+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Dębica

18 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 5 305 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Akademicka Park
  gotowe
  Zamieszkaj w najlepszej części Dębicy Akademicka Park składa się z dwóch etapów, gdzie do kupienia będzie 211 mieszkań bezczynszowch. Zadbaliśmy o części wspólne. Klatki schodowe, przestrzenie pomiędzy budynkami będą posiadały wysoki standard wykończenia a każdy z budynków będzie posiadał windę. Do sprzedaży trafią również miejsca parkingowe naziemne i podziemne (łącznie 211 miejsc). W trosce o

  Akademicka Park

  ul. Akademicka , Dębica(25.3 km od Tarnowa)
  BJM Investment Sp. z o.o.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Słoneczne
  Oferta archiwalna
  W sprzedaży mieszkania na Osiedlu Słoneczne w Dębicy . Inwestycja obejmuje dwa budynki mieszkalne wielorodzinne usytuowane przy ul. Piłsudskiego. W pierwszym etapie zaprojektowano budynek sześcio-kondygnacyjny oznaczony „A” z garażem podziemnym oraz windą z poziomu garażu. 29 mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych w metrażach od 36 m2 do 58 m2. Budynek jedno klatkowy. Do każdego mieszkania przynależy

  Osiedle Słoneczne

  ul. Piłsudskiego , Dębica(24.7 km od Tarnowa)
  SGL Deweloper
 • Osiedle Budzisz, Estate 4
  Oferta archiwalna
  Najwyższej jakości apartamenty z niezależnymi wejściami- jedyne takie w Dębicy. Gwarantuje najwyższą jakość i sprawdzony teren pod względem geologicznym- budujemy tylko w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach z materiałów najwyższej jakości. Budynki zostaną oddane do użytkowania w 2022r a każdy z nich zostanie objęty 3 letnią gwarancją! Na chwilę obecną 40% mieszkań już jest sprzedana. Budynki

  Osiedle Budzisz, Estate 4

  od 4 723 zł/m2
  ul. Kosynierów Racławickich 20 , Dębica(25.4 km od Tarnowa)
  TG Development

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Dębicy – bogata oferta nieruchomości

Dębica to miasto w województwie podkarpackim, które przeżywa prawdziwy boom budowlany. Świadczy o tym dynamiczny rozwój rynku pierwotnego nieruchomości mieszkalnych. Jakie lokale znajdują się w ofercie i co sprawia, że zakup nowego mieszkania w Dębicy jest dobrą inwestycją?

Licząca około 45-tysięcy mieszkańców Dębica jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, którego historia sięga czasów średniowiecza. Znajduje się tu zarówno zabytkowa architektura, tradycyjne osiedla mieszkalne, jak i nowe inwestycje budowane przez lokalnych i ogólnopolskich deweloperów. Szeroka gama ofert dedykowana jest dla klientów poszukujących własnego lokum, jak i inwestorów szukających sposobu na lokatę wolnego kapitału. Gdzie powstają nowe mieszkania i jakie lokale cieszą się największą popularnością.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Dębicy – gdzie powstają nowe inwestycje?

Dębica podzielona jest administracyjnie na 10 części. Są to Budzisz, Gawrzyłowa, Kawęczyn, Kępa, Koło Słonecznej, Kopaliny, Piaski, Poddęby, Wolica, Piaski i Skotnia. Nowe mieszkania w Dębicy powstają zarówno w bezpośrednio w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach, gdzie często można znaleźć większe metraże w atrakcyjnej cenie. Nowe inwestycje powstają m.in. w pobliżu ulicy Cmentarnej, Skowronków oraz Łąkowej. Stale rosnąca liczba inwestycji powoduje, że oferta jest zróżnicowana, dzięki czemu wszystkie osoby szukające własnego lokalu, znajdą tu coś dla siebie.

Do zakupu nieruchomości zachęcają korzystne ceny lokali i rozwojowy się charakter miasta. Ceny mieszkań na podkarpaciu należą do jednych z najniższych w Polsce. Dębica jest także znacznie tańsza niż będący stolicą województwa Rzeszów. Coraz większa ilość miejsc pracy oraz prowadzona przez urząd miasta polityka zrównoważonego rozwoju sprawia, że miasto zyskuje na znaczeniu, a nieruchomości stabilnie zwiększają swoją wartość.

Osiedla deweloperskie w Dębicy – jakie realizacje znajdują się w ofercie?

Nowe mieszkania na sprzedaż w Dębicy można podzielić na trzy kategorie. Większość z nich stanowią nisko kondygnacyjne budynki wielomieszkaniowe. Mieszkania najczęściej posiadają balkony lub niewielkie ogródki. Charakterystyczna jest zielona przestrzeń wspólna, miejsca parkingowe oraz ogrodzenie. Drugą grupę budynków stanowią wolnostojące apartamentowce z miejscami parkingowymi, które można znaleźć przede wszystkim w centrum miasta. Na obrzeżach Dębicy budowane są kameralne osiedla domów jednorodzinnych lub szeregowców z osobnymi mieszkaniami.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Dębicy na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Dębicy

W Dębicy dostępnych jest 18 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Dębicy mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 54 do 71 m², w tym:

 • mieszkania 3-pokojowe - 5 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 13 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Dębicy?

Najtańsze nowe mieszkanie w Dębicy dostępne w sprzedaży kosztuje 321 300 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Dębicy wynosi 5 305 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Dębicy nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Dębica - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Dębicy oddali do użytku 18 lokali mieszkalnych. 18 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 18 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 18 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Dębicy, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 2 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 16 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Dębicy i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: