Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.
 • Osiedle Generalskie
  Oferta archiwalna

  Osiedle Generalskie

  Wikana S.A.

  Mieszkanie Krosno
  ul. gen. Józefa Hallera
  0.9 km od centrum
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane

Wiadomości na temat Krosna:

Nowe mieszkania w Krośnie – podkarpackim centrum gospodarczym

Krosno to miasto w województwie podkarpackim, liczące około 46 tysięcy mieszkańców. Przez miejscowość przechodzą dwie drogi krajowe (DK19 i DK28) oraz wojewódzkie (DW 990 i DW991). Do Rzeszowa można dojechać samochodem w około 1,5 godziny. Niedaleko znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów-Jesionka. W mieście powstały również przystanki kolejowe: Dworzec Główny, Polanka, Turaszówka i Krosno Miasto. Pociągiem można dotrzeć bezpośrednio m.in. do Krajowa, Zagórza i Jasła. Funkcjonują również liczne autobusowe linie miejskie i podmiejskie.

Miasto oficjalnie dzieli się na 6 dzielnic: Zawodzie, Śródmieście, Polankę, Białobrzegi, Suchodół i Krościenko Niżne. Występuje również podział na osiedla – Osiedle Tysiąclecia, Osiedle ks. Bronisława Markiewicza, Osiedle Południe, Osiedle Stefana Grota-Roweckiego, Osiedle Turaszówkę i Osiedle Traugutta.

Potencjał inwestycyjny miasta

Lokalizacja ta jest uznawana za jedno z najważniejszych i najszybciej rozwijających się miast na Podkarpaciu. Uchodzi za centrum przyjazne dla biznesu, zapewniające dobre warunki dla innowacyjnych inwestycji. Przedsiębiorcy mogą zakładać swoje siedziby m.in. na obszarze Strefy Inwestycyjnej Krosno-Lotnisko, z bezpośrednim dostępem do infrastruktury lotniska. Mają możliwość korzystania z ulg i zwolnień podatkowych w zamian za tworzenie nowych miejsc pracy.

Funkcjonują tutaj krajowe i międzynarodowe przedsiębiorstwa z różnych branż, m.in. lotniczej, meblarskiej, motoryzacyjnej, budowlanej, naftowej, handlowo-usługowej, informatycznej i przemysłu szklarskiego. W powstających w Krośnie nowych mieszkaniach chętnie osiedlają się pracownicy miejscowych firm.

Sytuacja na lokalnym rynku nieruchomości

W ostatnim czasie powstają liczne nowe mieszkania w Krośnie. Zostały zrealizowane inwestycje deweloperskie m.in. przy ulicy Sportowej, Żwirki i Wigury, Gen. Hallera, Staszica, Zielonej, Stapińskiego czy Ostaszewskiego. Dominują lokale w zabudowie wielorodzinnej – 2-3 pokojowe o średnim metrażu około 50 m2. Mieszkania w zabudowie jednorodzinnej znajdują się m.in. w dzielnicy Zawodzie.

Krośnieńskie nowe mieszkania szybko znajdują nowych nabywców, dlatego warto się śpieszyć z ich zakupem. Można je kupić znacznie taniej w porównaniu do większych miast w województwie, w tym Rzeszowa, Przemyśla i Mielca. Zauważalny jest jednak dynamiczny wzrost cen.

Dlaczego warto kupić w Krośnie nowe mieszkanie?

Miejscowość ta jest atrakcyjną lokalizacją zarówno dla mieszkańców, jak i osób inwestujących w wynajem. Zainteresowani najmem są zwłaszcza pracownicy lokalnych firm, rodziny z dziećmi oraz studenci miejscowych uczelni. Walorem miasta jest rozwinięta infrastruktura społeczna, w tym lokale gastronomiczne oraz placówki zdrowotne i edukacyjne.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Krośnie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Krośnie

Krosno to miasto położone w województwie podkarpackim. Leży przy ujściu Lubatówki do ujścia Wisłoka w Beskidzie Niskim. Zajmuje 43,48 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 46 tysięcy osób. Krosno nazywane jest przez wielu mieszkańców “ parva Cracovia”, czyli mały Kraków, ze względu na krośnieński Rynek z renesansowymi sukiennicami, który przypomina Krakowską Starówkę. Warto wspomnieć o tym, że jest to ośrodek o znaczeniu regionalnym i subregionalnym. Miasto jest siedzibą wielu instytucji o zasięgu ponadlokalnym m.in. Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, czy Okręgowej Komisji Wyborczej. Mieszkańcy Krosna mają do dyspozycji muzea, Biuro Wystaw Artystycznych oraz Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej. Ponadto w mieście cyklicznie odbywają się różnego rodzaju wydarzenia kulturowe m.in. Dni Krosna, Balony nad Krosnem, Karpackie Klimaty, czy festiwale - Szklany Festiwal oraz Festiwal Sztuk Alternatywnych. Krosno posiada również bogatą ofertę edukacyjną. Funkcjonują tutaj liczne przedszkola, szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne, szkoły dla dorosłych oraz szkolnictwo wyższe.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: