Murapol Primo

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż al. Spółdzielczości Pracy, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Lublin, al. Spółdzielczości Pracy

Murapol PrimoMurapol Primo

9 zdjęć

Murapol Primo
Murapol Primo
Murapol Primo
Murapol Primo
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2026

Powierzchnie

28 - 66/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

6

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (291)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Dni Otwarte

  Jeszcze większy wybór mieszkań z ogródkami na Dniu Otwartym w Lublinie!

  Poznaj jeszcze więcej mieszkań z przestronnymi ogródkami objętych kwietniową promocją na Mieszkaniowym Dniu Otwartym w Lublinie. Przyjdź 20 kwietnia do biura sprzedaży przy al. Spółdzielczości Pracy 47 i porozmawiaj z doradcami o aktualnej ofercie.

 • Promocja

  25 mieszkań z bonusami w Lublinie. Oszczędź nawet 123 tys. zł!

  Zamieszkaj lub zainwestuj w mieszkanie objęte kwietniową promocją w inwestycji Murapol Primo przy al. Spółdzielczości Pracy. Odbierz m.in. miejsce postojowe i smart home w cenie promocyjnej. Wybierz mieszkanie z bonusami!

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Stacja kolejowa - Lublin Ponikwoda - 2281 m

Przystanek Autobusowy - 58 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

31 placówek medycznych, 41 placówek edukacyjnych, 10 kawiarni i restauracji, 15 sklepów, 26 obiektów sportowych, 25 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 332 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 291 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 66 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Primo to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa, która na stałe wpisze się w krajobraz wypełnionej zielenią Bazylianówki. Bogata infrastruktura pieszo-rowerowa w okolicy zachęca do aktywności fizycznej i rekreacji na świeżym powietrzu, zwłaszcza w głębi malowniczych dolin i lubelskich wąwozów.

Projekt mieszkaniowy w Lublinie powstanie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, łącząc kameralne sąsiedztwo domów jednorodzinnych z bogactwem atrakcji kulturalno-rozrywkowych w znajdującej się nieopodal Galerii Olimp. Zaprojektowanie inwestycji w południowo-zachodniej części dzielnicy Ponikwoda sprawia, że tylko kilka kroków dzielić będzie mieszkańców od Czechowa, Śródmieścia i Kalinowszczyzny. A zaledwie pięć minut zajmie stąd dojazd do Starego Miasta.

Współczesna forma architektoniczna dwóch 5-i 6-piętrowych budynków, kompaktowe układy 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych mieszkań oraz nowoczesne rozwiązania odpowiedzą na potrzeby zarówno rodzin z dziećmi, singli, jak i seniorów. To dobra propozycja dla studentów z uwagi na położony nieopodal kampus Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Osoby pragnące zabezpieczyć swój kapitał w nieruchomościach również znajdą tutaj mieszkanie dopasowane do swoich możliwości.

Postaw na nowoczesne rozwiązania mieszkaniowe w Murapol Primo

• Instalacja Home Management System zamontowana w murach inwestycji umożliwi korzystanie z najnowocześniejszych urządzeń smart home. Mieszkańcy będą mogli sterować zarówno zdalnie – za pomocą aplikacji mobilnej – jak i manualnie ogrzewaniem, zaworami wody, roletami wewnętrznymi czy oświetleniem.

• Pakiet antysmogowy w postaci nowoczesnych filtrów zapewni świeże powietrze we wnętrzach. Zapomnij o smogu, alergenach, pyłkach roślin i insektach.

• Części wspólne w budynkach zostały zaprojektowanie w wysokim standardzie. Klatki schodowe i korytarze zostaną wyłożone m.in. trwałymi płytkami gresowymi, dekoracyjnymi panelami meblowymi imitującymi drewno czy też energooszczędną oprawą liniową LED. W holach wejściowych napotkamy duże lustra oraz estetyczne skrzynki pocztowe.

• Mieszkania na parterze będą posiadały dostęp do dodatkowej powierzchni plenerowej w postaci wybrukowanych kostką tarasów z zielonymi ogródkami o powierzchni nawet 113 mkw.

• Do lokali mieszkalnych na piętrach będą przynależeć nawet dwa przestronne balkony. Zbudowane z łączników termoizolacyjnych zapobiegną utracie ciepła ze środka mieszkania.

• Nowoczesne, wysokie okna portfenetrowe, rozciągające się niemal od podłogi do sufitu, zapewnią bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz.

• Stacja ładowania samochodów elektrycznych, stojaki rowerowe na terenie inwestycji posłużą miłośnikom niskoemisyjnych środków transportu.

• Budynki zostaną podłączone do miejskiego węzła cieplnego.

• Z myślą o najmłodszych lokatorach oraz rodzicach na terenie osiedla przewidziano plac zabaw.

• Osiedle ogrodzone

Inwestycja Murapol Primo znajduje się w Lublinie, al. Spółdzielczości Pracy (2.2 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 332 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Primo w sprzedaży jest 291 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 66 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Primo?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Primo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2281 metrów od inwestycji Murapol Primo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lublin Ponikwoda.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Primo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Primo znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "Bajkowa Akademia" w Lublinie w odległości 137 m, Niepubliczne Przedszkole Bajkowy Dworek w Lublinie w odległości 151 m, szkoła w odległości 229 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Primo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sanus Centrum Medyczne - Poradnie Specjalistyczne w odległości 103 m, Sanus Centrum Medyczne w odległości 137 m, Sanus Centrum Medyczne - Poradnie Rehabilitacyjne w odległości 184 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Primo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 188 m znajduje się Stokrotka, w odległości 198 m znajduje się High Life Studio Lublin, w odległości 205 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Primo w odległości 228 m znajduje się boisko / kort, w odległości 230 m znajduje się boisko / kort, w odległości 331 m znajduje się CITYFIT LUBLIN.

Data publikacji: 08.03.2024
Data aktualizacji: 18.04.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

al. Spółdzielczości Pracy 47 20-147 Lublin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: