Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Kolejowa
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE KOLEJOWA jest inwestycją przedsiębiorstwa RYMAROVSKIE DOMY POLSKA Sp. z o.o. zlokalizowaną w bardzo atrakcyjnym rejonie na granicy Konstantynowa Łódzkiego i Łodziw spokojnej okolicy domów jednorodzinnychTeren inwestycji obejmuje działkę przy ul. Kolejowej 2C , 2D i 2E w Konstantynowie Łódzkim.Obecnie trwa budowa 2 bloków D i E w sumie 48 mieszkań - III etap inwestycji.Budynki są czterokondygnacyjne (trzy piętra i parter).W II kwartale 2020r. oddany zostanie budynek D: mały, kameralny ,dwu-klatkowy, składający się z 16 mieszkań.Oferujemy mieszkania dwu i trzy pokojowe od 47,56 do 61,56 mkw . Istnieje możliwość przerobienia mieszkania dwupokojowego na trzypokojowe.Na parterze mieszkania z ogródkami o pow. 30-50mkw z wystawą od strony słonecznej.Niewątpliwym atutem inwestycji jest ilość miejsc parkingowych stanowiąca 150% ilości mieszkań, dodatkowo część miejsc będzie ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców a także ich gości.Zapewniamy zarówno miejsca parkingowe pod chmurką jak i miejsca garażowe w podziemiu budynków.Mieszkania dzięki rozwiązaniom budowlano-architektonicznym bardzo niedrogie w utrzymaniu. Czynsz w granicach 250-350zł.Zdjęcia przedstawiają wykończone i już oddane inwestycje z I i II etapu.

  Osiedle Kolejowa

  od 5 300 zł/m2
  ul. Kolejowa 2 , Konstantynów Łódzki(0.4 km od Łodzi)
  RYMAROVSKIE DOMY POLSKA SP. z.o.o

Mieszkania Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki to miasto wchodzące w skład aglomeracji łódzkiej, graniczące przy tym z Łodzią. Zajmuje powierzchnię ponad 27 km², a zamieszkuje je około 18 tys. mieszkańców. Konstantynów to znaczący ośrodek kultury, nie brakuje tu także obiektów sportowych oraz placówek oświaty. Zabudowa miasta rozciąga się wzdłuż głównej ulicy handlowej, którą przebiega zawieszona już linia tramwajowa Łódź - Lutomiersk.

Rynek pierwotny w Konstantynowie

Konstantynów Łódzki to nieduże miasto, ale chętnie wybierane przez osoby pracujące lub uczące się w pobliskiej Łodzi. W mieście przeważa niska zabudowa jednorodzinna i to właśnie na tego typu nieruchomościach skupiają się deweloperzy w Konstantynowie. Wśród nowych lokali mieszkalnych znajdziemy przede wszystkim bliźniaki oraz budynki szeregowe. Inwestycje są kameralne, nastawione na komfort i prywatność mieszkańców. Dogodności, na jakie mogą liczyć potencjalni klienci to między innymi miejsca garażowe i naziemne na wyłączność, przestronne ogródki i ogrodzony teren ogródka wraz ze wspólnym terenem zielonym czy placem zabaw dla najmłodszych. Mieszkania Konstantynów Łódzki to raczej przestronne nieruchomości - deweloperzy oferują lokale od 70 do nawet 120 metrów kwadratowych.2 Nowe inwestycje powstają głównie na terenach jeszcze niezagospodarowanych, na wschodzie miasta, przy granicy z Łodzią.

Mieszkania Konstantynów Łódzki - ceny

Ceny w tej lokalizacji to dla wielu osób bardzo atrakcyjna oferta. Mimo, że odległość od centrum łodzi to niecałe 10km, ceny nieruchomości w Konstantynowie są nawet 2-3 tysiące niższe, niż w tym mieście wojewódzkim. Jest to więc świetna okazja dla tych, którzy cenią sobie bliskość wszelkich urzędów, sklepów czy obiektów kulturalnych i sportowych, ale jednocześnie nie chcą mieszkać w centrum dużego miasta. Konstantynów Łódzki oferuje więc przystępną cenę za mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Konstantynowie Łódzkim na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Konstantynowie Łódzkim

W Konstantynowie Łódzkim dostępnych jest 12 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Konstantynowie Łódzkim nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Konstantynowie Łódzkim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 71 do 87 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 468 000 zł.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: