Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Nowe mieszkania w Przasnyszu

Przasnysz to miasto, które inwestuje w rozwój przy wykorzystaniu funduszy unijnych. Realizuje obecnie ważne projekty infrastrukturalne, które przyczynią się do wzrostu przedsiębiorczości mieszkańców, ochrony dziedzictwa kulturowego, rozwinięcia elektronicznej administracji i lokalizacji nowych inwestycji. Miasto dąży również do dalszej poprawy jakości życia mieszkańców poprzez realizację przedsięwzięć na rzecz integracji społecznej i podniesienia kwalifikacji mieszkańców. Na terenie miasta prowadzą działalność liczne zakłady usługowe i produkcyjne, co sprawia, że wiele osób z mniejszych miejscowości przeprowadza się tutaj w poszukiwaniu pracy. To z kolei rodzi popyt na nowe mieszkania w Przasnyszu. Nowoczesne osiedla stanowić mogą idealne uzupełnienie zabudowy mieszkalnej miasta, pochodzącej z lat 80. i 90.

Inwestycje deweloperskie w Przasnyszu

Deweloperzy w Przasnyszu budują nowocześnie i funkcjonalnie. Za projekty budynków odpowiadają takie młode, pomysłowe pracownie architektoniczne, które stawiają na styl i komfort. Dlatego też bryły budynków wyglądają elegancko, a elewacje utrzymane są w jasnej kolorystyce. Dzięki wszechobecnym przeszkleniom pomieszczenia są dobrze doświetlone i przestrzenne. Wnętrza nowych mieszkań w Przasnyszu pomyślane zostały w ten sposób, aby łatwo było je zaplanować i zaaranżować. Przestrzeń wokół osiedla wypełnia zieleń, a najmłodsi mieszkańcy mają do dyspozycji świetnie wyposażone place zabaw. Jeżeli zależy nam na czasie, możemy zamówić u dewelopera opcję wykończenia mieszkania “pod klucz”. Wtedy aranżacją naszego “M” zajmie się profesjonalny architekt wnętrz - jest to opcja warta rozważenia, także wtedy, gdy planujemy zakup mieszkania inwestycyjnego.

Nowe mieszkania w Przasnyszu - ile kosztują?

Ceny nieruchomości w Przasnyszu nie są wysokie, zwłaszcza jak na miasto w województwie mazowieckim. Za mkw. nowego lokalu zapłacimy ok. 4000 zł, chociaż finalna cena transakcyjna może zależeć od wielu czynników. W większości wypadków zadecyduje lokalizacja i metraż, jednak często deweloperzy decydują się na wprowadzenie do projektu udogodnień, które mają następnie wpływa na cenę. Mogą to być rozwiązania energooszczędne, rekuperacja, czy też rolety elektryczne. Starsze mieszkania w mieście można znaleźć nawet w cenie 2000 zł za mkw., ale weźmy pod uwagę, że raczej będą się one nadawać do gruntownego remontu. Warto zatem zainwestować w nowe mieszkania w Przasnyszu. 

Czy warto zamieszkać w Przasnyszu?

Przasnysz jest urokliwym miastem, które ma wiele zalet. Na przasnyskim rynku usytuowany jest klasycystyczny Ratusz, obecnie rewaloryzowany by przywrócić mu dawną świetność. Dodatkowa rewitalizacja okalającego go rynku przyczyni się do ożywienia życia kulturalnego centrum miasta. Potencjalni nabywcy nowych mieszkań w Przasnyszu powinni wiedzieć, że jest on położony jest na terenie „Zielonych Płuc Polski". Otaczają go piękne tereny sprzyjające wypoczynkowi i rekreacji. Miasto jest bazą wypadową dla wszystkich aktywnych, szukających sposobu na rodzinne spędzenie czasu. Entuzjaści mocnych wrażeń docenią z pewnością loty widokowe szybowcem, paralotnią i samolotem - można z nich skorzystać na lotnisku Aeroklubu Północnego Mazowsza pod Przasnyszem. Warto wybrać się także na piesze i rowerowe wycieczki wśród malowniczych lasów i pól.

Informacje o Przasnyszu

Przasnysz to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. mazowieckiego. Znajduje się ok. 10 km od Warszawy i 20 km od Ciechanowa. Zamieszkuje je przeszło 17 500 osób, a jego powierzchnia wynosi 25,16 km2. Przez miejscowość przepływa rzeka Węgierka. Specyficzna lokalizacja pozwala Przasnyszowi należeć do terenów uznawanych za „Zielone Płuca Polski”. Zabudowa miasta ma charakter małomiasteczkowy ze stylem zabudowy dostosowanym do okresu powstania. Znajduje się tu sporo zabytków, w tym zespół klasztorny i kościół gotycki z XVw. Infrastruktura społeczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Działa tu szpital z 8 oddziałami specjalistycznymi, a na dzieci czekają dwie szkoły podstawowe, dwie gimnazjalne i dwa zespoły szkół, w których funkcjonuje liceum, technikum i zawodówka. W mieście znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji, dom kultury, a także biblioteka i dwa muzea. Centrum handlowe, popularne markety i sklepy prywatne pozwalają na dokonywanie wszelkich zakupów. Miasto jest dobrze skomunikowane z Warszawą i resztą kraju, dzięki drodze krajowej nr 57 i dwóm drogom wojewódzkim.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: