+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zatoka Tarasów
  Oferta archiwalna
  Zespół ośmiu nowoczesnych, bezczynszowych mieszkań położonych w Konstantynowie Łódzkim, blisko Retkinii (0,8 km od Łodzi) i 5 minut na pieszo do komunikacji miejskiej w Centrum Konstantynowa. Inwestycja znajduje się na zamkniętym terenie, co daje Państwu poczucie bezpieczeństwa i gwarancję swobody. To co wyróżnia Zatokę Tarasów, to przynależne do mieszkań na parterze ogródki oraz duże balkony i

  Zatoka Tarasów

  ul. Krótka , Konstantynów Łódzki(0.8 km od Łodzi)
  Am-Bud S.C.
 • Osiedle Kolejowa
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE KOLEJOWA jest inwestycją przedsiębiorstwa RYMAROVSKIE DOMY POLSKA Sp. z o.o. zlokalizowaną w bardzo atrakcyjnym rejonie na granicy Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych Teren inwestycji obejmuje działkę przy ul. Kolejowej 2C , 2D i 2E w Konstantynowie Łódzkim. Obecnie trwa budowa 2 bloków D i E w sumie 48 mieszkań - III etap inwestycji. Budynki są

  Osiedle Kolejowa

  od 5 300 /m2
  ul. Kolejowa 2 , Konstantynów Łódzki(0.4 km od Łodzi)
  RYMAROVSKIE DOMY POLSKA SP. z.o.o

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Mieszkania Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki to miasto wchodzące w skład aglomeracji łódzkiej, graniczące przy tym z Łodzią. Zajmuje powierzchnię ponad 27 km², a zamieszkuje je około 18 tys. mieszkańców. Konstantynów to znaczący ośrodek kultury, nie brakuje tu także obiektów sportowych oraz placówek oświaty. Zabudowa miasta rozciąga się wzdłuż głównej ulicy handlowej, którą przebiega zawieszona już linia tramwajowa Łódź - Lutomiersk.

Rynek pierwotny w Konstantynowie

Konstantynów Łódzki to nieduże miasto, ale chętnie wybierane przez osoby pracujące lub uczące się w pobliskiej Łodzi. W mieście przeważa niska zabudowa jednorodzinna i to właśnie na tego typu nieruchomościach skupiają się deweloperzy w Konstantynowie. Wśród nowych lokali mieszkalnych znajdziemy przede wszystkim bliźniaki oraz budynki szeregowe. Inwestycje są kameralne, nastawione na komfort i prywatność mieszkańców. Dogodności, na jakie mogą liczyć potencjalni klienci to między innymi miejsca garażowe i naziemne na wyłączność, przestronne ogródki i ogrodzony teren ogródka wraz ze wspólnym terenem zielonym czy placem zabaw dla najmłodszych. Mieszkania Konstantynów Łódzki to raczej przestronne nieruchomości - deweloperzy oferują lokale od 70 do nawet 120 metrów kwadratowych.2 Nowe inwestycje powstają głównie na terenach jeszcze niezagospodarowanych, na wschodzie miasta, przy granicy z Łodzią.

Mieszkania Konstantynów Łódzki - ceny

Ceny w tej lokalizacji to dla wielu osób bardzo atrakcyjna oferta. Mimo, że odległość od centrum łodzi to niecałe 10km, ceny nieruchomości w Konstantynowie są nawet 2-3 tysiące niższe, niż w tym mieście wojewódzkim. Jest to więc świetna okazja dla tych, którzy cenią sobie bliskość wszelkich urzędów, sklepów czy obiektów kulturalnych i sportowych, ale jednocześnie nie chcą mieszkać w centrum dużego miasta. Konstantynów Łódzki oferuje więc przystępną cenę za mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Konstantynowie Łódzkim na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: