Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Piła

87 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 10 268 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Hotel Piła
  gotowe
  Arche Hotel Piła to nowoczesny hotel miejski. Zlokalizowany jest w Śródmieściu przy ul. Piłsudskiego 1 na Placu Pocztowym w strefie objętej ochroną konserwatorską średniowiecznych i nowożytnych nawarstwień kulturowych miasta Piły.W 5 kondygnacyjnym obiekcie znajduje się 158 pokoi, o powierzchni do 16 do 38m2 z czego 29 pokoi w standardzie 4*.Obiekt dysponuje największym w mieście centrum spotkań i wydarzeń z 6 salami o łącznej powierzchni 600 m2.Dzięki ściankom działowym sale możemy podzielić na 6 mniejszych o powierzchni od 75 do 240 m2.Restauracja mARCHEw wraz z Lobby Barem posiada miejsca dla 120 osób. Do hotelu przynależy parking na 45 miejsc.

  Hotel Piła

  Ul. Józefa Piłsudskiego 1 , Piła(1.5 km od centrum)
  Arche S.A.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Kossaka
  Oferta archiwalna
  Apartamenty w świetnej lokalizacji, taras lub ogródek, garaż lub parking podziemny, komórka.Blisko Parku na Wyspie. Budynek powstaje w otoczeniu terenów zielonych, w pobliżu dużych sklepów spożywczych (Lidl, Kaufland, Bricomarche) oraz supermarketów (JYSK, Media Expert). Okolica inwestycji przyjazna zarówno dla miłośników natury i tych którzy lubią kontakt z miastem!Najwyższej jakości materiały budowlane. Budynek będzie wykonany z najwyższej jakości materiałów. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne proponowane przez producentów materiałów budowlanych w celu zwiększenia oszczędności energii cieplnej. Izolacja budynku wykonana jest z użyciem styropianu grafitowego o grubości 15 cm; gdzie wartość współczynnika przenikania ciepła wynosi 0,032 W/(m·K). Okna i drzwi tarasowe wyposażone są w pakiet 3 szybowy i zamocowane w profilu PCV 6 komorowym,ogrzewanie z miasta.Dla każdego mieszkania przeznaczone jest miejsce parkingowe wewnątrz hali garażowej. Przewidziane są również komórki lokatorskie.Mieszkania mają obszerne zadaszone tarasy widokowe. Atutem lokalizacji z jednej strony jest szereg zalet wynikających z bliskości centrum miasta przy jednoczesnym umiejscowieniu inwestycji nieco “na uboczu”.

  Kossaka

  od 4 349 zł/m2
  ul. Kossaka , Piła(1.4 km od centrum)
  Sebtom Deweloper
 • Targowa - Równa seg. BC
  Oferta archiwalna

  Targowa - Równa seg. BC

  od 4 100 zł/m2
  ul. Równa , Piła(3.6 km od centrum)
  Termopil-Bud Sp. z o.o.
 • Inwestycja przy ulicy Kadetów
  Oferta archiwalna
  66 mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowe od 29 m2 do 100 m2 w tym mieszkania dwupoziomowe7 lokali usługowych od 30 do 60 m2garaże indywidualneBudynek z WINDAMIosiedle ZAMKNIĘTE z bramą elektryczną na pilota (parking zamknięty)oszczędny system grzewczy:- ogrzewanie z MEC z logotermami - najnizsze zużycie- budynek ocieplonykablówka, telefon, Internetbardzo spokojna okolicablisko centrumbudujemy z materiałów najwyższej jakości

  Inwestycja przy ulicy Kadetów

  ul. Kadetów , Piła(1.2 km od centrum)
  Abita Developer Sp. z o.o. Sp. k.

Nowe mieszkania – Piła z atrakcyjną cenowo ofertą

Piła to średniej wielkości miasto położone w północnej części województwa wielkopolskiego. Krzyżują się w nim dwie drogi krajowe – nr 10 i nr 11 – co zapewnia mu bardzo dobre połączenie komunikacyjne m.in. z Bydgoszczą, Poznaniem, Szczecinem, a także np. Berlinem. Jest to ważny lokalny ośrodek, a nieruchomości z rynku pierwotnego w Pile cieszą się rosnącą popularnością. Dowiedz się więcej.

Nowe mieszkania w Pile – specyfika rynku

Piła może się poszczycić bardzo dobrymi uwarunkowaniami do rozwoju biznesu i przemysłu. Przyciąga licznych inwestorów – także zagranicznych – co przekłada się na niską stopę bezrobocia i stosunkowo wysoki poziom wynagrodzeń, a także na popyt na lokale mieszkalne. Dlatego w Pile powstaje całkiem dużo nowych inwestycji.

Rynek pierwotny w Pile charakteryzuje się dynamicznym rozwojem. Nowe mieszkania są oddawane do użytku dość często. Powstają tu przede wszystkim liczące dziesiątki lub nawet setki lokali bloki, jednak ich wysokość rzadko przekracza pięć kondygnacji naziemnych. Architektura często nawiązuje do tradycji poprzez dwuspadowe dachy i odpowiednio dobierane materiały wykończeniowe. Nie brakuje tu jednak również nowocześniejszych inwestycji czerpiących z najlepszego designu.

Nowe mieszkania w Pile – gdzie ich szukać?

Mieszkania deweloperskie powstają w różnych częściach miasta. W centrum dostępność wolnych działek budowlanych jest mocno ograniczona, dlatego Piła rozrasta się terytorialnie, przede wszystkim wzdłuż rzeki Gwdy. Najwięcej inwestycji jest realizowanych w północnej i wschodniej części miasta, skąd można w razie potrzeby szybko dojechać do centrum, a także wyruszyć w trasę jedną z dróg krajowych.

Ceny mieszkań w Pile – rynek pierwotny

Ceny mieszkań w pile rosną, ponieważ zainteresowanie nimi jest duże. Nadal jednak utrzymują się na relatywnie niskim poziomie, szczególnie w porównaniu z cenami obowiązującymi w miastach wojewódzkich. Średnia cena za 1 m2 powierzchni użytkowej mieszkania w Pile jest nieco wyższa od średniej krajowej. Można jednak znaleźć tutaj również znacznie atrakcyjniejsze pod względem cen lokale. Warto przyglądać się w tym celu mniej kameralnym inwestycjom oraz nieruchomościom oddalonym od centrum miasta. Warto również pamiętać, że cena za 1 m2 zwykle jest tym niższa, im większy metraż ma dane mieszkanie.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Pile na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Pile

W Pile dostępnych jest 87 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Pile mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 15 do 38 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (87 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Pile nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Pile kosztuje 148 126 zł.

Oferty w Pile

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: