Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Ogrodowe etap IV
  Oferta archiwalna
  Osiedle Ogrodowe to luksusowe mieszkania w niskiej zabudowie, zlokalizowane w Świętochłowicach przy ul. Chrobrego.Składać się będzie z jednopiętrowych budynków wielorodzinnych w zabudowie szeregowej. Mieszkania o metrażu ok 57m2 i ok. 70 m2, zlokalizowane są na parterze i na pierwszym piętrze, każde z oddzielnym wejściem. Dla każdego lokalu zaprojektowane jest miejsce postojowe obok budynków, a dodatkowym atutem są zlokalizowane w pobliżu garaże.Nowe mieszkanie cechuje wysoki standard wykończenia oraz oryginalna architektura. Bardzo dużą wagę przyłożyliśmy do funkcjonalności mieszkań, dzięki czemu wykorzystany jest każdy metr powierzchni.Tym co wyróżnia Osiedle Ogrodowe jest zielona przestrzeń znajdująca się dookoła budynków. Każde mieszkanie posiada swój ogród, a teren znajdujący się pomiędzy budynkami wypełnia bujna zieleń.Duże balkony i ogrody na parterze sprawiają, że otaczająca zieleń staje się częścią aranżacji mieszkań.Osiedle Ogrodowe to nowoczesne, klimatyczne miejsce, zaprojektowane w prostej formie współgrającej z naturalnym środowiskiem. Dzięki czemu mieszkańcy otrzymają poczucie wyjątkowego komfortu oraz przyjemność codziennego funkcjonowania.

  Osiedle Ogrodowe etap IV

  od 4 850 zł/m2
  ul. Chrobrego , Świętochłowice(7 km od centrum)
  Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k.
 • Apartamenty Szafirowa
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Szafirowa.Lokalizacja. Katowice Panewniki, ul. Szafirowa. Nieruchomość położona jest około 100 metrów od lasu, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i niskich budynków wielorodzinnych. Przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w odległości kilkudziesięciu metrów. Dojazd samochodem do centrum Katowic, zajmuje około 15 minut. W bezpośredniej bliskości znajdują się dwa przedszkola. Placówki oświatowe, ośrodki zdrowia, sklepy spożywcze restauracje i punkty usługowe, znajdują się na terenie dzielnicy.Charakterystyka obiektu. Jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony budynek mieszkalny, mieszczący cztery apartamenty umiejscowione na dwóch kondygnacjach naziemnych, dwa garaże w kondygnacji podziemnej i sześć naziemnych miejsc postojowych. Do apartamentów położonych na parterze przynależą ogródki, natomiast apartamenty na piętrze posiadają loggie. W obiekcie znajduje się pomieszczenie na wózki i rowery. W każdym z czterech apartamentów zaprojektowano przestronną część dzienną z kuchnią otwartą na salon, dwa lub trzy pokoje, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Wszystkie apartamenty są bardzo jasne, dzięki zastosowaniu okien typu portfenetr. Okolica cicha i sprzyjająca życiu rodzinnemu.

  Apartamenty Szafirowa

  od 7 200 zł/m2
  ul. Szafirowa , Zespół Dzielnic Zachodnich, Katowice(6 km od centrum)
  Ikaro
 • Czempiela
  Oferta archiwalna
  Osiedla składa się z dwóch 9 piętrowych budynków. Pierwszy (dwuklatkowy) zawiera 76 a drugi (jednoklatkowy) 49 mieszkań o powierzchni od 44 m2 do 87 m2. W każdej klatce jest jedna nowoczesna winda. Do każdego mieszkania przyporządowana jest komórka lokatorska oraz przypada 1,5 miejsca parkingowego na samochód. Ostatnie trzy piętra posiadają loggie. Istnieje możliwość wykończenia "pod klucz". Budynki wkomponowane są w istniejące osiedle mieszkaniowe wraz z całą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się placówki handlowo-usługowe, szkoły, przedszkole. Doskonała lokalizacja umożliwia szybki wyjazd na autostradę A4 w kierunku Katowic, Krakowa oraz Gliwic i Wrocławia.

  Czempiela

  od 4 889 zł/m2
  ul.Czempiela 50a-50c , Chorzów(3.6 km od centrum)
  Dombud S.A.
 • Osiedle Ogrodowe
  Oferta archiwalna
  Mieszkanie o powierzchni ok 57m2 usytuowane na piętrze. Składa się z przestronnej kuchni połączonej z salonem, łazienki oraz dwóch niezależnych pokoi.Balkon usytuowany od południowo - wschodniej strony, natomiast wejście do mieszkania oraz ogród, od zachodnio - północnej strony.- mieszkanie 3-pokojowe- duży balkon z wyjściem z salonu- I piętro- ogródek na parterze- miejsce parkingowe- osobne wejście do mieszkaniaCała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 36 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 36 o powierzchni 57 m2, w budynku są 2 kondygnacje naziemne. Inwestycja Osiedle Ogrodowe jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.Osiedle Ogrodowe to luksusowe mieszkania w niskiej zabudowie, zlokalizowane w Świętochłowicach przy ul. Chrobrego.Składać się będzie z jednopiętrowych budynków wielorodzinnych w zabudowie szeregowej. Mieszkania o metrażu ok 57m2, zlokalizowane są na parterze i na pierwszym piętrze, każde z oddzielnym wejściem. Dla każdego lokalu zaprojektowane jest miejsce postojowe obok budynków, a dodatkowym atutem są zlokalizowane w pobliżu garaże.Nowe mieszkanie cechuje wysoki standard wykończenia oraz oryginalna architektura. Bardzo dużą wagę przyłożyliśmy do funkcjonalności mieszkań, dzięki czemu wykorzystany jest każdy metr powierzchni.Tym co wyróżnia Osiedle Ogrodowe jest zielona przestrzeń znajdująca się dookoła budynków. Każde mieszkanie posiada swój ogród, a teren znajdujący się pomiędzy budynkami wypełnia bujna zieleń.Duże balkony i ogrody na parterze sprawiają, że otaczająca zieleń staje się częścią aranżacji mieszkań.Osiedle Ogrodowe to nowoczesne, klimatyczne miejsce, zaprojektowane w prostej formie współgrającej z naturalnym środowiskiem. Dzięki czemu mieszkańcy otrzymają poczucie wyjątkowego komfortu oraz przyjemność codziennego funkcjonowania.

  Osiedle Ogrodowe

  ul. Chrobrego , Świętochłowice(0.1 km od Rudy Śląskiej)
  Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k.
 • Ruda Śląska - mieszkania
  Oferta archiwalna
  Nowe osiedle mieszkaniowe realizowane w Rudzie Śląskiej w rejonie ulic Czempiela i Kędzierzyńskiej, składające się z trzech budynków mieszkalnych (102 mieszkania o powierzchniach od 45,71m2 do 68,89m2). Budynki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska, a w każdym budynku znajduje się winda. Istnieje możliwość zakupu stanowiska parkingowego w podziemnym garażu, oprócz tego na terenie osiedlabędzie znajdował się parking. Ceny mieszkań kształtują się od 161.950,56 zł brutto i zawierają udział w gruncie.Inwestycja zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu znajduje się park, szkoła oraz punkty usługowo – handlowe. Bliskość szlaków komunikacyjnych, takich jak np. droga “DTŚ”, umożliwia doskonałą komunikację w rejonie całej aglomeracji śląskiej.

  Ruda Śląska - mieszkania

  ul. Czempiela/Kędzierzyńska , Ruda Śląska(0.1 km od centrum)
  Dombud S.A.
 • Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle jest kontynuacją I etapu budowy przy ul.Brańskiego w Rudzie Śląskiej. Będzie się składało z 5 dwuklatkowych, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Powierzchnia mieszkań zawiera się w granicach od 41,43 ( 2 pokoje) do 75,93m2 (4 pokoje). Cena waha się w granicach od 3455zł/m2 do 3748zł/m2

  Inwestycja przy ul. Brańskiego etap II

  od 3 548 zł/m2
  ul. Brańskiego , Ruda Śląska(5.6 km od centrum)
  Dombud S.A.
 • Inwestycja przy ul. Brańskiego
  Oferta archiwalna
  Docelowo nowobudowane osiedle mieszkaniowe będzie się składało z 6 budynków wielorodzinnych trzykondygnacyjnych - łącznie 144 mieszknia. Obecnie - w I etapie budowy, ofeujemy 24 mieszkania o powierzchni od 45,17m2 (dwa pokoje) do 64,78m2 (trzy pokoje).Mieszkania spełniają wymogi rządowego programu "Mieszkanie dla młodych". Atutem inwestycji jest jej bardzo dobra, przyjazna dla mieszkańców lokalizacja na co bezpośredni wpływ ma bliskość infrastruktury usługowo-handlowej jak też możliwość Państwa wypoczynku na otaczających, rozległych terenach zielonych.Niewątpliwymi zaletami jest sąsiedztwo nowoczesnej szkoły z basenem czy też bezkolizyjny, krótki dojazd do Trasy Średnicowej. Działka budowlana ma statut pełnej własności - tak więc mieszkańcy będą zwolnieni z opłat za użytkowanie wieczyste.Oferujemy miłą profesjonalną obsługę, pomoc w uzyskaniu kredytu.

  Inwestycja przy ul. Brańskiego

  ul. Brańskiego , Ruda Śląska(5.5 km od centrum)
  Dombud S.A.

Wiadomości na temat Rudy Śląskiej:

Nowe mieszkania – Ruda Śląska z wieloma ciekawymi inwestycjami

Ruda Śląska to miasto znajdujące się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, przez które przebiega autostrada A4. Doskonale położone i skomunikowane stwarza znakomite warunki do rozwoju biznesu, przemysłu, handlu czy usług. Rozbudowana infrastruktura i prężnie działająca gospodarka przyciągają do Rudy Śląskiej coraz więcej osób, co napędza popyt na nieruchomości. Dowiedz się więcej o nowych mieszkaniach w tym mieście.

Mieszkania w Rudzie Śląskiej – rynek pierwotny

Rynek mieszkaniowy w Rudzie Śląskiej działa dość prężnie. Każdego roku oddaje się tu do użytku nowe inwestycje. Działają tu różne biura deweloperskie, które konkurują o klienta, starając się oferować najatrakcyjniejsze lokale w możliwie najlepszych cenach. Podobnie jak w całym Górnośląskim Okręgu Przemysłowym zapotrzebowanie na mieszkania w Rudzie Śląskiej jest nieustannie wysokie. Dlatego też najatrakcyjniejsze lokale zwykle sprzedają się bardzo szybko.

Nowe inwestycje są realizowane w różnych rejonach Rudy Śląskiej. Miasto dość intensywnie rozwija się w kierunku południowym, gdzie dostępność wolnych działek jest największa. Nowe mieszkania powstają także w kierunku Świętochłowic i Chorzowa. Dzięki granice pomiędzy poszczególnymi miejscowościami zacierają się jeszcze bardziej.

Bogata oferta nowych mieszkań w Rudzie Śląskiej

Oferta nowych mieszkań w Rudzie Śląskiej jest dość zróżnicowana. Lokale są dostosowane do rozmaitych potrzeb. To zarówno kawalerki, jak i przestronne apartamenty o powierzchniach przekraczających nawet 100 m2. Najwięcej jest jednak najpopularniejszych mieszkań 2-pokojowych i 3-pokojowych.

Powstające tu inwestycje to raczej kameralne, nowoczesne budynki zapewniające wysoki standard życia. Deweloperzy chętnie budują jednak również osiedla domów jednorodzinnych (najczęściej w zabudowie szeregowej) w spokojniejszych rejonach miasta. Zgodnie z oczekiwaniami nabywców do lokali przynależą balkony, tarasy lub ogródki, miejsca parkingowe, a często także komórki lokatorskie. W wyższych budynkach obowiązkowo znajdują się także windy, a tereny wspólne są starannie zaprojektowane.

Ile kosztują mieszkania w Rudzie Śląskiej?

Ceny nowych mieszkań w Rudzie Śląskiej można z powodzeniem zaliczyć do atrakcyjnych. Przeciętny koszt 1 m2 powierzchni użytkowej jest jedynie nieznacznie wyższy od wartości średniej krajowej. W zależności od lokalizacji i standardu można jednak znaleźć równie dużo tańsze nieruchomości. W poszukiwaniu okazji, warto rozważyć zakup mieszkania na obrzeżach miasta. Dobrym pomysłem jest także korzystanie z promocji dewelopera organizowanych zwykle na początku i na końcu procesu sprzedaży.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Rudzie Śląskiej na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Rudzie Śląskiej

W Rudzie Śląskiej dostępnych jest 8 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Rudzie Śląskiej nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Rudzie Śląskiej dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 137 do 157 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 458 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: