Murapol Zielone Bulwary

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Murapol Zielone Bulwary dostępnych jest 13 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
4.B.3.12
2
49,45 m²
3
2.A.1.15
2
50,15 m²
1
2.A.2.7
2
51,03 m²
2
2.A.2.10
2
50,45 m²
2
2.A.3.7
2
50,9 m²
3
2.A.3.10
2
50,32 m²
3
2.A.3.15
2
49,85 m²
3
3.A.2.1
2
48,81 m²
2
3.B.2.10
2
49,63 m²
2
3.A.3.1
2
49,03 m²
3
3.A.3.9
2
53,55 m²
3
1.A.3.1
3
51,03 m²
3
2.A.3.12
3
51,7 m²
3

Oferty specjalne

 • Promocja

  Mieszkaniowy Black Week w Grupie Murapol!

  200 mieszkań w promocji cenowej. Wybrane w pakietach z miejscami postojowymi i/lub smart home. Możesz oszczędzić nawet do blisko 50 tys. zł! Zarezerwuj bez wychodzenia z domu lub przyjdź do biura sprzedaży!

  Kontakt z deweloperem
 • Promocja

  Poleć mieszkanie od Murapolu znajomym i ciesz się premią oraz prezentem!

  Polecanie się opłaca! Przekonaj się o tym, rekomendując ofertę Grupy Murapol znajomym w ramach Programu 5000. Tylko teraz oprócz premii w wysokości do 5 tys. zł, można dodatkowo zdobyć nagrodę – urządzenie sprzątające iRobot Roomba!

  Kontakt z deweloperem

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Zielone Bulwary WrocławBliskość natury, łatwa komunikacja z centrum i kameralna architektura to cechy wyróżniające osiedle Murapol Zielone Bulwary w dzielnicy Klęcina.Szeroki wybór metraży i układów w inwestycji. Mieszkania wyposażone w pakiet antysmogowy i opcję smart home.Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:budynek 2 - oddane do użytkowania,budynek 3 - oddane do użytkowania,budynek 1, 4, 5 i 6 - oddane do użytkowaniaMurapol Zielona Toskania powstaje w dzielnicy Klecina, przy ul. Dożynkowej. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. Aktualnie do sprzedaży trafiły dwa kolejne budynki, ze 140 nowymi mieszkaniami. To doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość natury, codzienną wygodę i łatwą komunikację z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Wrocławia.Dlaczego warto?Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne balkony, a mieszkania na parterze – tarasy wybrukowane kostką. Jeżeli marzy Ci się mieszkanie z ogródkiem, to idealny wybór.Wygodne parkowanie zapewniają miejsca w podziemnych garażach oraz na parkingach zewnętrznych, tuż przy budynkach.Osiedle zostanie ogrodzone, a tereny wspólne zagospodarowane zielenią i elementami małej architektury.Co jeszcze zyskujesz?Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.Dostępne metrażePierwszy etap inwestycji Murapol Zielone Bulwary obejmował łącznie 4 budynki. Aktualnie do sprzedaży trafiły dwa kolejne, ze 140 nowymi mieszkaniami. Dostępne w ofercie są:kawalerki mają powierzchnię wynoszącą ok. 28 mkw.mieszkania 2-pokojowe mają od 50 mkw. do 54 mkw.mieszkania 3-pokojowe zaczynają się od 48 mkw., a kończą na ponad 54 mkw.

Inwestycja Murapol Zielone Bulwary znajduje się na Klecinie, ul. Dożynkowa (5.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Zielone Bulwary została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 422 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Zielone Bulwary pozostało na sprzedaż 13 mieszkań o powierzchniach od 49 do 54 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 49 do 54 m2 (11 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 52 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 422 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 49 do 54 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murapol Zielone Bulwary

Osiedle powstaje przy ul. Dożynkowej. To spokojna i bezpieczna część miasta, oddalona o zaledwie 15 minut od centrum Wrocławia. Komunikację ze śródmieściem ułatwia rozwinięta sieć połączeń MPK. W odległości tylko 200 m znajdują się przystanki autobusowy i tramwajowy. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie. W promieniu 600 m mieszkańcy znajdą sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie, a także inne punkty usługowe. Możliwość relaksu i spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu zapewni bliskość parków Klecińskiego oraz Grabiszyńskiego.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Zielone Bulwary mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Murapol Zielone Bulwary znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klecina.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Zielone Bulwary znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 56 w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Zielone Bulwary jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DIALAB w odległości 390 m, Lekarz w odległości 450 m, Mediconcept w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Zielone Bulwary składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Zielone Bulwary w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.09.2018

Data aktualizacji: 20.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie