Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Jelenia Góra

Znaleziono 2 oferty w 1 inwestycji
map

Zobacz na mapie

 • W Sercu Uzdrowiska

  W Sercu Uzdrowiska

  REGESS Sp. z o.o.

  Mieszkanie Jelenia Góra
  ul. Cieplicka 72a
  5.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 126-133 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 3-5
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Jeleniej Góry:

Jelenia Góra - zamieszkaj w Karkonoszach

Jelenia Góra to perła wśród miast położonych w Karkonoszach. Zewsząd otoczone licznymi pasmami górskimi, lasami i rzekami, co roku przyciąga tysiące turystów zarówno z Polski, jak i zagranicy, szczególnie z Czech, Niemiec i Słowacji. Jelenia Góra zaraz po Wrocławiu to najpopularniejsze miejsce w województwie dolnośląskim. Z racji bardzo szybkiego rozwoju, opartego przede wszystkim na turystyce, wiele osób kupuje tu mieszkania. Jelenia Góra słynie z gościnności i ogromnej ilości lokali prywatnych lokali przystosowanych pod wynajem. Wiele osób utrzymuje się właśnie z najmu w sezonie wakacyjnym i zimowym, w związku z czym nie dziwi coraz większa ilość nowych osiedli.

Nowe mieszkania w Jeleniej Górze 

Deweloperzy budujący w mieście stawiają przede wszystkim na komfort przyszłych mieszkańców - nowe mieszkania w Jelenie Górze znajdują się na zamkniętych i monitorowanych osiedlach. Największą popularnością w mieście cieszą się lokale dwu i trzypokojowe - takich mieszkań jest najwięcej w ofertach lokalnych inwestorów. 

Co warte podkreślenia, nowo wybudowane osiedla są kameralne i w większości przypadków niskokondygnacyjne, z maksymalnie 5 piętrami łącznie z parterem. Zdecydowanym wyróżnikiem nowych mieszkań w Jeleniej Górze są bardzo dobrze zaaranżowane części wspólne budynków, dzięki którym mieszkańcy mogą integrować się i spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Standardem są windy, miejsca postojowe w garażach podziemnych, wyposażone place zabaw dla dzieci w róznym wieku, komórki lokatorskie i niekiedy wózkarnie czy rowerownie. 

Zabudowa Jeleniej Góry 

Zabudowa miasta to w głównej mierze budynki wielorodzinne, niskokondygnacyjne i utrzymane w jasnej kolorystyce, choć oczywiście zdarzają się wyjątki. Wiele z nowych inwestycji deweloperskich w Jeleniej Górze przypomina wyglądem nowoczesne domy wielorodzinne. Często na jednym piętrze znajduje się tylko jedno mieszkanie, co warto wziąć pod uwagę, jeśli potencjalnemu właścicielowi zależy na dużej powierzchni i niewielkiej liczbie osób mieszkających w budynku.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Jeleniej Górze na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Jeleniej Górze

W Jeleniej Górze dostępne są 2 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Jeleniej Górze mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 126 do 133 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Jeleniej Górze nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: