Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Nowe mieszkania – Jędrzejów z przystępnymi cenami

Jędrzejów to niewielka miejscowość w województwie świętokrzyskim oddalona zaledwie o 38 km od Kielc, a także o ok. 80 km od Krakowa i ok. 100 km od Częstochowy. Przez miasto  przebiega droga krajowa nr 7 prowadząca aż do przejścia granicznego ze Słowacją na południu i do Gdańska na północy. Dogodne położenie komunikacyjne sprawia, że mimo niewielkich rozmiarów Jędrzejów się rozwija, a wraz z nim rynek nieruchomości. Dowiedz się więcej o nowych mieszkaniach, które tu powstają.

Nowe mieszkania w Jędrzejowie – charakterystyka rynku nieruchomości

Jędrzejów słynie z tradycji warzenia piwa, ale znajduje się tutaj również kilka innych znaczących zakładów pracy. Jako lokalny ośrodek przemysłowy, usługowy i handlowy przyciąga wielu mieszkańców okolicznych mniejszych miejscowości. Wpływa to na wzrost zapotrzebowania na lokale mieszkalne.

Rynek nieruchomości w Jędrzejowie jest bardzo skromny. Centrum jest raczej niewielkie, a budynki mają maksymalnie kilka kondygnacji. Na obrzeżach miasta dominuje natomiast zabudowa jednorodzinna. Nowe inwestycje powstają tu rzadko i charakteryzują się dopasowaniem do dotychczasowej zabudowy.

Ceny mieszkań w Jędrzejowie – rynek pierwotny

Jędrzejów może zachęcać między innymi spokojem i powolnym tempem życia. Przyciąga także ze względu na znajdujące się tu zakłady pracy. Do zakupu nieruchomości w tej miejscowości najbardziej zachęcają jednak ceny. W dobie bardzo wysokich cen mieszkań, Jędrzejów pozytywnie się wyróżnia, oferując nabywcom znacznie szersze możliwości niż większe miasta. Nowe mieszkania w Jędrzejowie można kupić za kwoty zdecydowanie niższe niż średnia krajowa stawka za 1 m2 powierzchni. Sprawia to, że zakup własnej nieruchomości jest tu osiągalny dla wielu. Inwestorzy z większym budżetem mogą sobie za to pozwolić na więcej, wybierając bardziej komfortowe lokale.

W mieście można znaleźć zarówno skromne kawalerki, jak i popularne mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe, a także większe. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Nowe mieszkania w Jędrzejowie – dlaczego warto?

Dlaczego warto postawić na nowe mieszkanie w Jędrzejowie? Ponieważ jest to jedno z tańszych miast pod względem cen nieruchomości, a jednocześnie zapewnia ono ciekawe perspektywy i możliwości. Zakup mieszkania w Jędrzejowie może być zatem świetną inwestycją.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Jędrzejowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Jędrzejowie

Jędrzejów to miasto położone w województwie świętokrzyskim, nieopodal Nagłowic. Zajmuje 11 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 15 tysięcy osób. Jędrzejów leży w odległości 38 km od Kielc, 78 km od Krakowa i ok. 101 km od Częstochowy. Region ten słynie przede wszystkim z Muzeum im. Przypkowskich - to jedna z najważniejszych atrakcji turystycznych. Obiekt specjalizuje się głównie w prezentacji zegarów słonecznych i przyrządów astronomicznych. Miejsce powstało w oparciu o prywatną kolekcję lekarza z Jędrzejowa Feliksa Przypkowskiego, który gromadził zabytkowe zegary słoneczne, a także literaturę. W mieście znajduje się również Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa "Ciuchcia Expres Ponidzie", czyli wąskotorówka kursująca na trasie Jędrzejów - Umianowice-Pińczów. Całodzienna wycieczka umożliwia uczestnikom podziwianie wspaniałych krajobrazów. Na stacji w Umianowicach w drodze powrotnej do Jędrzejowa następuje przerwa w podróży. Jeśli chodzi o edukację, funkcjonuje tutaj kilka placówek edukacyjnych: przedszkola, szkoły podstawowe i zespół szkół.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: