+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Ruda Śląska

7 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 240 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Konfigurator mieszkania
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Panorama Park&Resort - Apartamentowce C i D
  gotowe

  Panorama Park&Resort - Apartamentowce C i D

  od 7 900 /m2
  ul. Chryzantem , Ruda Śląska(5.6 km od centrum)
  Fabryka Przestrzeni Inwestycje
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Ruda Śląska

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Ogrodowe etap IV
  Oferta archiwalna
  Osiedle Ogrodowe to luksusowe mieszkania w niskiej zabudowie, zlokalizowane w Świętochłowicach przy ul. Chrobrego. Składać się będzie z jednopiętrowych budynków wielorodzinnych w zabudowie szeregowej. Mieszkania o metrażu ok 57m2 i ok. 70 m2, zlokalizowane są na parterze i na pierwszym piętrze, każde z oddzielnym wejściem. Dla każdego lokalu zaprojektowane jest miejsce postojowe obok budynków, a

  Osiedle Ogrodowe etap IV

  od 4 850 /m2
  ul. Chrobrego , Świętochłowice(7 km od centrum)
  Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k.
 • Apartamenty Szafirowa
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Szafirowa. Lokalizacja. Katowice Panewniki, ul. Szafirowa. Nieruchomość położona jest około 100 metrów od lasu, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i niskich budynków wielorodzinnych. Przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w odległości kilkudziesięciu metrów. Dojazd samochodem do centrum Katowic, zajmuje około 15 minut. W bezpośredniej bliskości znajdują się dwa przedszkola.

  Apartamenty Szafirowa

  od 7 200 /m2
  ul. Szafirowa , Zespół Dzielnic Zachodnich, Katowice(6 km od centrum)
  Ikaro
 • Czempiela
  Oferta archiwalna
  Osiedla składa się z dwóch 9 piętrowych budynków. Pierwszy (dwuklatkowy) zawiera 76 a drugi (jednoklatkowy) 49 mieszkań o powierzchni od 44 m2 do 87 m2. W każdej klatce jest jedna nowoczesna winda. Do każdego mieszkania przyporządowana jest komórka lokatorska oraz przypada 1,5 miejsca parkingowego na samochód. Ostatnie trzy piętra posiadają loggie. Istnieje możliwość wykończenia "pod klucz".

  Czempiela

  od 4 889 /m2
  ul.Czempiela 50a-50c , Chorzów(3.6 km od centrum)
  Dombud S.A.
 • Osiedle Ogrodowe
  Oferta archiwalna
  Mieszkanie o powierzchni ok 57m2 usytuowane na piętrze. Składa się z przestronnej kuchni połączonej z salonem, łazienki oraz dwóch niezależnych pokoi. Balkon usytuowany od południowo - wschodniej strony, natomiast wejście do mieszkania oraz ogród, od zachodnio - północnej strony. - mieszkanie 3-pokojowe - duży balkon z wyjściem z salonu - I piętro - ogródek na parterze - miejsce parkingowe -

  Osiedle Ogrodowe

  ul. Chrobrego , Świętochłowice(0.1 km od Rudy Śląskiej)
  Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k.
 • Ruda Śląska - mieszkania
  Oferta archiwalna
  Nowe osiedle mieszkaniowe realizowane w Rudzie Śląskiej w rejonie ulic Czempiela i Kędzierzyńskiej, składające się z trzech budynków mieszkalnych (102 mieszkania o powierzchniach od 45,71m2 do 68,89m2). Budynki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska, a w każdym budynku znajduje się winda. Istnieje możliwość

  Ruda Śląska - mieszkania

  ul. Czempiela/Kędzierzyńska , Ruda Śląska(0.1 km od centrum)
  Dombud S.A.
 • Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle jest kontynuacją I etapu budowy przy ul.Brańskiego w Rudzie Śląskiej. Będzie się składało z 5 dwuklatkowych, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Powierzchnia mieszkań zawiera się w granicach od 41,43 ( 2 pokoje) do 75,93m2 (4 pokoje). Cena waha się w granicach od 3455zł/m2 do

  Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II

  od 3 548 /m2
  ul. Brańskiego , Ruda Śląska(5.6 km od centrum)
  Dombud S.A.
 • Inwestycja przy ul. Brańskiego
  Oferta archiwalna
  Docelowo nowobudowane osiedle mieszkaniowe będzie się składało z 6 budynków wielorodzinnych trzykondygnacyjnych - łącznie 144 mieszknia. Obecnie - w I etapie budowy, ofeujemy 24 mieszkania o powierzchni od 45,17m2 (dwa pokoje) do 64,78m2 (trzy pokoje).Mieszkania spełniają wymogi rządowego programu "Mieszkanie dla młodych". Atutem inwestycji jest jej bardzo dobra, przyjazna dla mieszkańców

  Inwestycja przy ul. Brańskiego

  ul. Brańskiego , Ruda Śląska(5.5 km od centrum)
  Dombud S.A.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Rudy Śląskiej:

Nowe mieszkania – Ruda Śląska z wieloma ciekawymi inwestycjami

Ruda Śląska to miasto znajdujące się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, przez które przebiega autostrada A4. Doskonale położone i skomunikowane stwarza znakomite warunki do rozwoju biznesu, przemysłu, handlu czy usług. Rozbudowana infrastruktura i prężnie działająca gospodarka przyciągają do Rudy Śląskiej coraz więcej osób, co napędza popyt na nieruchomości. Dowiedz się więcej o nowych mieszkaniach w tym mieście.

Mieszkania w Rudzie Śląskiej – rynek pierwotny

Rynek mieszkaniowy w Rudzie Śląskiej działa dość prężnie. Każdego roku oddaje się tu do użytku nowe inwestycje. Działają tu różne biura deweloperskie, które konkurują o klienta, starając się oferować najatrakcyjniejsze lokale w możliwie najlepszych cenach. Podobnie jak w całym Górnośląskim Okręgu Przemysłowym zapotrzebowanie na mieszkania w Rudzie Śląskiej jest nieustannie wysokie. Dlatego też najatrakcyjniejsze lokale zwykle sprzedają się bardzo szybko.

Nowe inwestycje są realizowane w różnych rejonach Rudy Śląskiej. Miasto dość intensywnie rozwija się w kierunku południowym, gdzie dostępność wolnych działek jest największa. Nowe mieszkania powstają także w kierunku Świętochłowic i Chorzowa. Dzięki granice pomiędzy poszczególnymi miejscowościami zacierają się jeszcze bardziej.

Bogata oferta nowych mieszkań w Rudzie Śląskiej

Oferta nowych mieszkań w Rudzie Śląskiej jest dość zróżnicowana. Lokale są dostosowane do rozmaitych potrzeb. To zarówno kawalerki, jak i przestronne apartamenty o powierzchniach przekraczających nawet 100 m2. Najwięcej jest jednak najpopularniejszych mieszkań 2-pokojowych i 3-pokojowych.

Powstające tu inwestycje to raczej kameralne, nowoczesne budynki zapewniające wysoki standard życia. Deweloperzy chętnie budują jednak również osiedla domów jednorodzinnych (najczęściej w zabudowie szeregowej) w spokojniejszych rejonach miasta. Zgodnie z oczekiwaniami nabywców do lokali przynależą balkony, tarasy lub ogródki, miejsca parkingowe, a często także komórki lokatorskie. W wyższych budynkach obowiązkowo znajdują się także windy, a tereny wspólne są starannie zaprojektowane.

Ile kosztują mieszkania w Rudzie Śląskiej?

Ceny nowych mieszkań w Rudzie Śląskiej można z powodzeniem zaliczyć do atrakcyjnych. Przeciętny koszt 1 m2 powierzchni użytkowej jest jedynie nieznacznie wyższy od wartości średniej krajowej. W zależności od lokalizacji i standardu można jednak znaleźć równie dużo tańsze nieruchomości. W poszukiwaniu okazji, warto rozważyć zakup mieszkania na obrzeżach miasta. Dobrym pomysłem jest także korzystanie z promocji dewelopera organizowanych zwykle na początku i na końcu procesu sprzedaży.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Rudzie Śląskiej na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Rudzie Śląskiej

W Rudzie Śląskiej dostępnych jest 7 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Rudzie Śląskiej mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 61 do 95 m², w tym:

 • mieszkania 3-pokojowe - 2 lokale
 • mieszkania 4-pokojowe - 5 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej?

Najtańsze nowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej dostępne w sprzedaży kosztuje 480 636 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Rudzie Śląskiej wynosi 7 240 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Rudzie Śląskiej nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Ruda Śląska - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Rudzie Śląskiej oddali do użytku 7 lokali mieszkalnych. 7 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 7 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 7 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Rudzie Śląskiej, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 2 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 2 lokale
 • mieszkania na niskich piętrach - 5 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Rudzie Śląskiej i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: