Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Klimontowska, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Sosnowiec, ul. Klimontowska

Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5

13 zdjęć

Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5
Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5
Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5
Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

29 - 69/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

6

Budynki

5

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (118)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  Od 7232 zł/m2 mieszkania w Sosnowcu

  Skorzystaj z majowej promocji, która obejmuje mieszkania od 7232 zł/m2 w Murapol Apartamentach na Wzgórzu w Sosnowcu. Wybierz mieszkanie objęte promocją i zyskaj rabat, a w przypadku wybranych lokali miejsce postojowe w promocyjnej cenie.

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Stacja kolejowa - Dębowa Góra Zakopiańska - 586 m

Przystanek Tramwajowy - 592 m

Przystanek Autobusowy - 92 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki edukacyjne, 1 kawiarnia lub restauracja, 4 sklepy, 3 obiekty sportowe, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 665 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 118 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 29 do 69 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Apartamenty na Wzgórzu to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji Sosnowca. To najwyższy punkt miasta, z którego rozciąga się rozległy widok na całą okolicę – przy dobrej widoczności można stąd dostrzec nawet malownicze pasmo Beskidu Śląskiego. Zielone i przyjazne sąsiedztwo inwestycji w postaci jednorodzinnej zabudowy pozwala odetchnąć mieszkańcom oraz zaznać spokoju po powrocie z pracy czy szkoły.

Murapol Apartamenty na Wzgórzu to również optymalny wybór dla osób chcących korzystać z atrakcji kulturalnych i rozrywkowych miasta, bowiem dojazd do jego centrum zajmuje zaledwie 5 minut. W ramach inwestycji łącznie zaprojektowano 665 lokali mieszkalnych w pięciu 4- i 5-piętrowych budynkach wraz z setkami miejsc parkingowych w halach garażowych i na terenie inwestycji. Oferta obejmuje zarówno kawalerki, jak 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania.

Dlaczego warto zamieszkać w Murapol Apartamentach na Wzgórzu?

• Technologia Home Management System zastosowana w budynkach pozwala na korzystanie z urządzeń smart home, w tym zdalne zarządzanie temperaturą, oświetleniem i zaworami wody przy użyciu aplikacji.

• Mieszkania są wyposażone w pakiet antysmogowy chroniący przed zanieczyszczonym powietrzem, alergenami i owadami pochodzącymi z zewnątrz.

• Przestrzeń klatek schodowych została starannie zaplanowana, wykorzystując trwałe gresy o delikatnym i stonowanym wzorze, laminowane panele meblowe w naturalnym, złotym kolorze oraz ekskluzywny, wysokiej jakości tynk mozaikowy.

• W budynkach zastosowano oświetlenie LED części wspólnych, dzięki czemu wspólnota mieszkaniowa zaoszczędzi na rachunkach za prąd.

• Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą przestronne balkony wykonane w technologii Isokorb, zapobiegającej utracie ciepła z mieszkania i pozwalającej zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

• Mieszkania na parterze mają dodatkową powierzchnię w postaci zielonych ogródków oraz tarasów wybrukowanych kostką.

• Dla osób ekologicznie zmotoryzowanych zapewniono stację do ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe dla miłośników jednośladów.

• Teren osiedla zagospodarowany będzie starannie wyselekcjonowaną roślinnością i elementami małej architektury

• Deweloper pokryje koszty notarialne zawarcia umowy deweloperskiej, jeżeli zostanie ona zawiązana do 3 dni od podpisania umowy rezerwacyjnej.

Inwestycja Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5 znajduje się w Sosnowcu, ul. Klimontowska (4.3 km od centrum Sosnowca), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 665 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5 w sprzedaży jest 118 nowych mieszkań o powierzchni od 29 do 69 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż kilkaset publicznych jednostek działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wiele przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. stadionami i kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i kilka nieco mniejszych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5?

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Funkcjonują tu również autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma kilka stacji kolejowych. Znajduje się tu także lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 586 metrów od inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dębowa Góra Zakopiańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5 znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 20 w odległości 468 m, Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w odległości 780 m, Przedszkole nr 14 w odległości 986 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 152 m znajduje się Żabka, w odległości 548 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 898 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5 w odległości 506 m znajduje się boisko / kort, w odległości 801 m znajduje się boisko / kort, w odległości 891 m znajduje się Sosnowiecki Klub Karate.

Data publikacji: 03.04.2024
Data aktualizacji: 27.05.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Klimontowska 45, 41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023