Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Nowe mieszkania Stalowa Wola - dlaczego warto? 

Stalowa Wola to miasto na prawach powiatu w województwie podkarpackim. Atrakcyjne położenie w Kotlinie Sandomierskiej oraz balans wynikający z dostępu do miejsc pracy i bogatej infrastruktury oraz kameralnego charakteru miasta, sprawiają, że Stalowa Wola chętnie wybierana jest jako miejsce do życia przez mieszkańców regionu. Popyt na nowe lokale oraz program Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej sprawiają, że w architekturze miasta pojawiają się nowe osiedla. Jak wygląda rynek nieruchomości w Stalowej Woli?

Stalowa Wola to miasto o bogatej przeszłości oraz malowniczym położeniu nad brzegiem Sanu. Początki Stalowej Woli sięgają XV wieku i czasów Władysława Jagiełły. Długa historia widoczna jest w licznych zabytkach, zlokalizowanych w centrum miasta. Miejscowość położona jest niecałe 30 km od Sandomierza oraz godzinę drogi samochodem od Rzeszowa. Dobra komunikacja oraz niższe ceny nieruchomości sprawiają, że nowe mieszkania w Stalowej Woli stanowią atrakcyjną alternatywę dla lokali w większych miejscowościach. Równocześnie miasto jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, dzięki czemu zapewnia swoim mieszkańcom liczne miejsca pracy.

Mieszkania Stalowa Wola – nowe inwestycje

Popyt na nowe mieszkania został zauważony nie tylko przez deweloperów, ale także władze miasta, które zachęcają mieszkańców do zakupu nieruchomości w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Dotychczas w ramach programu zostały oddane już trzy inwestycje, a w planach znajdują się kolejne osiedla. Zwiększenie przestrzeni mieszkalnej jest jednym z kluczowych elementów rozwoju miasta, w ramach którego planowane jest także utworzenie Strategicznego Parku Inwestycyjnego Europark Stalowa Wola. Nowe osiedla powstają w różnych częściach miasta. Ich wspólnym mianownikiem jest koncepcja zakładająca łatwy dostęp do bogatej infrastruktury miasta oraz zielonej przestrzeni rekreacyjnej.

Nowe osiedla Stalowa Wola

Nowe inwestycje w Stalowej Woli wyróżniają się nowoczesną i kameralną architekturą. W ramach oferty nieruchomości dostępne są mieszkania o różnorodnej strukturze i metraży. Osoby zainteresowane kupnem mogą wybierać między jedno-, dwu-, trzy, cztero- lub nawet pięciopokojowymi mieszkaniami. W projektach osiedli została uwzględniona zielona przestrzeń wspólna oraz dogodna ilość miejsc parkingowych. Szeroki wybór metraży i układu pomieszczeń sprawia, że oferta mieszkań w Stalowej Woli jest dostosowana to potrzeb rodzin z dziećmi, singli, par oraz osób starszych. Rosnący popyt na mieszkania pozwala wysoko ocenić potencjał inwestycyjny zakupu nieruchomości w Stalowej Woli.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Stalowej Woli na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Stalowej Woli

Stalowa Wola to miasto i gmina położone w powiecie stalowowolskim na północy województwa podkarpackiego. Stalowa Wola leży u podnóża rzeki San. Liczne tereny lasów i puszczy okalające miasto są doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku. Dynamiczny rozwój okolicy to zasługa prężnie działających przedsiębiorstw. Wyjątkowo rozwinięty sektor prywatny, przypływ kapitału zagranicznego, Huta Stalowa Wola dają miejsca pracy i przyczyniają się do poprawy infrastruktury miasta. Aktualna powierzchnia - 83 km2, zamieszkiwana jest przez ponad 63 tys. mieszkańców. Stalowa Wola jest potężnym ośrodkiem gospodarczym, administracyjnym, oświatowym i kulturalnym. Bogate zaplecze obiektów sportowych pozwala na rozwój kondycji i czynne uprawianie dyscyplin sportowych przez mieszkańców. W stalowej Woli nie brakuje sklepów, punktów usługowych i licznych atrakcji, które zapewnią rozrywkę, tym samym, dając możliwość różnorodnego spędzania czasu wolnego.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: