Królewskie Tarasy etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bolesława Chrobrego, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Wieliczka, ul. Bolesława Chrobrego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 246 ofert w najbliższej okolicy!

Królewskie Tarasy etap I

5 zdjęć

Królewskie Tarasy etap I
Królewskie Tarasy etap I
Królewskie Tarasy etap I
Królewskie Tarasy etap I

Najbliższe inwestycje

 • Królewskie Tarasy

  Królewskie Tarasy

  Murapol S.A.

  Mieszkanie Wieliczka
  ul. Bolesława Chrobrego
  1.2 km od Krakowa
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 30-62 m2
  • Mieszkań: 134
  • Pokoje: 1-4
 • Różana 28
  od: 5 347 zł/m2

  Różana 28

  Paweł Mleko PM-Development

  Mieszkanie Wieliczka
  ul. Różana 28
  0.5 km od Krakowa
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 62-96 m2
  • Mieszkań: 64
  • Pokoje: 3-4
 • Różana 52

  Różana 52

  Aura Real Estate Sp. z o.o.

  Mieszkanie Wieliczka
  ul. Krakowska 36A
  0.1 km od Krakowa
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 105-109 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 5-6

Opis Inwestycji

Mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych.

Mieszkania tańsze niż Najem.

O szczegóły zapytaj Doradcę Klienta Murapol S.A.

Królewskie Tarasy to inwestycja obejmująca w I etapie budowy pięć budynków (każdy po 40 mieszkań). Pierwsze mieszkania zostaną oddane już we wrześniu 2012. Na ogrodzonym terenie oferujemy Państwu 200 mieszkań o powierzchniach od 34 do 58m2, z możliwością ich łączenia. Każde mieszkanie posiada balkon, a mieszkania na parterze dodatkowo przypisane na wyłączność duże zielone tarasy. Dla  klientów którzy zdecydują się na zakup mieszkań na ostatnim piętrze, istnieje możliwość adaptacji antresoli. O wysokim standardzie inwestycji świadczą m.in. windy cichobieżne, które pozwalają w komfortowy sposób komunikować się z poziomu garażu, oraz wysoki standard wykończenia części wspólnych.Budynki charakteryzują się klasyczną elegancją i funkcjonalnością, a proporcje i podziały kompozycyjne elewacji i architektury tworzą nastrój harmonii i beztroskiego wypoczynku. Zagospodarowanie terenu zawiera aranżacje niskiej zieleni przy ciągach pieszych, ogólnodostępne miejsca postojowe, ogrodzenie całego terenu, a także oświetlenie architektoniczne budynków i ciągów pieszo- jezdnych. Dodatkowo na terenie osiedla zbudujemy wedle potrzeb i decyzji mieszkańców sportowy obiekt, na którym Ty i Twoje dzieci zadbacie o formę.Bogata infrastruktura w okolicy gwarantuje pełne i szybkie zaspokajanie większości potrzeb mieszkańców. Lokalizacja inwestycji to także doskonałe połączenie komunikacyjne. Podróż do centrum Krakowa zajmuje zaledwie 15 minut. Bliskość autostrady A4 ułatwia szybką podróż do Rzeszowa lub Zakopanego, oraz transport na międzynarodowe lotnisko.

Inwestycja Królewskie Tarasy etap I znajduje się w Wieliczce, ul. Bolesława Chrobrego (1.2 km od Krakowa), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Królewskie Tarasy etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 200 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Królewskie Tarasy etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 200 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 25000 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Królewskie Tarasy etap I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Królewskie Tarasy etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Królewskie Tarasy etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krzyszkowice Kościół N/Ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Królewskie Tarasy etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Królewskie Tarasy etap I znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczno - Językowe "Puchatkowo" w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Wieliczce w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Królewskie Tarasy etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Solimed w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Królewskie Tarasy etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 430 m znajduje się Intermarché Super, w odległości 480 m znajduje się nic tu chwilowo nie ma.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Królewskie Tarasy etap I w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Wieliczanka, w odległości 450 m znajduje się Wieliczanka.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: