Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Zacisze
  Oferta archiwalna
  Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją , jaką jest „OSIEDLE ZACISZE”. W nowo budowanym budynku dostępne są mieszkania 1, 2, 3 – pokojowe o zróżnicowanym metrażu od 33m2 do 63m2. Do lokali na najniższej kondygnacji przynależy ogródek wraz z tarasem. Powyżej kondygnacji parteru przyszli mieszkańcy będą mogli podziwiać otaczający ich krajobraz z balkonów. Dla pełnego wykorzystania naturalnego nasłonecznienia zastosowano duże przeszklenia ścian podkreślające jasne i przestronne wnętrza. W części piwnicznej budynku znajdują się komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania oraz hala garażowa dla której przewidziano kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Na terenie inwestycji dodatkowo zaprojektowano miejsca postojowe naziemne. W otoczeniu projektowanego budynku zaaranżujemy zielone tereny.Do Zacisza urządzano wycieczki szkolne, spacery przyjaciół, bractw, par zakochanych i całych rodzin. Po dojściu do Zacisza organizowali pikniki rodzinne i odpoczywano w okolicznym lesie i nad jeziorkiem Mummelsee. Nieodłącznym punktem relaksu były atrakcje w gospodzie Otta Knuth. Najstarsi mieszkańcy Tczewa, znający z dzieciństwa Zacisze z nutką sympatii wspominali tamtejszą lemoniadę, a przede wszystkim szafę grającą. W zajeździe można było po wrzuceniu pieniędzy posłuchać muzyki. Wówczas w okresie międzywojennym była to nielada atrakcja. Okres świetności tego miejsca przypada na lata 1920-1939. Po tym okresie Zacisze przetrwało, ale tylko w pamięci mieszkańców. Sama osada-gospoda znajdowała się na przecięciu dawnej drogi prowadzącej z Tczewa do Śliwin i dzisiejszej ulicy Bartosza Głowackiego. Odpoczywano jednak nie tylko w samej gospodzie, ale w zacisznej okolicy…

  Osiedle Zacisze

  ul. Wiktora Jagalskiego , Tczew(3 km od centrum)
  GAMMA
 • Kamienica nad Wisłą
  Oferta archiwalna
  “Kamienica nad Wisłą” powstała w historycznej części Tczewa i jednocześnie w najatrakcyjniejszym miejscu miasta – nad samym brzegiem Wisły, z widokiem na Most Lisewski, w bezpośrednim sąsiedztwie Przystani Żeglarskiej. “Kamienica nad Wisłą” to budynek, który wyróżnia się nowoczesną architekturą, a jednocześnie pozostaje w zgodzie z historyczną zabudową Starego Miasta. Kamienica posiada pięć klatek schodowych, w których powstały łącznie 53 mieszkania. Każda klatka schodowa została wyposażona w windę. Mieszkania przez nas oferowane są bardzo komfortowe, o zróżnicowanym metrażu (od 26 m² do 132 m²). Każde z nich posiada taras lub balkon.Państwa mieszkania zostały wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości, co w połączeniu z możliwością zmiany wewnętrznego planu mieszkania zapewnia atrakcyjną aranżację własnego lokalu. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa (59 miejsc postojowych) oraz piwnice (od 3,5 m² do 7 m²). Jako wykonawca szczególną wagę przyłożyliśmy do jakości wykończenia części wspólnych. Na wewnętrznym dziedzińcu Kamienicy zaprojektowano tereny zielone wraz z placem zabaw dla najmłodszych, co znacznie podnosi komfort zamieszkiwania i odpoczynku mieszkańców. Cała nieruchomość jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych. Bliskość odrestaurowanego bulwaru nadwiślańskiego, ścieżki pieszej i rowerowej biegnącej nad samym brzegiem Wisły, parku miejskiego, brak gęstej zabudowy wokół budynku, bezpośredni widok na Wisłę i Most Lisewski są wielkimi i niezaprzeczalnymi atutami “Kamienicy nad Wisłą”.

  Kamienica nad Wisłą

  ul. Nad Wisłą 8a-e , Tczew(1.9 km od centrum)
  Dekpol Deweloper Sp. z o.o.
 • Delta
  Oferta archiwalna
  Wszystko w zasięgu ręki…Dogodne położenie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje Mieszkańcom doskonały dostęp do wszelkich zakątków miasta.Dodatkowo pozwoli na pełne korzystanie ze wszelkich udogodnień okolicznej infrastruktury tj. punkty usługowe, szkoły, przedszkola, centra handlowe, urzędy itp. Bliskość Doliny Rokickiej i Potoku Młyńskiego to doskonała baza dla rodzinnej rekreacji oraz atrakcja dla tych którzy uwielbiają korzystać z uroków natury.Funkcjonalność w rozsądnej cenieInwestycja przy ulicy Kilińskiego to świetny wybór na pierwsze, własne mieszkanie, a także doskonała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują większego lokum w ciekawej lokalizacji i korzystnej cenie.Nowoczesna architektura, dogodna lokalizacja i atrakcyjne ceny są głównymi zaletami inwestycji.Komfort i bezpieczeństwoNaszym priorytetem jest zapewnienie wysokiego poczucia komfortu i wygody Mieszkańców.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów na parterze usytuowane będą lokale usługowe. Pod budynkiem zaprojektowano halę garażową z miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi. Całość podziemia skomunikowana będzie z poszczególnymi kondygnacjami budynku poprzez windę cichobieżną.Przyjazna architekturaBudynek DELTA to funkcjonalne mieszkania jedno oraz dwupoziomowe, o zróżnicowanym metrażu od 35 m2 do 72 m2. Wewnętrzny, zadaszony dziedziniec stworzy Mieszkańcom idealną przestrzeń do odpoczynku i sprawi, iż będą się tutaj czuli bezpiecznie i przyjaźnie.Zaprojektowane ze szczególną dbałością detale wykończeniowe, starannie przemyślane elementy małej architektury dodatkowo podkreślają wyjątkowy charakter pionierskiej pod względem architektonicznym inwestycji.Budynek przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych w obrębie wszystkich kondygnacji oraz na terenie dziedzińca.Gwarancja dobrej jakościPrzyszłym mieszkańcom gwarantujemy wysoką jakość produktów budowlanych i standardu wykonania. Budujemy łącząc sprawdzoną od wieków technologię tradycyjną z nowoczesnymi materiałami budowlanymi, posiadającymi certyfikaty i atesty, zapewniające bezpieczeństwo konstrukcji oraz obniżając koszty eksploatacji mieszkań.......................................................Termin realizacji: 30.06.2013 r.

  Delta

  Kilińskiego 12d , Tczew(1.1 km od centrum)
  Dekpol Deweloper Sp. z o.o.
 • Apartamenty Elżbiety
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Elżbiety to elegancki, nowoczesny budynek wielorodzinny  zbudowany w Tczewie, przy ul. Elżbiety 9 w pobliżu nowo powstającej galerii Kociewskiej na dworcu głównym.Budynek został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Posiada 2 piętra i znajduje się na ogrodzonym terenie na ,który wjazd odbywa się przez bramy sterowane na pilota ,bądź wejście za pomocą chipów.Niewątpliwym atutem obiektu jest jego lokalizacja.Spokojna  dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę i spokój,jednocześnie bliskość centrum oraz bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej dają możliwość sprawnego dojazdu do miejsca pracy, zrobienia codziennych zakupów “tuż za rogiem” i szybkiego załatwienia wielu innych bieżących spraw. W bliskim sąsiedztwie budynku znajdują się szkoły, przedszkola, kościół, a także wiele instytucji użyteczności publicznej.  Apartamenty Elżbiety to wygodne mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 24 do 68 m2.Zlokalizowane są na piętrach 1-2, a dostęp do nich prowadzi z 2 klatek schodowych.Projekt inwestycji wykonało Biuro Architektoniczne “MiM Architekci’'Jako deweloper występuje nasza firma oferująca w sprzedaży nowe mieszkania.  Nasze mieszkania dostępne są w rządowym programie “Rodzina na swoim”.

  Apartamenty Elżbiety

  ul. Elżbiety 9 , Tczew(1.2 km od centrum)
  Domat Sp.c

Tczew leży w województwie pomorskim, w regionie Kociewie na Pomorzu Gdańskim. Jego wschodnią granicę stanowi Wisła, z którą miasto jest silnie związane. Położenie Tczewa stosunkowo blisko Morza Bałtyckiego zdominowało jego charakter. Obecnie jest ono postrzegane jako jeden z obowiązkowych punktów turystycznych w drodze do Trójmiasta. Tym bardziej, że mimo ogromnych zniszczeń w czasie II wojny światowej, znajduje się tam sporo atrakcji i zabytków. Część z nich została oczywiście odbudowana po wojnie. Jakość mieszkania w Tczewie jest zaliczana do najwyższych w kraju, głównie ze względu na szeroki rozwój miasta w zakresie kultury, turystyki czy biznesu. Zwłaszcza ten ostatni sektor staje się coraz bardziej widoczny. W mieście funkcjonuje wiele firm i przedsiębiorstw z branży maszynowej, stoczniowej czy budownictwa wodnego i mostowego. W siłę rośnie sektor prywatnych firm usługowych. Dzięki świetniej lokalizacji Tczew wydaje się bardzo atrakcyjnym miastem dla biznesu, szczególnie tranzytu. Dlatego powstaje tu coraz więcej osiedli mieszkaniowych.

Mieszkania w Tczewie - więcej niż piękna estetyka

Miasto jest jednym z tych, których zabudowa bardzo się wyróżnia na tle innych. Zabytkowe kamieniczki są w większości odrestaurowane, kolorowe i przykuwające wzrok. Podobnie na różne kolory została pomalowana elewacja bloków. Mieszkanie w Tczewie wiąże się z widokiem zadbanego miasta, które bardzo dba o wygląd. To jedna z najczystszych miejscowości w Polsce. Miasto znalazło się również na 8 miejscu rankingu miejscowości z najmniejszym zanieczyszczeniem powietrza w kraju. Na tym tle pojawienie się nowych osiedli wiąże się z koniecznością wpasowania w odpowiedni klimat.

W 2017 roku oddano do użytku 106 mieszkań w Tczewie. Ok. 70% z nich zostało przeznaczonych na cele sprzedażowe lub do wynajęcia. Tylko ponad 13% kupcy prywatni zachowali dla siebie. Popyt na mieszkania w Tczewie stale rośnie. Niemniej jednak jest to jedno z nielicznych małych miast, w których przewagę stopniowo zyskują inwestycje w nieruchomości, np. w celu ich wynajmu turystycznego. Potencjał turystyczny miejscowości wykorzystuje również wiele firm, które sezonowo szukają pracowników. Dlatego zakup mieszkania do wynajęcia w Tczewie jest bardzo opłacalny. Nowe inwestycje wyróżniają się w tym względzie wieloma udogodnieniami i korzystną lokalizacją. Ich koszt nie jest również tak wysoki, jakby się mogło wydawać.

Cena mieszkania na sprzedaż w Tczewie

Średnia wartość nieruchomości w okolicach Trójmiasta jest znacznie niższa niż w Gdańsku, Sopocie czy Gdyni. Wynika to oczywiście z mniejszej powierzchni i rozwoju tych miast i wsi, a co za tym idzie - popytu na mieszkania. Tczew jest za to jedną z droższych lokalizacji w obszarze gmin miejsko-wiejskich wokół Trójmiasta. Średnia cena lokalu wynosi tu ok. 4 000 zł/mkw. W tę cenę wliczony jest zarówno rynek wtórny, jak i pierwotny. Wartości nieruchomości różnią się znacznie od siebie w zależności od standardu i lokalizacji. Zdarza się, że nowe mieszkanie na sprzedaż w Tczewie kosztuje i 6 200 zł/mkw. Większość jednak mieści się w cenach 2 300 - 3 500 zł/mkw. na rynku wtórnym i 3 500 - 5 000 zł na rynku pierwotnym.

Skąd dość wysokie ceny mieszkań w Tczewie, skoro nie jest to tak rozwinięta miejscowość, jak np. Gdynia? Otóż miasto cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza w sezonie turystycznym. Wtedy też przyjeżdża tu wiele osób poszukujących mieszkania do wynajęcia w Tczewie. Ponadto nowych inwestycji nie powstaje tu zbyt wiele. Również na rynku wtórnym nie pojawia się zbyt wiele ofert. Niewystarczająca podaż w stosunku do popytu mocno wpływa na ceny nieruchomości.

Mieszkania w Tczewie - wynajem czy odsprzedaż?

Inwestycje w nieruchomości, w niewielkich miejscowościach, są dość ryzykowne. Zazwyczaj popyt na mieszkania jest tu znacznie mniejszy, trudniej zatem znaleźć kupca czy najemcę. Niemniej istnieją wyjątki w postaci Tczewa. Mieszkania tu cieszą się dużą popularnością zwłaszcza w sezonie letnim, co wiąże się z rozwiniętą turystyką. Status miasta wartego odwiedzenia na turystycznej mapie przynosi wiele korzyści inwestorom, którzy kupili mieszkania do wynajęcia w Tczewie. Mogą oni wynajmować zarówno turystom, jak i pracownikom sezonowym, a nawet biznesmenom.

Nieco inna jest sytuacja w przypadku odsprzedaży. Tu nie zawsze uda się szybko znaleźć kupca, który zgodzi się na zaproponowaną cenę. Dlatego zanim zacznie się szukać mieszkania na sprzedaż w Tczewie, warto wykonać badania rynkowe i sprawdzić, kiedy jest najlepszy czas na inwestycje. Pozwoli to uniknąć długiego oczekiwania na zysk ze sprzedaży lokalu. Z czasem wartość nieruchomości wzrasta, szczególnie tych w dobrej lokalizacji. Warto zatem rozważyć taką lokatę kapitału. Na tę chwilę okazuje się ona znacznie bardziej opłacalna niż oferty bankowe.

Tczew - dobra lokalizacja

Jakość komunikacji w Tczewie stoi na bardzo wysokim poziomie. Łatwo tu dojechać niemal z każdej części kraju. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 91, natomiast obok droga krajowa nr 22 i autostrada A1. Ponadto do Tczewa prowadzi wiele dróg wojewódzkich oraz lokalnych. W samym mieście istotną rolę pełnią ulice: Malinowska, Czatkowska, Armii Krajowej, Jagiellońska, Wojska Polskiego, Aleja Kociewska, 30 Stycznia, Bałdowska, Gdańska. Do centrum Gdańska można dojechać nawet w ok. 45 minut samochodem. Najbliższe lotnisko znajduje się bliżej Gdańska, to Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy Gdańsk - Rębiechowo.

Tczew stanowi istotny punkt na mapie linii kolejowych osobowych i transportowych. Przebiegają tędy: linia kolejowa nr 9, prowadząca z Warszawy Wschodniej do Gdańska Głównego; magistrala węglowa 131 z Chorzowa do Tczewa; linia kolejowa 203 - z Kostrzyna nad Odrą do Tczewa; łącznica kolejowa 730. W mieście sprawnie funkcjonuje komunikacja miejska, która składa się z 10 dziennych linii autobusowych. Dobrym wyborem jest również rower ze względu na liczne ścieżki wyznaczone dla tego typu komunikacji.

Praca szuka człowieka

Opisywana tu miejscowość jest dobrze rozwinięta pod kątem gospodarczym. Działa tu wiele firm, głównie z przemysłu mechanicznego. Wśród ważniejszych przedsiębiorstw można wymienić chociażby: Flex LTD, Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Olier SA, P.P.U.H. BMP S.C., Multi-Packaging Solutions Tczew Sp. z o.o., Koral SA, Gdańskie Składy Drzewne. Tczew to miasto, w którym pojawia się również coraz więcej firm z sektora prywatnego, co oczywiście nie pozostaje bez wpływu na rynek pracy.

Stopa bezrobocia w Tczewie, w 2016 roku wynosiła ok. 6,7%. Stopniowo się zmniejsza, na co wpływ mają z jednej strony wciąż pojawiające się nowe firmy, z drugiej natomiast migracja Tczewian do większych miejscowości. Niemniej obecnie ilość bezrobotnych przypadająca na liczbę mieszkańców jest porównywalna do średniej krajowej. W mieście mieszka również wiele osób, które wyjeżdżają do pracy, do Gdańska, a Tczew traktują jak miasto satelickie. Z drugiej strony również do tej miejscowości zjeżdża się wiele osób, zwłaszcza w sezonie letnim, by podjąć pracę w branży turystycznej.

Turystyczna perełka

W Tczewie dużo się dzieje, zwłaszcza w sferze turystyki. Do zwiedzenia są tu m.in. Muzeum Wisły, kościół farny Podwyższenia Krzyża Świętego, kościół św. Stanisława Kostki, wiatrak w stylu holenderskim, miejska wieża ciśnień, ratusz, budynek poczty, mosty drogowy i kolejowy na Wiśle, park miejski, budynek Państwowej Szkoły Morskiej, przystań i wiele więcej. Ponadto w mieście znajdują się pozostałości zabudowań wojskowych. W sezonie wiosenno-letnim odbywa się tu wiele imprez kulturalnych i sportowych, w tym np. koncerty, festiwale filmowe, festyny, wystawy rzeźb, biegi i maratony. Najbardziej znane to Międzynarodowy Festiwal Działań Teatralnych i Plastycznych Zdarzenia, a także Tczewski Festiwal Gitarowy. Za wiele wydarzeń odpowiadają: miejska biblioteka, Fabryka Sztuk, Centrum Kultury i Sztuki.

Największym ośrodkiem sportowym jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji, w którym mieszczą się basen, siłownia, sauna i korty tenisowe. W Tczewie istnieją trzy kluby: Gryf 2009 Tczew, Wisła Tczew i Unia Tczew.

Informacje o Tczewie

Tczew to miasto o powierzchni 22,4 km2, leżące w regionie Kociewie, nad Wisłą. Liczba jego mieszkańców to niespełna 60 000 osób. W zabudowie Tczewa dominują budynki mieszkalne wielorodzinne, przy czym wyróżnia się 5 dużych i 5 mniejszych osiedli bloków mieszkaniowych. Centrum stanowi zabytkowe Stare Miasto z wyznaczonymi trzema szlakami spacerowymi. Z uwagi na warunki geograficzne, zagospodarowywane są głównie wewnętrzne tereny miasta. Tczew ma bogatą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, wraz z wydziałem Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji. Działa też szpital powiatowy i 11 zakładów opieki zdrowotnej. Mieszkańcy mają dostęp do galerii handlowej, popularnych marketów, kina, Centrum Kultury i Sztuki oraz licznych obiektów sportowych. Jednym z największych walorów miasta jest położenie.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: