+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Krosno

2 oferty w 1 inwestycji

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Zielone Osiedle
  gotowe
  „Zielone Osiedle” w Krośnie to kompleks trzech kameralnych budynków wielorodzinnych w układzie dwuklatkowych obiektów wraz z infrastrukturą techniczną i drogową, który powstanie w Krośnie przy ul. Zielonej, w willowej i malowniczo usytuowanej dzielnicy miasta jaką jest Zawodzie. Koncepcja osiedla została opracowana z dbałością o to, by wpasować budownictwo wielorodzinne w luźną jednorodzinną

  Zielone Osiedle

  ul. Zielona , Krosno(2.8 km od centrum)
  KPB-Development Sp. z o.o.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty Krosno
  Oferta archiwalna
  Firma Deweloperska DAR realizuje budowę kolejnego etapu osiedla Apartamenty Krosno ul. Korczyńska 23. Inwestycja charakteryzuje się dużą ilością zieleni, wysokim standardem wykonania, nowoczesną architekturą oraz funkcjonalnie zaprojektowaną częścią wspólną, oferując tym samym wyjątkową przestrzeń życiową dla jej mieszkańców. Wychodząc naprzeciw wszelkim Państwa oczekiwaniom każde z mieszkań

  Apartamenty Krosno

  od 4 493 /m2
  ul. Korczyńska 23 , Krosno(2 km od centrum)
  DAR Sp. z o.o. Sp.k.
 • Osiedle Generalskie
  Oferta archiwalna
  Osiedle Generalskie jest projektem, którego realizację rozpoczęliśmy jesienią 2010 roku. Cały kompleks składał się będzie z trzech budynków mieszkalnych, budynku usługowego oraz kompleksowego zagospodarowania terenu uwzględniającego ogrodzone boisko sportowe, plac zabaw dla najmłodszych, chodniki i alejki spacerowe, ławeczki, kosze na śmieci, oświetlenie i zieleń. Każdy z naszych budynków

  Osiedle Generalskie

  ul. gen. Józefa Hallera , Krosno(0.9 km od centrum)
  Wikana S.A.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Krośnie – podkarpackim centrum gospodarczym

Krosno to miasto w województwie podkarpackim, liczące około 46 tysięcy mieszkańców. Przez miejscowość przechodzą dwie drogi krajowe (DK19 i DK28) oraz wojewódzkie (DW 990 i DW991). Do Rzeszowa można dojechać samochodem w około 1,5 godziny. Niedaleko znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów-Jesionka. W mieście powstały również przystanki kolejowe: Dworzec Główny, Polanka, Turaszówka i Krosno Miasto. Pociągiem można dotrzeć bezpośrednio m.in. do Krajowa, Zagórza i Jasła. Funkcjonują również liczne autobusowe linie miejskie i podmiejskie.

Miasto oficjalnie dzieli się na 6 dzielnic: Zawodzie, Śródmieście, Polankę, Białobrzegi, Suchodół i Krościenko Niżne. Występuje również podział na osiedla – Osiedle Tysiąclecia, Osiedle ks. Bronisława Markiewicza, Osiedle Południe, Osiedle Stefana Grota-Roweckiego, Osiedle Turaszówkę i Osiedle Traugutta.

Potencjał inwestycyjny miasta

Lokalizacja ta jest uznawana za jedno z najważniejszych i najszybciej rozwijających się miast na Podkarpaciu. Uchodzi za centrum przyjazne dla biznesu, zapewniające dobre warunki dla innowacyjnych inwestycji. Przedsiębiorcy mogą zakładać swoje siedziby m.in. na obszarze Strefy Inwestycyjnej Krosno-Lotnisko, z bezpośrednim dostępem do infrastruktury lotniska. Mają możliwość korzystania z ulg i zwolnień podatkowych w zamian za tworzenie nowych miejsc pracy.

Funkcjonują tutaj krajowe i międzynarodowe przedsiębiorstwa z różnych branż, m.in. lotniczej, meblarskiej, motoryzacyjnej, budowlanej, naftowej, handlowo-usługowej, informatycznej i przemysłu szklarskiego. W powstających w Krośnie nowych mieszkaniach chętnie osiedlają się pracownicy miejscowych firm.

Sytuacja na lokalnym rynku nieruchomości

W ostatnim czasie powstają liczne nowe mieszkania w Krośnie. Zostały zrealizowane inwestycje deweloperskie m.in. przy ulicy Sportowej, Żwirki i Wigury, Gen. Hallera, Staszica, Zielonej, Stapińskiego czy Ostaszewskiego. Dominują lokale w zabudowie wielorodzinnej – 2-3 pokojowe o średnim metrażu około 50 m2. Mieszkania w zabudowie jednorodzinnej znajdują się m.in. w dzielnicy Zawodzie.

Krośnieńskie nowe mieszkania szybko znajdują nowych nabywców, dlatego warto się śpieszyć z ich zakupem. Można je kupić znacznie taniej w porównaniu do większych miast w województwie, w tym Rzeszowa, Przemyśla i Mielca. Zauważalny jest jednak dynamiczny wzrost cen.

Dlaczego warto kupić w Krośnie nowe mieszkanie?

Miejscowość ta jest atrakcyjną lokalizacją zarówno dla mieszkańców, jak i osób inwestujących w wynajem. Zainteresowani najmem są zwłaszcza pracownicy lokalnych firm, rodziny z dziećmi oraz studenci miejscowych uczelni. Walorem miasta jest rozwinięta infrastruktura społeczna, w tym lokale gastronomiczne oraz placówki zdrowotne i edukacyjne.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Krośnie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Krośnie

W Krośnie dostępne są 2 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Krośnie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 72 do 72 m², w tym:

 • mieszkania 4-pokojowe - 2 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Krośnie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Krośnie dostępne w sprzedaży kosztuje 0. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Krośnie wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Krośnie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Krosno - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Krośnie oddali do użytku 2 lokale mieszkalne. 2 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 2 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 2 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Krośnie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 0 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 2 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Krośnie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: