Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Generalskie
  Oferta archiwalna
  Osiedle Generalskie jest projektem, którego realizację rozpoczęliśmy jesienią 2010 roku. Cały kompleks składał się będzie z trzech budynków mieszkalnych, budynku usługowego oraz kompleksowego zagospodarowania terenu uwzględniającego ogrodzone boisko sportowe, plac zabaw dla najmłodszych, chodniki i alejki spacerowe, ławeczki, kosze na śmieci, oświetlenie i zieleń.Każdy z naszych budynków mieszkalnych posiada parking podziemny, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz cichobieżne widy z kondygnacji parkingu podziemnego.Realizacja kompleksu podzielona została na IV etapy .Etap I - budynek mieszkalny ABudynek A, którego realizacja zakończona została jesienią 2011 roku to pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, liczący 54 lokale mieszkalne. Mieszkania, które tu powstały miały bardzo zróżnicowane rozkłady i metraże. Wśród nich są zarówno tradycyjne 2-, 3-, 4-pokojowe mieszkania o metrażach od 37 m2 do 67 m2, jak również duże mieszkania dwupoziomowe o metrażu od 90 m2 do 103 m2.Etap II- budynek usługowo- handlowyBudynek usługowo-handlowy stanowi komplementarną część kompleksu. Jest on realizowany na bazie przyjętej przez GK WIKANA strategii, która ściśle określa założenia jakie powinno spełnić idealne "osiedle". Jest to takie osiedle, którego mieszkańcy są w stanie zaspokoić swoje podstawowe potrzeby, bez konieczności jego opuszczania. Swego rodzaju "samowystarczalność" jest osiągalna jedynie poprzez zapewnienie mieszkańcom dostępu do podstawowych usług.Etap III - Budynek mieszkalny BZrealizowany na początku 2013 r. W III etapie inwestycji powstał czteropiętrowy budynek z 55 lokalami mieszkalnymi i przynależnymi do nich piwnicami. Szeroki wachlarz oferty obejmował 2 lub 3-pokojowe mieszkania o metrażach od 37 do 65 m2. Rozkłady pomieszczeń uwzględniają najnowsze tendencje, zakładające maksymalizację liczby pomieszczeń na niewielkim metrażuSprzedaż dla etapów I, II, III zastała zakończona.Ocenie prowadzimy sprzedaż mieszkań w ramach etapu IV.Etap IV- Budynek mieszkalny COstatni z czterech budynków mieszkalnych w ramach Osiedla Generalskiego będzie największym z budynków, gdyż cztero- klatkowym. Zaprojektowano w nim 60 mieszkań dwu i trzypokojowych wraz z przynależnymi piwniczkami i strychami oraz lokal niemieszkalny- garaż wielostanowiskowy dla 35 samochodów. W budynku tym przeważają mieszkania trzypokojowe posiadające po 2 balkony.Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2015r.

  Osiedle Generalskie

  ul. gen. Józefa Hallera , Krosno(0.9 km od centrum)
  Wikana S.A.

Wiadomości na temat Krosna:

Nowe mieszkania w Krośnie – podkarpackim centrum gospodarczym

Krosno to miasto w województwie podkarpackim, liczące około 46 tysięcy mieszkańców. Przez miejscowość przechodzą dwie drogi krajowe (DK19 i DK28) oraz wojewódzkie (DW 990 i DW991). Do Rzeszowa można dojechać samochodem w około 1,5 godziny. Niedaleko znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów-Jesionka. W mieście powstały również przystanki kolejowe: Dworzec Główny, Polanka, Turaszówka i Krosno Miasto. Pociągiem można dotrzeć bezpośrednio m.in. do Krajowa, Zagórza i Jasła. Funkcjonują również liczne autobusowe linie miejskie i podmiejskie.

Miasto oficjalnie dzieli się na 6 dzielnic: Zawodzie, Śródmieście, Polankę, Białobrzegi, Suchodół i Krościenko Niżne. Występuje również podział na osiedla – Osiedle Tysiąclecia, Osiedle ks. Bronisława Markiewicza, Osiedle Południe, Osiedle Stefana Grota-Roweckiego, Osiedle Turaszówkę i Osiedle Traugutta.

Potencjał inwestycyjny miasta

Lokalizacja ta jest uznawana za jedno z najważniejszych i najszybciej rozwijających się miast na Podkarpaciu. Uchodzi za centrum przyjazne dla biznesu, zapewniające dobre warunki dla innowacyjnych inwestycji. Przedsiębiorcy mogą zakładać swoje siedziby m.in. na obszarze Strefy Inwestycyjnej Krosno-Lotnisko, z bezpośrednim dostępem do infrastruktury lotniska. Mają możliwość korzystania z ulg i zwolnień podatkowych w zamian za tworzenie nowych miejsc pracy.

Funkcjonują tutaj krajowe i międzynarodowe przedsiębiorstwa z różnych branż, m.in. lotniczej, meblarskiej, motoryzacyjnej, budowlanej, naftowej, handlowo-usługowej, informatycznej i przemysłu szklarskiego. W powstających w Krośnie nowych mieszkaniach chętnie osiedlają się pracownicy miejscowych firm.

Sytuacja na lokalnym rynku nieruchomości

W ostatnim czasie powstają liczne nowe mieszkania w Krośnie. Zostały zrealizowane inwestycje deweloperskie m.in. przy ulicy Sportowej, Żwirki i Wigury, Gen. Hallera, Staszica, Zielonej, Stapińskiego czy Ostaszewskiego. Dominują lokale w zabudowie wielorodzinnej – 2-3 pokojowe o średnim metrażu około 50 m2. Mieszkania w zabudowie jednorodzinnej znajdują się m.in. w dzielnicy Zawodzie.

Krośnieńskie nowe mieszkania szybko znajdują nowych nabywców, dlatego warto się śpieszyć z ich zakupem. Można je kupić znacznie taniej w porównaniu do większych miast w województwie, w tym Rzeszowa, Przemyśla i Mielca. Zauważalny jest jednak dynamiczny wzrost cen.

Dlaczego warto kupić w Krośnie nowe mieszkanie?

Miejscowość ta jest atrakcyjną lokalizacją zarówno dla mieszkańców, jak i osób inwestujących w wynajem. Zainteresowani najmem są zwłaszcza pracownicy lokalnych firm, rodziny z dziećmi oraz studenci miejscowych uczelni. Walorem miasta jest rozwinięta infrastruktura społeczna, w tym lokale gastronomiczne oraz placówki zdrowotne i edukacyjne.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Krośnie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Krośnie

Krosno to miasto położone w województwie podkarpackim. Leży przy ujściu Lubatówki do ujścia Wisłoka w Beskidzie Niskim. Zajmuje 43,48 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 46 tysięcy osób. Krosno nazywane jest przez wielu mieszkańców “ parva Cracovia”, czyli mały Kraków, ze względu na krośnieński Rynek z renesansowymi sukiennicami, który przypomina Krakowską Starówkę. Warto wspomnieć o tym, że jest to ośrodek o znaczeniu regionalnym i subregionalnym. Miasto jest siedzibą wielu instytucji o zasięgu ponadlokalnym m.in. Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, czy Okręgowej Komisji Wyborczej. Mieszkańcy Krosna mają do dyspozycji muzea, Biuro Wystaw Artystycznych oraz Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej. Ponadto w mieście cyklicznie odbywają się różnego rodzaju wydarzenia kulturowe m.in. Dni Krosna, Balony nad Krosnem, Karpackie Klimaty, czy festiwale - Szklany Festiwal oraz Festiwal Sztuk Alternatywnych. Krosno posiada również bogatą ofertę edukacyjną. Funkcjonują tutaj liczne przedszkola, szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne, szkoły dla dorosłych oraz szkolnictwo wyższe.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: