+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Przasnysz

31 ofert w 3 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 247 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Botaników etap A
  4 kw. 2024
  Kolejna nasza inwestycja na terenie Przasnysza łącząca zamiłowanie do różnorodności przyrodniczej z klasycznym pięknem i wyszukaną estetyką wykończenia budynków. Aranżacja wnętrz powstała na kanwie naukowej i artystycznej twórczości Basiliusa Beslera, botanika z przełomu XVI i XVII wieku. Jego niezwykłe ryciny z herbarium były inspiracją dla stworzenia monochromatycznej tapety zdobiącej wnętrza

  Osiedle Botaników etap A

  ul. św. Krzysztofa , Przasnysz(21.1 km od Ciechanowa)
  Novdom Sp. z o.o.
 • Osiedle Botaników
  4 kw. 2023
  Botaników zobowiązuje Jesteśmy odpowiedzialni za Twoje lepsze jutro! Realizacja Osiedla Botaników zostanie podzielona na etapy. W pierwszym z nich w 2 blokach powstaje 60 mieszkań, każde z nich posiada swój balkon lub ogródek. Hala garażowa w parterze budynku z bezpiecznym i wygodnym wjazdem mieszcząca 22 samochody. W drugim etapie w jednym budynku powstaje 40 lokali mieszkalnych i 5 komórek

  Osiedle Botaników

  od 6 027 zł/m2
  ul. Św. Krzysztofa , Przasnysz(21.2 km od Ciechanowa)
  Novdom Sp. z o.o.
 • Osiedle Poziomkowa - etap III
  gotowe

  Osiedle Poziomkowa - etap III

  ul. Poziomkowa , Przasnysz(19.9 km od Ciechanowa)
  Rembud Development

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Poziomkowe etap 2
  Oferta archiwalna
  „Osiedle Poziomkowa” to inwestycja mieszkaniowa firmy REMBUD DEVELOPMENT Sp. z o.o. Jest to I etap zabudowy mieszkaniowej powstający przy ulicy Poziomkowej, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Przasnysza. Inwestycja „Osiedle Poziomkowa” to zespół sześciu nowoczesnych budynków wielorodzinnych, pięciokondygnacyjnych z komfortowymi windami oraz garażami podziemnymi i parkingami

  Osiedle Poziomkowe etap 2

  ul. Wiejska , Przasnysz(20 km od Ciechanowa)
  Rembud Development
 • Osiedle Poetów
  Oferta archiwalna
  Osiedle Poetów – miejsce, w którym czas płynie po Twojemu. Ważne jest dla Ciebie otoczenie w jakim mieszkasz? Tu żyje się wygodnie. Bogato rozwinięta infrastruktura zaspokoi potrzeby mieszkańca w każdym wieku. Pobliskie przedszkola, szkoły, przychodnie, sklepy znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie. Możesz wybierać spośród 99 mieszkań w metrażach od 37 do 80 metrów2. Co zrobiliśmy jeszcze

  Osiedle Poetów

  od 4 064 zł/m2
  Ul. Św. Krzysztofa , Przasnysz(21.1 km od Ciechanowa)
  Novdom Sp. z o.o.
 • Osiedle Magnolia
  Oferta archiwalna
  Marzysz o własnym kącie, położonym w spokojnej i zacisznej części miasta? Odwiedź Osiedle Magnolia i przekonaj się, że to miejsce stworzone jest z myślą o Twoich potrzebach! Cenisz sobie bezpieczeństwo i wygodny dojazd do pracy, szkoły czy sklepów? Na Osiedlu Magnolia dbamy o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców - inwestycja zostanie ogrodzona oraz wyposażona w całodobowy monitoring wraz z

  Osiedle Magnolia

  ul. Magnolii , Przasnysz(20.9 km od Ciechanowa)
  Novdom Sp. z o.o.

Nowe mieszkania w Przasnyszu

Przasnysz to miasto, które inwestuje w rozwój przy wykorzystaniu funduszy unijnych. Realizuje obecnie ważne projekty infrastrukturalne, które przyczynią się do wzrostu przedsiębiorczości mieszkańców, ochrony dziedzictwa kulturowego, rozwinięcia elektronicznej administracji i lokalizacji nowych inwestycji. Miasto dąży również do dalszej poprawy jakości życia mieszkańców poprzez realizację przedsięwzięć na rzecz integracji społecznej i podniesienia kwalifikacji mieszkańców. Na terenie miasta prowadzą działalność liczne zakłady usługowe i produkcyjne, co sprawia, że wiele osób z mniejszych miejscowości przeprowadza się tutaj w poszukiwaniu pracy. To z kolei rodzi popyt na nowe mieszkania w Przasnyszu. Nowoczesne osiedla stanowić mogą idealne uzupełnienie zabudowy mieszkalnej miasta, pochodzącej z lat 80. i 90.

Inwestycje deweloperskie w Przasnyszu

Deweloperzy w Przasnyszu budują nowocześnie i funkcjonalnie. Za projekty budynków odpowiadają takie młode, pomysłowe pracownie architektoniczne, które stawiają na styl i komfort. Dlatego też bryły budynków wyglądają elegancko, a elewacje utrzymane są w jasnej kolorystyce. Dzięki wszechobecnym przeszkleniom pomieszczenia są dobrze doświetlone i przestrzenne. Wnętrza nowych mieszkań w Przasnyszu pomyślane zostały w ten sposób, aby łatwo było je zaplanować i zaaranżować. Przestrzeń wokół osiedla wypełnia zieleń, a najmłodsi mieszkańcy mają do dyspozycji świetnie wyposażone place zabaw. Jeżeli zależy nam na czasie, możemy zamówić u dewelopera opcję wykończenia mieszkania “pod klucz”. Wtedy aranżacją naszego “M” zajmie się profesjonalny architekt wnętrz - jest to opcja warta rozważenia, także wtedy, gdy planujemy zakup mieszkania inwestycyjnego.

Nowe mieszkania w Przasnyszu - ile kosztują?

Ceny nieruchomości w Przasnyszu nie są wysokie, zwłaszcza jak na miasto w województwie mazowieckim. Za mkw. nowego lokalu zapłacimy ok. 4000 zł, chociaż finalna cena transakcyjna może zależeć od wielu czynników. W większości wypadków zadecyduje lokalizacja i metraż, jednak często deweloperzy decydują się na wprowadzenie do projektu udogodnień, które mają następnie wpływa na cenę. Mogą to być rozwiązania energooszczędne, rekuperacja, czy też rolety elektryczne. Starsze mieszkania w mieście można znaleźć nawet w cenie 2000 zł za mkw., ale weźmy pod uwagę, że raczej będą się one nadawać do gruntownego remontu. Warto zatem zainwestować w nowe mieszkania w Przasnyszu. 

Czy warto zamieszkać w Przasnyszu?

Przasnysz jest urokliwym miastem, które ma wiele zalet. Na przasnyskim rynku usytuowany jest klasycystyczny Ratusz, obecnie rewaloryzowany by przywrócić mu dawną świetność. Dodatkowa rewitalizacja okalającego go rynku przyczyni się do ożywienia życia kulturalnego centrum miasta. Potencjalni nabywcy nowych mieszkań w Przasnyszu powinni wiedzieć, że jest on położony jest na terenie „Zielonych Płuc Polski". Otaczają go piękne tereny sprzyjające wypoczynkowi i rekreacji. Miasto jest bazą wypadową dla wszystkich aktywnych, szukających sposobu na rodzinne spędzenie czasu. Entuzjaści mocnych wrażeń docenią z pewnością loty widokowe szybowcem, paralotnią i samolotem - można z nich skorzystać na lotnisku Aeroklubu Północnego Mazowsza pod Przasnyszem. Warto wybrać się także na piesze i rowerowe wycieczki wśród malowniczych lasów i pól.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Przasnyszu

W Przasnyszu dostępne są 34 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Przasnyszu mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 42 do 65 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 8 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 23 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Przasnyszu?

Najtańsze nowe mieszkanie w Przasnyszu dostępne w sprzedaży kosztuje 270 000 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Przasnyszu wynosi 6 247 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Przasnyszu nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Przasnysz - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Przasnyszu oddali do użytku 1 lokal mieszkalny. 1 lokal mieszkalny zostanie oddany do 3 miesięcy. 16 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 16 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Przasnyszu, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 1 lokal
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 33 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Przasnyszu i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: