Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

header

Ranking Inwestycji portalu rynekpierwotny.pl

Zestawienie najpopularniejszych i najwyżej ocenionych inwestycji w 10 największych miastach! Zobacz najlepsze osiedla w Polsce 2023 roku, które wytypowali sami użytkownicy portalu RynekPierwotny.pl. Sprawdź, jakie inwestycje realizowali najlepsi deweloperzy i które z nich zostały najwyżej ocenione pod względem prezentowanego standardu.

Sprawdź ulubione oferty naszych użytkowników!

2023
Wybierz

Sprawdź ulubione oferty naszych użytkowników!

2023
Wybierz

Zobacz, jak powstał ranking

I Etap

Wybór użytkowników

Z pomocą użytkowników wybraliśmy nowe inwestycje, które cieszyły się największą popularnością. Za pomocą algorytmu sprawdziliśmy, na które projekty klienci m.in. najczęściej wysyłali swoje zapytania i dzwonili do biur sprzedaży.

Ze względu na wielkość całej oferty wzięliśmy pod uwagę 10 miast z największą liczbą nowych inwestycji.
II Etap

Ocena standardu inwestycji

Wybrane inwestycje dodatkowo oceniliśmy pod względem standardu wykonania za pomocą metodologii USI (Uniwersalnego Standardu Inwestycji), biorącą pod uwagę m.in.:
  • estetykę elewacji,
  • design części wspólnych,
  • funkcjonalny rozkład mieszkań,
  • zagospodarowanie terenu osiedla.

Tak powstało finalne zestawienie, w którym wskazaliśmy 3 laureatów i przyznaliśmy 2 wyróżnienia.

Okiem eksperta

Obraz to kluczowy sposób prezentacji inwestycji mieszkaniowych. Wizualizacje i zdjęcia zrealizowanych budynków przekazują wiele informacji i kształtują nasze emocje. Deweloperzy wykorzystują postrzeganie wzorców, barw i kształtów, aby pokazać elewacje, wnętrza i otoczenie w najbardziej atrakcyjny i przekonujący sposób. Choć pisemne deklaracje są ważne, to właśnie obrazy najmocniej wpływają na nasze odczucia. Elementy takie jak okna, balkony czy kształt budynku pozostają niezmienne, ale drzewa i zieleń będą wzrastać i rozwijać się. Projekty budynków, które odwołują się do naszych emocji, niosą ze sobą przekonanie o istotności życia w harmonii z naturą. To zadanie dla deweloperów i projektantów: stworzyć budynek, w którym chcielibyśmy zamieszkać.

Wojciech Sosnkowski

Wojciech Sosnowski

Specjalista w zarządzaniu procesem projektowym i produktem w branży deweloperskiej. Autor uniwersalnej metody oceny standardu inwestycji deweloperskich.

Partnerzy rankingu inwestycji

bithub.plbiznespoznan.plbstok.plBuduj z Głowąbydgoszcz.comcodziennypoznan.plcomparic.plDDToruńdompelenpomyslow.pldts24.plgazetapowiatowa.plGłos24grodzisknews.plhalogorlice.infoikc.plinfoludek.plkb.plKocham Wrocławlifeinkrakow.pllondynek.netlovekrakow.plLublin 112Metropolia Bydgoskamiastons.plmojejaslo.plmttp.plnaszglospoznanski.plnasztomaszow.plnowawarszawa.plnowytarg24.tvobserwatorgospodarczy.plokonetokrakow.plpulsgdanska.plrybnik.com.plslaskibiznes.plstudiodomu.pltemi.plTeraz DomTerazDom.plTu Łódźtuwroclaw.comurbanity.plurodaizdrowie.plwarszawanewsWiadomości Lublinwpoznaniu.plwroclawskiportal.plwroclife.plwrzesnia.info.plzawszepomorze.pl

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023