Nowe Winogrady

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nowe Winogrady dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
H02
131,03 m²
Parter
H03
47,92 m²
Parter
H04
149,82 m²
Parter
H05
104,56 m²
Parter
LU.06
143,13 m²
Parter
C.LU.02
115,04 m²
Parter
C.LU.03
36,34 m²
Parter
D.LU.01
40,21 m²
Parter

Opis Inwestycji

Data oddania do użytkowania: IIIQ2019Osiedle Nowe Winogrady to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy położony przy ul. Hawelańskiej w Poznaniu. Nowe lokale użytkowe dostępne są na parterach zrealizowanych budynków wielorodzinnych. W cieszącym się popularnością rejonie dzielnicy Winogrady powstało kilkanaście lokali użytkowych o szerokiej gamie powierzchni i układów. Są dostępne zarówno na sprzedaż, jak i z możliwością wynajmu.Dlaczego warto?Lokale użytkowe wyeksponowane na parterach zrealizowanego osiedla, łącznie z ponad 700 mieszkaniami.Solidną bazę potencjalnych klientów stanowią lokatorzy osiedla.Duże i przeszklone witryny zapewniają optymalne nasłonecznienie lokali i dają możliwość umieszczenia dobrze widocznej reklamy.Brak schodów ułatwi dostęp osobom niepełnosprawnym lub dojazd rowerem czy wózkiem dziecięcym.Możliwość aranżacji lokali według indywidualnych potrzeb odpowiadającym specyfice prowadzonej działalności.Wiele miejsc postojowych oznacza wygodne parkowanie dla klientów i pracowników.Dostępne lokaleW ofercie nowe lokale użytkowe o zróżnicowanych powierzchniach - od 20 do 150 mkw. Ich wnętrza można indywidualnie aranżować i wydzielić w nich dodatkowe pomieszczenia przeznaczone np. na magazyny, poczekalnie, sale konferencyjne. Aktualnie w ofercie znajdują się lokale, które mogą być zaadaptowane na potrzeby m.in.:wielobranżowego sklepu osiedlowego,przyjaznego dzieciom żłobka lub przedszkola,modnej kwiaciarni,funkcjonalnego biura.

Inwestycja Nowe Winogrady znajduje się na Starych Winogradach, ul. Hawelańska (3.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Nowe Winogrady została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych, posiada 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Winogrady pozostało na sprzedaż 8 lokali użytkowych o powierzchniach od 36 do 150 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 16 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 8 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 36 do 150 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Winogrady

Inwestycja zrealizowana przy ul. Hawelańskiej - w popularnej dzielnicy mieszkalnej i biznesowej Winogrady. Doskonałe skomunikowanie z centrum Poznania- tylko 10 minut od Śródmieścia. W sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych - gwarancja stałego napływu klientów. Łatwy dojazd samochodem, tramwajem lub autobusem - dogodne połączenie drogowe, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Winogrady mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Nowe Winogrady znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Włodarska.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Winogrady składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 360 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Winogrady w odległości 290 m znajduje się Fabryka Formy, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.12.2018

Data aktualizacji: 04.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie