Murapol Zielone Bulwary

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dożynkowa, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 199 ofert w najbliższej okolicy!

Murapol Zielone Bulwary

7 zdjęć

Murapol Zielone Bulwary
Murapol Zielone Bulwary
Murapol Zielone Bulwary
Murapol Zielone Bulwary

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Zielone Bulwary Wrocław

Bliskość natury, łatwa komunikacja z centrum i kameralna architektura to cechy wyróżniające osiedle Murapol Zielone Bulwary w dzielnicy Klęcina.

Szeroki wybór metraży i układów w inwestycji. Mieszkania wyposażone w pakiet antysmogowy i opcję smart home.

Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:

budynek 2 - oddane do użytkowania,

budynek 3 - oddane do użytkowania,

budynek 1, 4, 5 i 6 - oddane do użytkowania

Murapol Zielona Toskania powstaje w dzielnicy Klecina, przy ul. Dożynkowej. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. Aktualnie do sprzedaży trafiły dwa kolejne budynki, ze 140 nowymi mieszkaniami. To doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość natury, codzienną wygodę i łatwą komunikację z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Wrocławia.

Dlaczego warto?

• Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne balkony, a mieszkania na parterze – tarasy wybrukowane kostką. Jeżeli marzy Ci się mieszkanie z ogródkiem, to idealny wybór.

• Wygodne parkowanie zapewniają miejsca w podziemnych garażach oraz na parkingach zewnętrznych, tuż przy budynkach.

• Osiedle zostanie ogrodzone, a tereny wspólne zagospodarowane zielenią i elementami małej architektury.

Co jeszcze zyskujesz?

• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.

• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

Dostępne metraże

Pierwszy etap inwestycji Murapol Zielone Bulwary obejmował łącznie 4 budynki. Aktualnie do sprzedaży trafiły dwa kolejne, ze 140 nowymi mieszkaniami. Dostępne w ofercie są:

• kawalerki mają powierzchnię wynoszącą ok. 28 mkw.

• mieszkania 2-pokojowe mają od 50 mkw. do 54 mkw.

• mieszkania 3-pokojowe zaczynają się od 48 mkw., a kończą na ponad 54 mkw.

Inwestycja Murapol Zielone Bulwary znajduje się na Klecinie, ul. Dożynkowa (5.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Murapol Zielone Bulwary została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 422 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Zielone Bulwary nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 422 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

• Osiedle powstaje przy ul. Dożynkowej. To spokojna i bezpieczna część miasta, oddalona o zaledwie 15 minut od centrum Wrocławia. • Komunikację ze śródmieściem ułatwia rozwinięta sieć połączeń MPK. W odległości tylko 200 m znajdują się przystanki autobusowy i tramwajowy. • W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie. W promieniu 600 m mieszkańcy znajdą sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie, a także inne punkty usługowe. • Możliwość relaksu i spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu zapewni bliskość parków Klecińskiego oraz Grabiszyńskiego.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Zielone Bulwary?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Zielone Bulwary mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Murapol Zielone Bulwary znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klecina.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Zielone Bulwary znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Zielone Bulwary znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 56 w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Zielone Bulwary jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DIALAB w odległości 390 m, Lekarz w odległości 450 m, Mediconcept w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Zielone Bulwary składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Zielone Bulwary w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.09.2018
Data aktualizacji: 05.03.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: