedle. Historia miejsca znajdzie tu swoje wyraźne odbicie we wspólnym postindustrialnym stylistycznym mianowniku charakteryzującym architekturę całego założenia. Niezbywalnym atutem nowo powstającej miejskiej przestrzeni jest jej naturalna granica oparta na rzece i otwarcie osiedla na wiekową zieleń.

  Tarasy Bernardyńskie

  ul. Majkowska 13, Kalisz(2.8 km od centrum)
  Colian Developer
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Kalisz

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Legionów 40
  Oferta archiwalna
  Wymarzona przestrzeń mieszkalna Inwestycja Cieślak-International Sp. z o.o. zakłada realizację dwóch budynków, przebudowę i zmianę sposobu użytkowania budynku mieszkalnego wielorodzinnego w celu jego przeznaczenia na funkcję handlowo-usługową oraz budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym. Jakość bez kompromisów Realizowany budynek mieszkalny wielorodzinny to obiekt

  Legionów 40

  od 6 200 /m2
  ul. Legionów 40, Kalisz(0.9 km od centrum)
  Cieślak International Sp. z o.o.
 • Nowy Korczak
  Oferta archiwalna
  Nowy Korczak to nowy projekt mieszkaniowy kaliskiego dewelopera FB Antczak. Inwestycja docelowo dostarczy na kaliski rynek blisko 330 mieszkań. Jesienią 2015 roku rozpoczęto prace na placu budowy i realizację pierwszego budynku, którego zakończenie planowane jest na II kwartał 2017 roku. Osiedle Nowy Korczak to nowoczesny projekt odpowiadający na potrzeby mieszkańców Kalisza i okolic, którzy

  Nowy Korczak

  ul. Korczak, Kalisz(2.1 km od centrum)
  FB Antczak

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Dogodnie zlokalizowane nowe mieszkania w Kaliszu

Kalisz to drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w województwie wielkopolskim. Jest uznawane za ważny ośrodek kulturalny, edukacyjny i biznesowy. Miasto dynamicznie się rozwija i inwestuje spore środki w modernizację oraz unowocześnianie lokalnej infrastruktury. Znajduje się w niedalekiej odległości od ważnych polskich aglomeracji – Wrocławia, Poznania i Łodzi. Przez miasto przebiegają trzy drogi wojewódzkie (nr 470, 450 i 442) oraz dwie drogi krajowe (nr 25 i nr 12). Mieszkańcy mogą korzystać z 25 linii autobusowych oraz licznych połączeń kolejowych.

Miasto dzieli się na 23 osiedla: Osiedle Asnyka, Osiedle Chmielnik, Osiedle Czaszki, Osiedle Dobro, Osiedle Dobrzec Południe, Osiedle Dobrzec Wschód, Osiedle Kaliniec, Osiedle Korczak, Osiedle Majków, Osiedle Ogrody, Osiedle Piskorzewie, Osiedle Piwonice, Osiedle Rajsków, Osiedle Rogatka, Osiedle Rypinek, Osiedle Szczypiorno, Osiedle Śródmieście I, Osiedle Śródmieście II, Osiedle Tyniec, Osiedle Widok, Osiedle Winiary, Osiedle Serbinów i Osiedle Zagorzynek.

Potencjał biznesowy lokalizacji

W Kaliszu swoje siedziby zakłada wiele przedsiębiorstw – od małych firm jednoosobowych, po duże międzynarodowe korporacje. Wśród wiodących branż znajduje się przemysł spożywczy, meblarski i lotniczy. Swoje siedziby w tej miejscowości mają również znane podmioty z sektora logistycznego, IT, elektromaszynowego, AGD, odzieżowego oraz nieruchomości przemysłowych. Firmy inwestują w tej lokalizacji m.in. ze względu na sporą powierzchnię terenów inwestycyjnych i prężnie działające ośrodki akademickie, które kształcą specjalistów z różnych branż, w tym nowoczesnych usług. Miasto należy do podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego. Inwestujące tutaj firmy mogą korzystać ze wsparcia Instytucji Otoczenia Biznesu.

Dlaczego warto mieszkać w Kaliszu?

Miejscowość ta jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania m.in. ze względu na sporą liczbę atrakcyjnych miejsc pracy, placówek zdrowotnych, klubów sportowych, a także przedszkoli, szkół podstawowych, średnich i wyższych. Chętnie wynajmują nowe mieszkania w Kaliszu studenci lokalnych uczelni oraz młodzi pracownicy, którzy nie mogą sobie jeszcze pozwolić na zakup nowego mieszkania w Kaliszu.

Sytuacja na pierwotnym rynku nieruchomości

W Kaliszu nowe mieszkania błyskawicznie znajdują nowych nabywców, a jednocześnie można zaobserwować ich sporą podaż na rynku pierwotnym. Dominują lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe w zabudowie wielorodzinnej, a średni metraż wynosi około 50-70 m2. Mieszkania są znacznie droższe niż średnia dla województwa wielkopolskiego, lecz tańsze w porównaniu do Poznania. Można zaobserwować dynamiczny wzrost cen.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Kaliszu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Kaliszu

W Kaliszu dostępnych jest 87 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Kaliszu mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 35 do 92 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 33 lokale
 • mieszkania 3-pokojowe - 49 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 3 lokale
 • mieszkania 5-pokojowe i więcej - 2 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Kaliszu?

Najtańsze nowe mieszkanie w Kaliszu dostępne w sprzedaży kosztuje 350 892 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Kaliszu wynosi 7 350 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Kaliszu nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Kalisz - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Kaliszu nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec III kwartału 2024.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Kaliszu, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 12 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 69 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 6 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Kaliszu i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: