Nowe Winogrady

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nowe Winogrady dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
H02
131,03 m²
Parter
H03
47,92 m²
Parter
H04
149,82 m²
Parter
H05
104,56 m²
Parter
LU.006
143,13 m²
Parter
C.LU.01
107 m²
Parter
C.LU.02
115,04 m²
Parter
C.LU.03
36,34 m²
Parter
C.LU.04
20,02 m²
Parter
D.LU.01
40,21 m²
Parter

Opis Inwestycji

Data oddania do użytkowania: IIIQ2019Nieopodal centrum miasta, w sąsiedztwie ponad 700 mieszkań, podziemny garaż - to lokale handlowo-usługowe Nowe WinogradyKompleks mieszkalno-usługowy Nowe Winogrady wyróżnia się nowoczesną architekturą pośród zieleni. Pierwsze dwa budynki, w których mieszczą się łącznie 474 mieszkania zostały już przekazane naszym klientom. W części parterowej znalazły się lokale przeznaczone pod działalność handlowo- usługową w szerokim przekroju metraży od 40 do 150 mkw.Osiedle cieszy się ogromną popularnością poznaniaków, dlatego aktualnie powstają już kolejne dwa budynki. W trzecim do wyboru Klientów są 158 funkcjonalne mieszkania. Natomiast w czwartym liczba mieszkań wynosi 84. Tu na parterze każdego z budynków również zaprojektowano lokale usługowo-handlowe o powierzchni od 20 do 115 mkw. Lokale, które są aktualnie dostępne, znajdują się w ofercie zarówno sprzedażowej, jak i z możliwością ich wynajmu.Układ pomieszczeń sprawia, że idealnie nadają się do prowadzenia tu biznesu. Atutem inwestycji, który z pewnością docenią klienci, będzie możliwość zaparkowania samochodu w podziemnym garażu. Solidną podstawę do prowadzenia działalności stanowi ponad 700 mieszkań w najbliższym sąsiedztwie. Dzięki temu najemcy i właściciele lokali usługowo-handlowych mogą liczyć na obecność stałych klientów.

Inwestycja Nowe Winogrady znajduje się na Starych Winogradach, ul. Hawelańska (3.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Nowe Winogrady została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 712 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych, posiada 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Winogrady pozostało na sprzedaż 10 lokali użytkowych o powierzchniach od 20 do 150 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 712 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 10 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 20 do 150 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Winogrady

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

W odległości 1000 metrów od inwestycji Nowe Winogrady znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wójtowska (1:WOJT21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Winogrady znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZIELONY DOMEK. KUCHARZEWSKA A. w odległości 400m, Przedszkole nr 134 w odległości 500m, Przedszkole nr 37 w odległości 1000m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Pod Jemiołą. Apteka, w odległości 500 m znajduje się USAREWICZ JADWIGA. APTEKA S.C., w odległości 600 m znajduje się FAMILIA S.C. PRZYCHODNIA ZESPOŁU LEKARZA RODZINNEGO.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 950 m znajduje się DUCK-ART STUDIO, w odległości 1150 m znajduje się Osiedlowy Dom Kultury Bajka, w odległości 1300 m znajduje się Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Częstochowskiej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Wielkopolski Klub Bałtycki, w odległości 1050 m znajduje się Siłownia Body Lab One, w odległości 1250 m znajduje się Hangar Klub Sportowy.

Data publikacji: 05.12.2018

Data aktualizacji: 10.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie