+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Kalina
  Oferta archiwalna
  Wybierz apartament na nowoczesnym osiedlu Kalina w Stalowej Woli Osiedle Kalina łączy w sobie nowoczesne budownictwo, świetną lokalizację blisko centrum, otoczoną terenami zielonymi, a także bezpieczeństwo i komfort mieszkania. Wybierz mieszkanie na osiedlu Kalina i rozpocznij z nami nowy etap w życiu. Przytulne mieszkania Wszystkie nasze mieszkania mają świetny rozkład pomieszczeń. Mimo to

  Osiedle Kalina

  od 5 900 zł/m2
  ul. Hutnicza , Stalowa Wola(21.2 km od Sandomierza)
  Axo-Invest Artur Połuch

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania Stalowa Wola - dlaczego warto? 

Stalowa Wola to miasto na prawach powiatu w województwie podkarpackim. Atrakcyjne położenie w Kotlinie Sandomierskiej oraz balans wynikający z dostępu do miejsc pracy i bogatej infrastruktury oraz kameralnego charakteru miasta, sprawiają, że Stalowa Wola chętnie wybierana jest jako miejsce do życia przez mieszkańców regionu. Popyt na nowe lokale oraz program Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej sprawiają, że w architekturze miasta pojawiają się nowe osiedla. Jak wygląda rynek nieruchomości w Stalowej Woli?

Stalowa Wola to miasto o bogatej przeszłości oraz malowniczym położeniu nad brzegiem Sanu. Początki Stalowej Woli sięgają XV wieku i czasów Władysława Jagiełły. Długa historia widoczna jest w licznych zabytkach, zlokalizowanych w centrum miasta. Miejscowość położona jest niecałe 30 km od Sandomierza oraz godzinę drogi samochodem od Rzeszowa. Dobra komunikacja oraz niższe ceny nieruchomości sprawiają, że nowe mieszkania w Stalowej Woli stanowią atrakcyjną alternatywę dla lokali w większych miejscowościach. Równocześnie miasto jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, dzięki czemu zapewnia swoim mieszkańcom liczne miejsca pracy.

Mieszkania Stalowa Wola – nowe inwestycje

Popyt na nowe mieszkania został zauważony nie tylko przez deweloperów, ale także władze miasta, które zachęcają mieszkańców do zakupu nieruchomości w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Dotychczas w ramach programu zostały oddane już trzy inwestycje, a w planach znajdują się kolejne osiedla. Zwiększenie przestrzeni mieszkalnej jest jednym z kluczowych elementów rozwoju miasta, w ramach którego planowane jest także utworzenie Strategicznego Parku Inwestycyjnego Europark Stalowa Wola. Nowe osiedla powstają w różnych częściach miasta. Ich wspólnym mianownikiem jest koncepcja zakładająca łatwy dostęp do bogatej infrastruktury miasta oraz zielonej przestrzeni rekreacyjnej.

Nowe osiedla Stalowa Wola

Nowe inwestycje w Stalowej Woli wyróżniają się nowoczesną i kameralną architekturą. W ramach oferty nieruchomości dostępne są mieszkania o różnorodnej strukturze i metraży. Osoby zainteresowane kupnem mogą wybierać między jedno-, dwu-, trzy, cztero- lub nawet pięciopokojowymi mieszkaniami. W projektach osiedli została uwzględniona zielona przestrzeń wspólna oraz dogodna ilość miejsc parkingowych. Szeroki wybór metraży i układu pomieszczeń sprawia, że oferta mieszkań w Stalowej Woli jest dostosowana to potrzeb rodzin z dziećmi, singli, par oraz osób starszych. Rosnący popyt na mieszkania pozwala wysoko ocenić potencjał inwestycyjny zakupu nieruchomości w Stalowej Woli.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Stalowej Woli na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: