Murapol Apartamenty na Wzgórzu

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Klimontowska, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Sosnowiec, ul. Klimontowska

Murapol Apartamenty na WzgórzuMurapol Apartamenty na Wzgórzu

10 zdjęć

Murapol Apartamenty na Wzgórzu
Murapol Apartamenty na Wzgórzu
Murapol Apartamenty na Wzgórzu
Murapol Apartamenty na Wzgórzu
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

30 - 56/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

4 - 5

Budynki

5

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (38)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  25 mieszkań z bonusami w Sosnowcu. Oszczędź nawet 95 tys. zł!

  Zamieszkaj lub zainwestuj w mieszkanie objęte kwietniową promocją w inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu przy ul. Klimontowskiej. Odbierz m.in. 2 miejsca postojowe i smart home w cenie promocyjnej. Wybierz mieszkanie z bonusami!

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Stacja kolejowa - Dębowa Góra Zakopiańska - 607 m

Przystanek Tramwajowy - 614 m

Przystanek Autobusowy - 83 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki edukacyjne, 1 kawiarnia lub restauracja, 4 sklepy, 3 obiekty sportowe, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 665 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, ogródek, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada (55)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 38 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 30 do 56 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Apartamenty na Wzgórzu to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji Sosnowca. To najwyższy punkt miasta, z którego rozciąga się rozległy widok na całą okolicę – przy dobrej widoczności można stąd dostrzec nawet malownicze pasmo Beskidu Śląskiego. Zielone i przyjazne sąsiedztwo inwestycji w postaci jednorodzinnej zabudowy pozwala odetchnąć mieszkańcom oraz zaznać spokoju po powrocie z pracy czy szkoły.

Murapol Apartamenty na Wzgórzu to również optymalny wybór dla osób chcących korzystać z atrakcji kulturalnych i rozrywkowych miasta, bowiem dojazd do jego centrum zajmuje zaledwie 5 minut. W ramach inwestycji łącznie zaprojektowano 665 lokali mieszkalnych w pięciu 4- i 5-piętrowych budynkach wraz z setkami miejsc parkingowych w halach garażowych i na terenie inwestycji. Oferta obejmuje zarówno kawalerki, jak 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania.

Dlaczego warto zamieszkać w Murapol Apartamentach na Wzgórzu?

• Technologia Home Management System zastosowana w budynkach pozwala na korzystanie z urządzeń smart home, w tym zdalne zarządzanie temperaturą, oświetleniem i zaworami wody przy użyciu aplikacji.

• Mieszkania są wyposażone w pakiet antysmogowy chroniący przed zanieczyszczonym powietrzem, alergenami i owadami pochodzącymi z zewnątrz.

• Przestrzeń klatek schodowych została starannie zaplanowana, wykorzystując trwałe gresy o delikatnym i stonowanym wzorze, laminowane panele meblowe w naturalnym, złotym kolorze oraz ekskluzywny, wysokiej jakości tynk mozaikowy.

• W budynkach zastosowano oświetlenie LED części wspólnych, dzięki czemu wspólnota mieszkaniowa zaoszczędzi na rachunkach za prąd.

• Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą przestronne balkony wykonane w technologii Isokorb, zapobiegającej utracie ciepła z mieszkania i pozwalającej zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

• Mieszkania na parterze mają dodatkową powierzchnię w postaci zielonych ogródków oraz tarasów wybrukowanych kostką.

• Dla osób ekologicznie zmotoryzowanych zapewniono stację do ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe dla miłośników jednośladów.

• Teren osiedla zagospodarowany będzie starannie wyselekcjonowaną roślinnością i elementami małej architektury

• Deweloper pokryje koszty notarialne zawarcia umowy deweloperskiej, jeżeli zostanie ona zawiązana do 3 dni od podpisania umowy rezerwacyjnej.

Inwestycja Murapol Apartamenty na Wzgórzu znajduje się w Sosnowcu, ul. Klimontowska (4.3 km od centrum Sosnowca), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 665 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu w sprzedaży jest 38 nowych mieszkań o powierzchni od 30 do 56 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 55 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

• Inwestycja jest realizowana przy ul. Klimontowskiej w dzielnicy Klimontów. Dojazd autem do centrum Sosnowca zajmuje tylko 5 minut.

• Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów zielonych - tylko 1,5 km od Parku Sieleckiego, blisko Parku Środula z licznymi miejscami do wypoczynku na świeżym powietrzu. Taka lokalizacja sprzyja aktywności fizycznej i rodzinnym spacerom - z dala od zgiełku miasta.

• Codzienna wygoda dzięki bogatej infrastrukturze. W sąsiedztwie sklepy, m.in. Lidl, Biedronka, tylko 4 km od galerii handlowych Plejada i Sosnowiec Plaza.

• Rozwinięta komunikacja miejska: tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, dzięki czemu codzienne dojazdy do szkoły czy pracy nie wymagają korzystania z samochodu.

• Dogodna lokalizacja w rejonie ul. Klimontowskiej i dobre połączenie z trasami S1, DK94 oraz A4 umożliwiają szybki dojazd do sąsiednich miejscowości.

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż kilkaset publicznych jednostek działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wiele przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. stadionami i kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i kilka nieco mniejszych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu?

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Funkcjonują tu również autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma kilka stacji kolejowych. Znajduje się tu także lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 607 metrów od inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dębowa Góra Zakopiańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 20 w odległości 491 m, Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w odległości 800 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 149 m znajduje się Żabka, w odległości 570 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 916 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu w odległości 528 m znajduje się boisko / kort, w odległości 821 m znajduje się boisko / kort, w odległości 899 m znajduje się Sosnowiecki Klub Karate.

Data publikacji: 08.12.2020
Data aktualizacji: 23.04.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Klimontowska 45, 41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: