Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania Świdnica - 58 ofert w 3 inwestycjach

 • Park Sikorskiego

  Nowe mieszkania na sprzedaż świdnicki, Świdnica, ul. Kanonierska 23 (1.1 km od centrum Świdnicy)
  Ceny od: 5 350/m2
  Park Sikorskiego
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 33 - 78 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  ANS Nieruchomości Świdnica
 • Park Zawiszów 3

  Nowe mieszkania na sprzedaż świdnicki, Świdnica, ul. Bolesława Krzywoustego (1.6 km od centrum Świdnicy)
  Park Zawiszów 3
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 64 - 92 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  IgnerHome
 • Vivant Home

  Nowe mieszkania na sprzedaż świdnicki, Świdnica, ul. Hetmańska (0.7 km od centrum Świdnicy)
  Vivant Home
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 39 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  IgnerHome
 • Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

  Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Park Zawiszów

  Nowe mieszkania na sprzedaż świdnicki, Świdnica, ul. Bolesława Krzywoustego (1.6 km od centrum Świdnicy)
  Archiwalna
  Park Zawiszów

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  IgnerHome
 • Atrium Park

  Nowe mieszkania na sprzedaż świdnicki, Świdnica, ul. Kręta 5 (0.5 km od centrum Świdnicy)
  Archiwalna
  Atrium Park

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Atrium Park KTC Development Sp. z o.o. Sp. k.

Świdnica budzi coraz większe zainteresowanie? 

Świdnica położona jest w województwie dolnośląskim. Leży nad rzeką Bystrzycą. Powierzchnia miasta wynosi 22 km2 i zamieszkuje ją ok. 56 tysięcy osób. Występuje tu podział na osiedla m.in: Stare Miasto, Kolonia, Piastów, Kraszowice. Coraz chętniej mieszkańcy z innych miast i okolic przeprowadzają się właśnie tutaj. Nowe mieszkania w Świdnicy cieszą dużym zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na atrakcyjne ceny oraz udogodnienia w postaci licznych obiektów sportowych, kulturalnych oraz wielu ciekawych atrakcji. Jak wygląda rynek nieruchomości w tej miejscowości? 

 

Świdnica - ciekawa lokalizacja

Województwo dolnośląskie należy do jednego z najciekawszych i najbardziej zróżnicowanych regionów w Polsce. Miasto leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich, co sprawia, że jest to świetna okolica dla osób, które lubią podróże górskie i nie tylko. Mieszkania na sprzedaż w Świdnicy znajdują się w otoczeniu licznych parków. W pobliżu znajduje się m.in. Park Saperów, Park Ułanów, Park Centralny oraz Park Sikorskiego. Do najbardziej popularnych należy Park Młodzieżowy, który dysponuje największą liczbą pomników przyrody. Znajduje się tam 12 drzew objętych ochroną. Do jednych z ciekawszych miejsc na mapie Świdnicy należy rynek oraz zabytkowe renesansowe i gotyckie kamienice. Mieszkania na sprzedaż zlokalizowane są w pobliżu Wieży Ratuszowej, która jednocześnie stanowi punkt widokowy, z którego zarówno mieszkańcy, jak i turyści mają okazję podziwiać panoramę miasta. Oprócz tego, inwestycje w Świdnicy usytuowane są nieopodal licznych punktów handlowo-usługowych oraz opieki zdrowotnej. Warto wspomnieć, że obszar miasta Świdnicy stanowi węzeł dróg wojewódzkich i krajowych. Znajdują się tutaj m.in. droga krajowa nr 35, droga wojewódzka nr 382,oraz droga wojewódzka nr 379. Ponadto miasto położone jest w niewielkiej odległości od autostrady A4.  

Nowe mieszkania w Świdnicy 

Mieszkania na sprzedaż w Świdnicy zaprojektowane są z dbałością o najmniejszy detal. Położone są w pobliżu licznych terenów zielonych z relaksującym widokiem na panoramę. Nowe mieszkania to zazwyczaj nieruchomości usytuowane w kameralnej okolicy, składające się z 3-4 budynków. Na przyszłych nabywców czeka bogata oferta przekroju mieszkań - od kawalerek do przestronnych 3-, a nawet 4 -pokojowych lokali. Wszystkie nieruchomości z rynku pierwotnego posiadają balkony, a te znajdujące się na parterze - tarasy oraz prywatne ogródki. Dodatkowo zawierają garaże podziemne oraz miejsca postojowe. Większość nowych inwestycji oferuje także komórki lokatorskie. Architekci użyli materiałów o podwyższonym standardzie, tak, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowych mieszkań w Świdnicy? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Znajdziemy dla Ciebie
Zamknij