Murapol Agosto

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. 6 Sierpnia, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. 6 Sierpnia

Murapol AgostoMurapol Agosto

9 zdjęć

Murapol Agosto
Murapol Agosto
Murapol Agosto
Murapol Agosto
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

28 - 88/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

7

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (339)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Dni Otwarte

  Jeszcze większy wybór mieszkań z ogródkami na Dniu Otwartym w Łodzi!

  Poznaj jeszcze więcej lokali z przestronnymi ogródkami objętych kwietniową promocją na Mieszkaniowym Dniu Otwartym w Łodzi. Przyjdź 20 kwietnia do biur sprzedaży przy ul. Zielonej 18 lub Wróblewskiego 21 i porozmawiaj z doradcami o aktualnej ofercie.

 • Promocja

  25 mieszkań z bonusami w Łodzi. Oszczędź nawet 139 tys. zł!

  Zamieszkaj lub zainwestuj w mieszkanie objęte kwietniową promocją w trzech atrakcyjnie zlokalizowanych inwestycjach Grupy Murapol. Odbierz m.in. miejsce postojowe i smart home w cenie promocyjnej. Wybierz mieszkanie z bonusami!

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Stacja kolejowa - Łódź Fabryczna - 1356 m

Przystanek Tramwajowy - 151 m

Przystanek Autobusowy - 193 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

27 placówek medycznych, 62 placówki edukacyjne, 175 kawiarni i restauracji, 117 sklepów, 26 obiektów sportowych, 35 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 16 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 429 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, ogródek, loggia

Komórki lokatorskie:

posiada (168)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (171 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (29 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 339 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 88 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Agosto to unikatowy projekt mieszkaniowy realizowany w wyjątkowym zarówno architektonicznie, jak i historycznie kwartale łódzkiego śródmieścia. Inwestycja sąsiaduje między innymi z jednym z najcenniejszych zabytków architektury secesyjnej na świecie – willą Leopolda Kindermanna, wewnątrz której kryje się obecnie miejska galeria sztuki.

Przemysłowa historia to nieodłączny element wielu łódzkich inwestycji, którego również nie zabrakło w przypadku Murapol Agosto. Ziemia ta na początku XX wieku należała do jednej z największych w owym czasie wytwórni mydła i kosmetyków Hugo Güttela oraz Józefa Wójtowicza. Fabryka znana była powszechnie pod nazwą Pixin czy też Pollena-Ewa, pod którą to firma funkcjonuje do dzisiaj.

Starannie zaprojektowane budynki z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, stonowanej kolorystyki oraz nowoczesnych zabiegów architektonicznych stanowią uzupełnienie pierzei ulicy Gdańskiej, w sposób harmonijny wpisując się w istniejącą tkankę miejską.

Nie sposób pominąć również powstającej nieopodal olbrzymiej inwestycji kolejowej. Przystanek „Łódź Śródmieście” będący częścią tzw. łódzkiego metra pozwoli przyszłym mieszkańcom Murapol Agosto w zaledwie kilka minut dotrzeć na wschód, jak i zachód miasta.

Stworzyliśmy to miejsce z myślą o osobach puszkujących ekscytujących wrażeń w centrum jednej z najprężniej rozwijających się metropolii w kraju. Kompaktowe oraz funkcjonalne układy 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych mieszkań przekonają do siebie zarówno rodziny z dziećmi, singli, seniorów, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją.

Zamieszkaj w Murapol Agosto i odkryj potencjał łódzkiego śródmieścia

Home Management System pozwoli mieszkańcom korzystać z urządzeń smart home w swoich mieszkaniach, w tym sterować temperaturą, zaworami wody czy elektrycznością za pomocą aplikacji mobilnej.

Pakiet antysmogowy jest w standardzie wszystkich mieszkań. Dzięki temu rozwiązaniu wnętrza są wolne od zanieczyszczeń powietrza, alergenów czy nawet owadów.

Na wysoki standard wykończenia części wspólnych składają się m.in. trwałe gresy, dekoracyjne panele meblowe o drewnianej fakturze czy elegancki tynk mozaikowy. W holach wejściowych zaprojektowano ponadto duże lustra oraz estetyczne skrzynki pocztowe.

Części wspólne są również wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED, które wpłynie na niższe koszty utrzymania budynków.

Wszystkie mieszkania dostępne na kondygnacjach parterowych otrzymują dodatkową plenerową przestrzeń w postaci tarasów wybrukowanych kostką z zielonymi ogródkami o powierzchni nawet 83 mkw.

Wszystkie lokale mieszkalne na piętrach będą posiadać nawet dwa przestronne balkony lub loggie. Do części mieszkań wyższych kondygnacjach będą również przynależeć tarasy o powierzchni nawet 49 mkw.

Duże i wysokie okna portfenetrowe zapewnią bardzo dobre nasłonecznienie mieszkań.

W inwestycji zapewniono Komórki lokatorskie i boksy garażowe.

Entuzjaści niskoemisyjnych środków transportu będą mieli dostęp do stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz stojaków rowerowych.

Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano na terenie inwestycji optymalną liczbę miejsc w podziemnych halach garażowych oraz ogólnodostępne miejsca postojowe zewnętrzne.

Na terenie zaprojektowano zielone nasadzenia, a dla najmłodszych lokatorów plac zabaw

Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego

Inwestycja Murapol Agosto znajduje się w Starym Polesiu, ul. 6 Sierpnia (1.1 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 429 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Agosto w sprzedaży jest 339 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 88 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (171 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (29 miejsc)

W inwestycji znajduje się 168 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Agosto?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Agosto mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1356 metrów od inwestycji Murapol Agosto znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Agosto znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Agosto znajdują się 62 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 54 Pod Topolą w odległości 93 m, przedszkole w odległości 130 m, przedszkole w odległości 191 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Agosto jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pracownia Protetyczna w odległości 147 m, Gabinet urologiczny Dr Marek Jeromin w odległości 190 m, Twój Optyk w odległości 237 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Agosto składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 193 m znajduje się Zdrowa Chatka, w odległości 204 m znajduje się Bajkowa, w odległości 229 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Agosto w odległości 236 m znajduje się WakeUp Fitness, w odległości 337 m znajduje się Instytut Krav Maga, w odległości 366 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.11.2023
Data aktualizacji: 18.04.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Zielona 18, 90-601 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: