header

Ranking Inwestycji portalu rynekpierwotny.pl

Zestawienie najpopularniejszych i najwyżej ocenionych inwestycji w 10 największych miastach! Zobacz najlepsze osiedla w Polsce 2023 roku, które wytypowali sami użytkownicy portalu RynekPierwotny.pl. Sprawdź, jakie inwestycje realizowali najlepsi deweloperzy i które z nich zostały najwyżej ocenione pod względem prezentowanego standardu.

Sprawdź ulubione oferty naszych użytkowników!

2023
Wybierz

Sprawdź ulubione oferty naszych użytkowników!

2023
Wybierz

Zobacz, jak powstał ranking

I Etap

Wybór użytkowników

Z pomocą użytkowników wybraliśmy nowe inwestycje, które cieszyły się największą popularnością. Za pomocą algorytmu sprawdziliśmy, na które projekty klienci m.in. najczęściej wysyłali swoje zapytania i dzwonili do biur sprzedaży.

Ze względu na wielkość całej oferty wzięliśmy pod uwagę 10 miast z największą liczbą nowych inwestycji.
II Etap

Ocena standardu inwestycji

Wybrane inwestycje dodatkowo oceniliśmy pod względem standardu wykonania za pomocą metodologii USI (Uniwersalnego Standardu Inwestycji), biorącą pod uwagę m.in.:
  • estetykę elewacji,
  • design części wspólnych,
  • funkcjonalny rozkład mieszkań,
  • zagospodarowanie terenu osiedla.

Tak powstało finalne zestawienie, w którym wskazaliśmy 3 laureatów i przyznaliśmy 2 wyróżnienia.

Okiem eksperta

Obraz to kluczowy sposób prezentacji inwestycji mieszkaniowych. Wizualizacje i zdjęcia zrealizowanych budynków przekazują wiele informacji i kształtują nasze emocje. Deweloperzy wykorzystują postrzeganie wzorców, barw i kształtów, aby pokazać elewacje, wnętrza i otoczenie w najbardziej atrakcyjny i przekonujący sposób. Choć pisemne deklaracje są ważne, to właśnie obrazy najmocniej wpływają na nasze odczucia. Elementy takie jak okna, balkony czy kształt budynku pozostają niezmienne, ale drzewa i zieleń będą wzrastać i rozwijać się. Projekty budynków, które odwołują się do naszych emocji, niosą ze sobą przekonanie o istotności życia w harmonii z naturą. To zadanie dla deweloperów i projektantów: stworzyć budynek, w którym chcielibyśmy zamieszkać.

Wojciech Sosnkowski

Wojciech Sosnowski

Specjalista w zarządzaniu procesem projektowym i produktem w branży deweloperskiej. Autor uniwersalnej metody oceny standardu inwestycji deweloperskich.

Partnerzy rankingu inwestycji

bithub.plbiznespoznan.plbstok.plBuduj z Głowąbydgoszcz.comcodziennypoznan.plcomparic.plDDToruńdompelenpomyslow.pldts24.plgazetapowiatowa.plGłos24grodzisknews.plhalogorlice.infoikc.plinfoludek.plkb.plKocham Wrocławlifeinkrakow.pllondynek.netlovekrakow.plLublin 112Metropolia Bydgoskamiastons.plmojejaslo.plmttp.plnaszglospoznanski.plnasztomaszow.plnowawarszawa.plnowytarg24.tvobserwatorgospodarczy.plokonetokrakow.plpulsgdanska.plrybnik.com.plslaskibiznes.plstudiodomu.pltemi.plTeraz DomTerazDom.plTu Łódźtuwroclaw.comurbanity.plurodaizdrowie.plwarszawanewsWiadomości Lublinwpoznaniu.plwroclawskiportal.plwroclife.plwrzesnia.info.plzawszepomorze.pl

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: