Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Górnicza 5
  Oferta archiwalna
  Nasza kolejna już inwestycja w Lubinie, kompleks 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym zlokalizowanych przy ul. Górniczej 5. W budynkach znajdować się będą 84 mieszkania o różnej wielkości.Ze względu na lokalizację inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, jest to idealne miejsce do zamieszkania rodzin z dziećmi. W odległości 250m od granicy naszej działki zaczyna się Park Solidarności oraz tereny zielone w obrębie ul. Lotników, Konstytucji 3 Maja oraz al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Na ich terenie znajduje się wiele placów zabaw i boisk sportowych.Założenia projektowe zakładają budowę budynków w standardzie zbliżonym do naszej poprzedniej inwestycji w Lubinie – przy ul. Piłsudskiego. Zostaną one wyposażone w windy, każde mieszkanie będzie posiadało balkon lub taras. Na piętrach i półpiętrach znajdować się będą komórki lokatorskie.

  Górnicza 5

  od 3 950 zł/m2
  ul. Górnicza 5 , Lubin(0.1 km od centrum)
  Blockpol Developer Sp. z o.o.
 • Zielony Zaułek
  Oferta archiwalna
  Osiedle Zielony Zaułek to miejsce w którym zamieszkasz z przyjemnością. W cichej okolicy, w niedalekiej odległość od dwóch skwerów, w pobliżu parku wrocławskiego ze stawem krajobrazowym możesz odpocząć od zgiełku codzienności. Osiedle składać się będzie z dwóch 4 i 5-cio kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wyposażonych w windy z około 100 mieszkaniami różnej wielkości. W jednym z nich, w podziemiu, zlokalizowany będzie parking z garażami. Ponadto na osiedlu powstaną dwa mniejsze /2 i 3 kond./ budynki przeznaczone pod działalność usługową. Każde mieszkanie posiada niezależny kocioł gazowy, antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz okna wykonane z wysokiej jakości drewna. Wyposażenie obejmuje również instalacje elektryczną, telefoniczną, Internet, RTV – okablowanie plus osprzęt, instalacje domofonową z cyfrowym panelem przywoławczym oraz wiele innych elementów.BUDYNKI NA OSIEDLUOsiedle sładać się będzie z dwóch budynków mieszkalnych z około 100 mieszkaniami różnej wielkości oraz dwóch mniejszych budynków przeznaczonych pod działalność usługową. Budynek oznaczony jako “A” posiada 4 klatki które prowadzą do 68 mieszkań i podziemnych garaży. Mieszkania o różnej wielkości od 27-87m2 wykonane są w podwyższonym standardzie i posiadają przestronne balkony i tarasy.Budynek oznaczony jako “B” posiada 2 klatki które prowadzą do 36 mieszkań. Mieszkania o różnej wielkości od 27-87m2 wykonane są w podwyższonym standardzie i posiadają przestronne balkony i tarasy.Budynki oznaczony jako “C” i “D” przeznaczone pod działalność gospodarczą z lokalami usługowymi i biurowymi.SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE LOKALIZACJIOsiedle Zielony Zaułek powstaje w Lubinie przy ulicy Piłsudskiego. W niewielkiej odległości znajdują się punkty usługowe między innymi apteka i fryzjer. Osiedle położone jest w pobliżu centrum, do którego dojedziesz w 5 minut (ok 1,5 km). Wszystko to sprawia że nasza lokalizacja spełnia Twoje oczekiwania!

  Zielony Zaułek

  ul. Piłsudskiego , Lubin(3.3 km od centrum)
  Blockpol Developer Sp. z o.o.
 • Ogrody Kwiatowe–etap I
  Oferta archiwalna
  Osiedle “Ogrody Kwiatowe” – etap I to zespół pięciu nowoczesnych i komfortowych budynków położonych w doskonałej lokalizacji.Różnorodność mieszkań zaspokoi nawet najwyższe wymagania. “Ogrody Kwiatowe” – etap I to także interesująca propozycja dla tych, którzy poszukują lokali na prowadzenie działalności handlowo – usługowej.Inwestycja: Ogrody Kwiatowe – etap IZakres: 62 mieszkania, 7 lokali usługowychWielkość: pow. 30m2 – 104 m2Inwestor: Developer DEX Sp. z o.o.Realizacja: IV kwartał 2012/ I kwartał 2013Położenie:Osiedle Ogrody Kwiatowe usytuowane jest przy ulicy Kwiatowej, na terenie Lubina – jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic miasta. Niska zabudowa jednorodzinna w sąsiedztwie, bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.Atutem tej lokalizacji jest rozwinięta infrastruktura kulturalna, oświatowa i handlowa. W najbliższej okolicy znajdują się przedszkola, renomowane szkoły podstawowe i gimnazjalne.Usytuowane w bocznej, cichej uliczce budynki, wtopione w istniejącą architekturę gwarantują spokój przyszłym mieszkańcom. Lokalizacja ta pozwala oderwać się od miejskiego gwaru i gwarantuje ciszę i intymność. Jednocześnie nieduża odległość od ważnych szlaków komunikacyjnych oraz dostęp do komunikacji miejskiej pozwala w pełni korzystać z życia w wielkim mieście oraz zminimalizować czas przeznaczony na dojazdy.

  Ogrody Kwiatowe–etap I

  ul. Kwiatowa , Lubin(2.4 km od centrum)
  Developer DEX Sp. z o.o.
 • Inwestycja przy ul. Piłsudskiego
  Oferta archiwalna
  Wiosną 2013 roku BLOCKPOL zakończył budowę trzeciego etapu inwestycji na osiedlu Zielony Zaułek zlokalizowanym przy ul. Piłsudskiego w Lubinie. Osiedle położone jest zaledwie 1,5 km od centrum miasta, do którego dojechać można w 5 minut. Cicha okolica, w której pobliżu znajduje się park wrocławski ze stawem krajobrazowym oraz dwa zielone skwery.Niedaleko budynku mieszczą się punkty usługowe, a cała inwestycja sąsiaduje z niedawno wyremontowaną ulicą Piłsudskiego.Kameralne osiedle Zielony Zaułek składa się z trzech niskopiętrowych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie. Dotychczas zrealizowane w ramach osiedla budynki posiadają po 36 oraz 68 mieszkań wielkości od 27 do 87 m2. Najnowszą inwestycją na osiedlu jest budynek oferujący łącznie 38 mieszkań o metrażu od 27 do 82 m2, w którego podziemiu również zlokalizowano parkingi oraz garaże.Każde mieszkanie posiada przestronne balkony lub tarasy oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe i niezależny kocioł gazowy. Wyposażenie obejmuje także m.in. instalację elektryczną, telefoniczną, Internet, okablowanie plus sprzęt RTV oraz instalację domofonową z cyfrowym panelem przywoławczym.

  Inwestycja przy ul. Piłsudskiego

  ul. Piłsudskiego , Lubin(3.3 km od centrum)
  Blockpol Developer Sp. z o.o.

Czy warto zamieszkać w Lubinie?

 

Nie da się ukryć, że Dolny Śląsk to specyficzny region - z jednej strony centrum rozwoju przemysłu ciężkiego, a z drugiej niezwykle ciekawy obszar z bogatą historią. Zakładając, że chcielibyśmy się tu osiedlić, gdzie szukać nowego mieszkania? Lubin może być jedną z opcji do rozważenia. Jest to miasto położone na Wysoczyźnie Lubińskiej, nad Zimnicą. Wraz z Legnicą, Głogowem i Polkowicami tworzy Legnicko-Głogowski Okręg Miedziowy, centrum przemysłu miedziowego w Polsce, a zarazem jeden z największych ośrodków eksploatacji tej rudy na świecie. W mieście ma siedzibę KGHM Polska Miedź, jeden z najważniejszych producentów srebra rafinowanego na świecie – jest to firma która jeszcze w latach 60-tych sfinansowała większą część infrastruktury miasta. Pierwsze osiedla z nowymi mieszkaniami w Lubinie powstały pod koniec lat 50-tych, następnie w miarę rozwoju miasta, zagęszczała się też zabudowa mieszkaniowa. Jest to niewątpliwie region z potencjałem, co wykorzystują przedsiębiorcy, w tym deweloperzy.

 

Nowe mieszkania w Lubinie w dogodnej lokalizacji

Podobnie jak w przypadku większości miast przemysłowych, całość infrastruktury w Lubinie osadzona została wokół wydobycia miedzi, a nie odwrotnie. Powstająca zabudowa mieszkalna w naturalny skupiła się wokół centrum miasta, gdzie znajdują się jego ważniejsze punkty. Jednak zapas działek budowlanych powoli się kończy i zmusza to deweloperów do rozejrzenia się po terenach sąsiadujących z centrum. Osoby poszukujące nowego mieszkania w Lubinie nie powinny się tego obawiać, bo jest to miasto dobrze skomunikowane i przemieszczanie się w jego obrębie nie powinno sprawić problemu. Zresztą zamieszkanie z dala od centrum, w pobliżu terenów zielonych ma swoje zalety – pozwala odpocząć i zregenerować siły. Deweloperzy coraz bardziej zwracają uwagę na zapewnienie potencjalnym klientom komfortu nie tylko w samej inwestycji, ale również w jej otoczeniu. W obrębie osiedli często powstają kluczowe punkty handlowe i usługowe, które zapewniają spełnienie podstawowych potrzeb mieszkańców.

 

Czego oczekiwać w nowym mieszkaniu w Lubinie?

Zabudowa mieszkaniowa w Lubinie jest zróżnicowana. Składają się na nią zarówno niskie domki szeregowe, jak i osiedla wielokondygnacyjne. Bryły budynków są wykonane według nowoczesnych projektów – przyciągają wzrok estetyką i ciekawym designem. Jasna, nieinwazyjna kolorystyka elewacji działa odprężająco. Deweloperzy starają się wyposażać swoje osiedla w duże okna zapewniające odpowiednie doświetlenie wnętrz i balkony, które mogą służyć jako dodatkowa przestrzeń użytkowa. Nowe mieszkania w Lubinie mają różne metraże – nawet niewielkie lokale będą się cieszyć zainteresowaniem inwestorów nastawionych na wynajem. Duże rodziny mogą wybierać spomiędzy lokali dwu- i wielopokojowych. W przypadku wyższych budynków trzeba się będzie także zastanowić nad wyborem kondygnacji, co wpływa zarówno na komfort zamieszkania, jak i cenę. Większość projektów zakłada dużą funkcjonalność i ustawność pomieszczeń, tak aby stworzyć możliwość dowolnej aranżacji. Niektórzy deweloperzy dodatkowo oferują klientom usługi w zakresie profesjonalnego wykończenia nowego mieszkania - w Lubinie również warto poszukać takiej opcji.

 

Komunikacja w Lubinie jest bardzo zróżnicowana

Zmotoryzowani nabywcy nowych mieszkań w Lubinie ucieszą się z faktu, że w mieście krzyżują się ważne arterie komunikacyjne: droga ekspresowa nr 3, droga nr 36 oraz drogi wojewódzkie nr 323 i 335. Można się również wygodnie przemieszczać autobusami – w mieście funkcjonuje 21 połączeń. Na przystankach miejskich zatrzymują się dodatkowo przewoźnicy lokalni, zapewniający dojazd do Chocianowa, Legnicy, Polkowic, Ścinawy i Wrocławia. Mieszkańcy miasta mają także dostęp do lotniska. które realizuje odloty do sąsiednich krajów – jest ono położone ok. 3 km na północ od Lubina i jest własnością Aeroklubu Zagłębia Miedziowego. Dla tych którzy preferują transport rowerowy, przeznaczona jest dobrze rozbudowana sieć ścieżek rowerowych, łączących poszczególne osiedla i współtworzących turystyczne szlaki powiatu lubińskiego – Szlak Zielony i Czerwony. Infrastruktura rowerowa jest ważną częścią stref rekreacyjnych powstających przy nowoczesnych osiedlach – kupując nowe mieszkanie w Lubinie nie musimy martwić się problemami z dojazdem.

 

Dobry dostęp do kluczowych punktów w mieście

Kupując nowe mieszkanie w Lubinie możemy być spokojni o realizację potrzeb dnia codziennego. W mieście funkcjonują przedszkola, kilka szkół podstawowych i gimnazjów, a także licea, technika i szkoła wyższa w postaci Uczelni Jana Wyżykowskiego. Infrastrukturę handlowo-usługową zapewnia między innymi centrum Cuprum Arena, finalista konkursu European Shopping Center Award 2010. Lubin jest miastem promującym aktywność fizyczną, co przekłada się na zakładanie i rozbudowę ośrodków sportowych, jak na przykład Hala Widowiskowo-Sportowa RCS, stadiony piłkarskie i przyszkolne centra. Mieszkańcy mogą również skorzystać z Kielicha – najwyższej w Polsce wieży wspinaczkowej oraz Kręgielni, która jest jednym z najnowocześniejszych obiektów do kręgli klasycznych w kraju. Amatorzy jazdy konnej powinni wybrać się do stadniny w Krzeczynie Wielkim. Zainteresowani nowymi mieszkaniami w Lubinie będą mogli relaksować się w parkach miejskich, z których największe są Park Leśny i Park Wrocławski oraz spędzić czas kreatywnie w centrach kultury.

 

Za ile można kupić nowe mieszkanie w Lubinie?

Koszty mieszkań w miastach Zagłębia Miedziowego są w zasadzie porównywalne. Mimo to Lubin ze średnią ceną za mkw. na poziomie 3,8 tys zł. przedstawia się najkorzystniej. Statystycznie 3,9 tys. zł za mkw. zapłacimy w Legnicy, a w Głogowie średnia cena wyniesie już 4,3 tys. zł za mkw. W skali województwa dolnośląskiego nie są to wskaźniki imponujące – dla porównania średnia cena za mkw. we Wrocławiu przekracza 7 tys. zł. Poszukujący nowych mieszkań w Lubinie muszą jednak wziąć pod uwagę, że ostateczna cena może zależeć od wielu czynników. Szczególne znaczenie ma tu metraż i standard w jakim wykonano inwestycję. Zastosowane w budynkach energooszczędne rozwiązania mogą się w późniejszym czasie przełożyć na oszczędności w eksploatacji, ale ich zainstalowanie może podwyższyć cenę pierwotną mieszkania.

 

Zalety zamieszkania w Miedziowym Zagłębiu

Obszar Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego to ciekawy krajobraz, piękne widoki i miejsce gdzie można odnaleźć prawdziwe perełki architektoniczne. W samym powiecie lubińskim znajduje się około dwustu zabytków, a wśród nich pałace, dwory i obiekty przemysłowe. Można tu zobaczyć system miejskich murów obronnych z XIV w. oraz efektowny barokowy ratusz. Znaczną część powiatu lubińskiego zajmuje Odrzański Park Krajobrazowy, który tworzy dobrze zachowana dolina rzeki w otoczeniu lasów, bagien i wilgotnych łąk – jest to jedno z niewielu miejsc w Europie, gdzie można podziwiać prawdziwie dziką naturę.  Region ten idealnie łączy piękne pejzaże i nowocześnie rozwiniętą infrastrukturę. Aż 213 km szlaków turystycznych pozwala przemierzać okolice Lubina w poszukiwaniu wyjątkowych atrakcji przyrodniczych i historycznych.

Informacje o Lubinie

Lubin to miasto i gmina znajdująca się w województwie dolnośląskim. Jest siedzibą powiatu lubińskiego, gminy miejskiej i gminy wiejskiej Lubin. Leży w centrum Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. W Lubinie swoją siedzibę posiada KGHM Polska Miedź - jeden z czołowych producentów miedzi i srebra na świecie. Sektor wydobywczy, choć rozbudowany tutaj do ogromnych rozmiarów, nie jest jedyną działalnością gospodarczą w tym rejonie. Lubin jest miastem, w którym narodziła się telefonia "Dialog". Nazwa miasta pochodzi najprawdopodobniej od polskiego słowa "lubić" - określenia pozytywnej ludzkiej emocji "lubienia czegoś". Do ważniejszych wydarzeń historycznych odbywających się na ziemi lubińskiej należy zbrodnia lubińska (1982 r.). Podczas tego wydarzenia Milicja Obywatelska oraz ZOMO stłumiły demonstrację przeciwko stanowi wojennemu.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: