Murapol Jana Kazimierza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Kazimierza, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 71 ofert w najbliższej okolicy!

Murapol Jana Kazimierza

3 zdjęcia

Murapol Jana Kazimierza
Murapol Jana Kazimierza
Murapol Jana Kazimierza

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

"Mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych.

Mieszkania tańsze niż Najem.

O szczegóły zapytaj Doradcę Klienta Murapol S.A.

OSIEDLE W OTOCZENIU PARKÓW, SZEROKI WYBÓR METRAŻY MIESZKAŃ, OGRÓDKI I TARASY, GARAŻ DLA MIESZKAŃCÓW – POZNAJ NASZĄ INWESTYCJĘ MURAPOL JANA KAZIMIERZA

Standard, czyli nowoczesny budynek z ogródkami i garażem

Inwestycja Murapol Jana Kazimierza to VII-kondygnacyjny, nowoczesny budynek. Dla przyszłych mieszkańców powstaną w nim 152 mieszkania w najbardziej poszukiwanych metrażach: od 24 do 67 mkw. (kawalerki, mieszkania 2, 3-pokojowe oraz 4-pokojowe). Zaletą projektu jest możliwość dowolnej aranżacji wnętrz lokali. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w ogródki, na ostatniej kondygnacji w tarasy, natomiast na pozostałych piętrach w obszerne balkony. Dla wygody mieszkańców pod budynkiem znajdzie się garaż, a wjazd będzie możliwy przez automatycznie otwieraną bramę. W każdej klatce schodowej zaplanowano windy. Na parterze budynku zaprojektowano dwa lokale o charakterze usługowym o powierzchni 37 mkw.

Co zyskujesz, czyli przewaga nad konkurencją

Murapol Jana Kazimierza to doskonała oferta dla osób, które cenią sobie wygodę życia blisko centrum dużego miasta, a jednocześnie możliwość codziennego przebywania wśród przyrody. Inwestycja w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, bliskość miejsc pracy, rozrywki i usług to niewątpliwe zalety tej inwestycji. Wśród licznej zabudowy mieszkaniowej w tej części Warszawy Murapol Jana Kazimierza wyróżni się bogactwem roślinności i zieleni w otoczeniu budynku oraz zachowaniem maksymalnie dużej odległości od sąsiednich osiedli. Dzięki temu mieszkańcy zyskają poczucie prywatności, a sielski charakter otoczenia będzie sprzyjał prawdziwemu odpoczynkowi. "

Inwestycja Murapol Jana Kazimierza znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Murapol Jana Kazimierza została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Murapol Jana Kazimierza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Jana Kazimierza?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Jana Kazimierza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Murapol Jana Kazimierza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gizów 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Jana Kazimierza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Jana Kazimierza znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Medyczne Studium Zawodowe w odległości 120 m, Niepubliczne Przedszkole Zaczarowane Motylki w odległości 160 m, DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BIG LITTLE THINGS w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Jana Kazimierza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Medi Partner w odległości 60 m, Klinika okulistyczna - Dr Nowosielska w odległości 120 m, Klinika Marusza - Akademia rzeźbienia twarzy w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Jana Kazimierza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 70 m znajduje się Gruszka bez fartuszka, w odległości 80 m znajduje się Piekarnia Grzybki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Jana Kazimierza w odległości 200 m znajduje się Basen, w odległości 340 m znajduje się Fitness24seven, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.09.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: