+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Augustów

5 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 9 853 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Villa Park- Etap I
  3 kw. 2024
  Villa Park APARTAMENTY w Augustowie Villa Park to nowoczesne i funkcjonalne budownictwo. Kuszące swoim smakiem i elegancją. Architektura zaprojektowana z myślą o potrzebach mieszkańców, a projekt realizowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zarówno wygląd kompleksu, jak i panująca tu atmosfera, doskonale współgrają z otaczającą Villa Park przyrodą pojezierza Augustowskiego. Etap I to

  Villa Park- Etap I

  od 6 900 zł/m2
  ul. Wypoczynkowa , Augustów(2 km od centrum)
  Racis Development Sp. z o.o.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty Białe Etap I
  Oferta archiwalna
  Niezwykłe miejsce, położone nad jeziorem Białym, jedyne takie miejsce w Augustowie. Spotkanie charakteru oraz indywidualności pełne pasji mogą się w pełni zrealizować właśnie tutaj. Jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy zainteresują się apartamentami w naszej inwestycji, to ludzie niezwyczajni, to ludzie ceniący komfort i spokój pełnej zieleni okolicy. Apartamenty Białe to nie osiedle kilku bloków

  Apartamenty Białe Etap I

  ul. Turystyczna , Augustów(1.1 km od centrum)
  Dardom
 • Apartamenty Białe Etap II
  Oferta archiwalna
  Niezwykłe miejsce, położone nad jeziorem Białym, jedyne takie miejsce w Augustowie. Spotkanie charakteru oraz indywidualności pełne pasji mogą się w pełni zrealizować właśnie tutaj. Jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy zainteresują się apartamentami w naszej inwestycji, to ludzie niezwyczajni, to ludzie ceniący komfort i spokój pełnej zieleni okolicy. Apartamenty Białe to nie osiedle kilku bloków

  Apartamenty Białe Etap II

  ul. Turystyczna , Augustów(1.1 km od centrum)
  Dardom
 • Apartamenty Marina Borki
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Marina Borki, inwestuj – zarabiaj – odpoczywaj Dlaczego warto zainwestować w apartament Marina Borki ? Komfort i nowoczesność • Modernistyczna architektura, idealnie wkomponowana w atrakcyjne otoczenie (las oraz jezioro) • Budynek gdzie priorytetem jest estetyka i dbałość o każdy detal. • Miejsca parkingowe na zewnątrz budynku. • Piękne prywatne ogrody na parterze, wpisane w

  Apartamenty Marina Borki

  ul. Nadrzeczna 147 , Augustów(3 km od centrum)
  Dardom

Nowe mieszkania w Augustowie – miejscowości uzdrowiskowej

Augustów to niewielka miejscowość w województwie podlaskim, licząca około 30 tysięcy mieszkańców. Słynie ze swoich walorów uzdrowiskowych i sporego potencjału turystycznego. Jest otoczona licznymi jeziorami oraz terenami Puszczy Augustowskiej. Ma status uzdrowiska klimatycznego. Dzieli się na trzy duże osiedla – Osiedle Uzdrowisko, Osiedle Zachód i Osiedle Wschód. Znajdują się tutaj również inne dzielnice i osiedla – Śródmieście, Silikaty, Limanowskiego (Baraki), Norwida, Południe, Bema (Koszary), Rynek Zygmunta Augusta, Wojska Polskiego, Przylesie, Ślepsk, Ogrody, Konopnickiej i Glinki. Nowe mieszkania w Augustowie w ostatnich latach zostały wybudowane m.in. przy ulicy Tytoniowej, Nadrzecznej, Wojska Polskiego, Turystycznej, Uroczej i Sitowia.

Główne szlaki komunikacyjne

Miasto jest dobrze skomunikowane z ważnymi ośrodkami regionu oraz województw ościennych. Dzieli je około 90 km od Białegostoku, 33 km od Suwałk, 45 km od Ełku i 250 km od Warszawy. W lokalizacji tej znajduje się Obwodnica Augustowa, odcinek drogi ekspresowej S61, a także drogi krajowe – DK61 w kierunku Warszawy, DK16 w kierunku Olsztyna i DK8 w kierunku Białegostoku. Przez miejscowość przebiega także linia kolejowa Sokółka-Suwałki oraz miejskie i dalekobieżne linie autobusowe, m.in. do Krakowa, Warszawy, Białegostoku, Wrocławia, Ełku, Łomży i Olsztyna.

Potencjał inwestycyjny lokalizacji

Augustów jest prężnie rozwijającym się miastem, które przyciąga wielu inwestorów. Mogą oni korzystać z terenów inwestycyjnych w ramach podstrefy Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Strefy Aktywności Gospodarczej w Augustowie. W miejscowości tej mają swoje siedziby firmy z wielu branż, m.in. jachtowej, meblowej, przemysłu maszyn rolniczych, obuwniczej, logistycznej, transportowej, turystycznej i tytoniowej. Atrakcyjne tereny pod inwestycje znajdują się zwłaszcza przy ulicy Turystycznej. Inwestorów zachęca atrakcyjna cena gruntów oraz bliskość rynków wschodnich.

Sytuacja na rynku augustowskich nowych mieszkań

Nowe mieszkania w Augustowie nie są budowane zbyt często, dlatego błyskawicznie znajdują nabywców. Sporym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza lokale na przedmieściu, które zapewniają dogodne warunki do wypoczynku. Są nimi zainteresowane zwłaszcza rodziny z dziećmi, seniorzy, pracownicy lokalnych firm oraz osoby inwestujący w wynajem mieszkań. Dominują 2-3 pokojowe lokale w zabudowie wielorodzinnej o metrażu około 50-60 m2. Ceny mieszkań w Augustowie są zbliżone do średniej dla województwa, lecz dynamicznie rosną.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Augustowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Augustowie

W Augustowie dostępnych jest 5 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Augustowie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 39 do 63 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 1 lokal
 • mieszkania 3-pokojowe - 4 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Augustowie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Augustowie dostępne w sprzedaży kosztuje 305 414 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Augustowie wynosi 9 853 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Augustowie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Augustów - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Augustowie nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec III kwartału 2024.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Augustowie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 2 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 3 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Augustowie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: