Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Skarpa II
  Oferta archiwalna
  cena od 3 400 zł/m² | MdMOSIEDLE NA SKARPIEOsiedle Dylewicza zlokalizowane jest na obrzeżach miasta, w pobliżu terenów zielonych oraz siedleckiego zalewu. Architektura budynków utrzymana jest w tradycyjnej, eleganckiej stylistyce. Kameralna 2-4 kondygnacyjna zabudowa z wewnętrznymi dziedzińcami wyposażonymi w place zabaw dla dzieci, tworzy przyjazne miejsce do zamieszkania. Lokalizacja nieopodal stacji PKP umożliwia szybką komunikację z centrum Siedlec, jak również dojazd do Warszawy i okolicznych miast.INFORMACJEPowierzchnie dostępnych mieszkań: od 65 m² do 67 m²Wysokość zabudowy: od II do III pięterLiczba klatek: 8 (Dylewicza 20), 13 (Dylewicza 22)Liczba lokali na kondygnacji: od 2 do 4Liczba lokali mieszkalnych łącznie: 72 (Dylewicza 20), 116 (Dylewicza 22)Balkon/loggia: bez dodatkowych opłatParking: garaże indywidualne, hala garażowaPomieszczenia gospodarcze: dostępne, od 1,7 m² do 6,8 m²Lokale usługowe na terenie inwestycji: na parterzeStandard wykończenia: deweloperskiForma własności gruntu: własnośćInwestycja oddana do użytku

  Osiedle Skarpa II

  ul. Dylewicza 22 , Siedlce(3.6 km od centrum)
  Strus Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Rynkowa
  Oferta archiwalna
  Na “Osiedlu Rynkowa” został wybudowany w dwóch  etapach ośmiopiętrowy budynek wielorodzinny.Obecnie w ofercie pozostały mieszkania o powierzchni 87 m2. Budynek składa się z sześciu klatek schodowych wyposażonych w nowoczesne windy.  Każde z mieszkań posiada przestronną loggie lub balkon.Miejsca parkingowe zlokalizowano w hali garażowej z wjazdem z poziomu terenu oraz na otwartym parkingu wewnątrzosiedlowym.Całe osiedle zostało ogrodzone i przystosowane do ochrony.Wewnątrz osiedla wykonano ogrodzony plac zabaw dla dzieci oraz posadzono różnorodne drzewa i krzewy.Wokół osiedla jest dużo miejsc gdzie można atrakcyjnie spędzać wolny czas. W bliskim sąsiedztwie znajduje się  Park Aleksandria, boiska,  korty i  sztuczne lodowisko, a także szeroki wachlarz usług i sklepów.Jednym z głównych atutów “Osiedla Rynkowa” jest bliskie położenie licznych przedszkoli i szkół, co jest tak ważne dla młodych rodziców z dziećmi.LOKALE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA;Nowoczesne osiedle;Ogrodzone;Komfortowe rozkłady mieszkań o najbardziej poszukiwanych metrażach;Lokalizacja blisko centrum miasta;Doradztwo kredytowe;Atrakcyjne ceny mieszkań;

  Osiedle Rynkowa

  ul. 11-go Listopada 43D , Siedlce(1.2 km od centrum)
  Strus Development Sp. z o.o.
 • Inwestycja przy ul. Asłanowicza
  Oferta archiwalna
  Przy ul. Asłanowicza wybudowano kameralny, czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym mamy do zaoferowania Państwu ostatnie mieszkanie o powierzchni 77 m2.Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe oraz pojedyncze boksy garażowe.Budynek położony jest w centrum miasta, przy mało ruchliwej ulicy, w niedalekim sąsiedztwie Parku Aleksandria.Wygodne położenie sprawia, iż mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do bogatej infrastruktury miasta -  przedszkola i  szkoły,  centrów handlowo-usługowych takich jak: Galeria S i D.H. Milenium oraz licznych sklepów.Lokalizacja budynku gwarantuje również szybki dostęp do wszelkich urzędów, instytucji, ośrodków kultury.Mieszkania zostały zaprojektowane z uwzględnieniem nowoczesnej stylistyki, są jasne i ustawne z przestronnymi salonami. Ponadto każde mieszkanie posiada balkon bądź taras.Kameralny budynek; Nowoczesna architektura; Jasne i przestronne wnętrza; Balkony ze stali nierdzewnej i szkła;Komfortowe rozkłady mieszkań o najbardziej poszukiwanych metrażach;Blisko centrum oraz terenów zielonych;Doradztwo kredytowe;Atrakcyjna cena;

  Inwestycja przy ul. Asłanowicza

  ul. Asłanowicza 34 , Siedlce(1.1 km od centrum)
  Strus Development Sp. z o.o.

Nowe mieszkania w Siedlcach – poznaj ofertę deweloperów

Spokojne Siedlce to czwarte co do liczby ludności miasto województwa mazowieckiego, położone niecałe 100 km od Warszawy. Bliskość stolicy, spokojne tempo życia i atrakcyjne ceny nieruchomości przyciągają do Siedlec coraz więcej osób. Nowych inwestycji mieszkaniowych powstaje tu więc całkiem sporo. Dowiedz się więcej o nowych mieszkaniach w Siedlcach, ich dostępności i cenach.

Rynek nieruchomości w Siedlcach

Siedlce są zaliczane do średnich miast, dlatego rynek nieruchomości jest tu znacznie mniejszy niż w niedalekiej Warszawie. Cały czas powstają tu jednak nowe inwestycje. Zabudowywane są między innymi atrakcyjnie położone wolne działki w centralnej części miasta. Poza tym nowe mieszkania powstają przede wszystkim w zachodnich dzielnicach, głównie wzdłuż drogi wylotowej na Warszawę. Położenie przy tak ważnym szlaku komunikacyjnym stanowi ich duży atut i pozwala bez problemów wyruszyć poza miasto, ale także dotrzeć do jego centrum.

Nowe mieszkania w Siedlcach powstają w bardzo zróżnicowanych budynkach i lokalizacjach. Dość duże zapotrzebowanie na lokale mieszkalne sprawia, że inwestycje skupiają nierzadko nawet kilkaset mieszkań. Coraz częściej w mieście buduje się wysokie i rozległe bloki, wokół których powstaje niezbędna infrastruktura. Jednak miłośnicy kameralnej zabudowy również mogą tu znaleźć coś dla siebie – w Siedlcach (szczególnie na obrzeżach miasta) powstają także inwestycje stworzone z myślą o zwolennikach prywatności i spokoju.

Ceny nieruchomości w Siedlcach

Ceny nieruchomości w Siedlcach można nadal zaliczyć do atrakcyjnych, szczególnie w porównaniu z nie tak odległą Warszawą. Chcąc zamienić mieszkanie w stolicy na takie w Siedlcach, można liczyć na niemal dwukrotnie większy metraż. Ze względu na atrakcyjność tego miasta ceny nowych mieszkań są jednak średnio wyższe niż w Radomiu czy Płocku. Ich wartość systematycznie rośnie, podobnie jak w innych miejscach w Polsce.

Wielkość lokali jest dostosowana do różnych potrzeb. W nowych inwestycjach nie brakuje zarówno skromnych kawalerek czy mieszkań 2-pokojowych, jak i bardziej przestronnych mieszkań 3-pokojowych, 4-pokojowych lub większych. Największym zainteresowaniem cieszą się lokale 3-pokojowe i 2-pokojowe. Te najatrakcyjniejsze znikają z rynku dość szybko, dlatego chcąc kupić nowe mieszkanie w Siedlcach, warto śledzić oferty deweloperów i nie zastanawiać się zbyt długo.

Nowe mieszkania Siedlcach – gdzie szukać okazji cenowych?

Siedlce są dobrze rozwinięte pod względem gospodarczym i stanowią przyjemne miejsce do życia. Nie brakuje tu potrzebnych usług czy miejsc rekreacji, dlatego coraz więcej osób poszukuje ofert nieruchomości w tym mieście. Jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie w Siedlcach, a jednocześnie zapłacić jak najmniej, warto zwrócić uwagę na duże inwestycje deweloperskie. Wybór lokali jest w nich bardzo szeroki, a ceny zwykle niższe niż na kameralnych osiedlach. Ceny nieruchomości są wyższe w okolicach ulicy Warszawskiej i w ścisłym centrum, a niższe poza tymi terenami. Nowych lokali powstaje tu jednak całkiem dużo, dlatego każdy powinien znaleźć ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Siedlcach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Siedlcach

Siedlce leżą we wschodniej części województwa mazowieckiego i zajmują obszar o powierzchni ok. 32 km2, na którym mieszka ponad 76 tys. osób. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-handlowy i odznacza się wysoką gęstością zaludnienia. Dominującym typem zabudowy mieszkaniowej są bloki z wielkiej płyty, wśród których przeważają budynki czterokondygnacyjne, choć na kilku osiedlach występują bloki o 11 piętrach wysokości. Domy jednorodzinne znajdują się na osiedlach: Reymonta i Topolowa. Największe zakłady produkcyjne w mieście należą do firm: Polimex-Mostostal S.A. oraz Stadler Rail, zaś obiekty handlowe i usługowe skoncentrowane są w Galerii Siedlce i w Centrum Handlowym Arche. Na obszary zieleni składają się: Las Sekulski, Błonia Siedleckie oraz liczne parki i skwery, m.in. zabytkowy Park Miejski Aleksandria.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: